Păreri The Mentalist

(2008)

În mintea criminalului

Dana04 pe 08 Mai 2014 17:35
Foarte tare serialul si foarte captivant. Merita vazut!
liviuneagu pe 23 Ianuarie 2014 19:41
Devorez efectiv fiecare episod nou. Mentalistul - ca si persoana - e simpatic foc!
ambulantier pe 08 Ianuarie 2014 17:55
super
un super serial bine gindit si muncit,captivant de la episod la episod si toata lumea asteapta sfirsitul,cine este RED JON?abia asteptam si ultimele episoade
Razvan600 pe 01 Octombrie 2013 13:56
capodopera
Un serial foarte captivant plin de umor si in acelasi timp de mister. I se potriveste ca o manusa lui Simon Baker acest rol. Nu cred ca exista altcineva care sa-l interpreteze asa bine pe Patrick Jane. Nota 10/10
cosmin_kedii pe 24 Septembrie 2013 12:52
Patrick Jane te atrage , captivează , astfel incat te va lipi de ecran , pentru mine personal , "Mentalist ", realizat de Simon Baker este un serial de nota 10
Ghemot pe 15 Septembrie 2013 14:29
Un serial foarte bun bun care mi-a placut pana acum, si astept cu nerabdare viitoarele sezoane!
ANGELDENY pe 07 August 2013 04:38
CEVA DIFERIT
UN SERIAL PSIHOLOGIC CARE AR MERITA MULTE PEMII DIN CELE MAI DIFERITE CATEGORII,MA CAPTAT DE LA PRIMUL EPISOD ..parea promitator un om care cireste mintile...mai interesant si ceva nou apoi urmarindul episod cu episod AM DESCOPERIT ACEEA poveste reala al unor vieti toate inpartasite cu un zambet alturi de o lacrima cea ce face acest serial SI SE DETASEZE CLAR SI FARA MULTE CUVINTE DE ALTELE DIN GENUL LOR...te captiveaza prin personajele principale ..Patrik reuseste cu zambetul pe buze sa-ti dea o lectie de viata sati arate cum e lumea din jur si mai presus de atat sa-ti dovedeasca ca cel de langa tine niciodata nu e cea ce pare a fi......NICIODATA NU STII.... iar..RED JON...E CIREASA DUPA TORT ..ACEEA VA fi ULTIMA LECTIE A LUI PATRIK SI SUNT SIGURA CA VA DEPASII ASTEPTARILE NOASTE !VIZONATI-L CU INCREDERE NU VE-TI AVEA NEVOIE DE RABDARE...JOCUL INCEPE DIN PRIMUL EPISOD ! :)
raulk pe 09 Iunie 2013 22:29
Simon Baker este un adevarat actor si in acest serial face o treaba excelenta.Sezonul 6 e pe drum si astept cu nerabdare.
Miiku pe 11 Aprilie 2013 23:02
Un super serial. De regula sunt bune filmele cu polististi. Mai era pe Axn Crime alt serial tot asa.
Katalyn89 pe 28 Martie 2013 02:22
Este unul dintre cele mai captivante seriale Actiune-Crima-Drama din cate am urmarit pana acum, iar personajul pe care il joaca Simon Baker ( Patrick Jane ) este memorabil.Foarte bun serial , recomand.
PS: O sa avem si sezonul 6 :D

princess_peach pe 3 aprilie 2013 21:19
Hm....Grace Van Pelt e insarcinata in sezonul 5, nu-i asaaa?;;)
JohnnyB pe 13 noiembrie 2016 15:08
Era gravidă actriţa.
D.Ionut pe 17 Februarie 2012 19:21
E mai bun ca Lie To Me?
_________________________________________________________________

SimonAdebisi pe 23 februarie 2012 20:09
Lie To Me e mai mult mai bun decat Mentalistul,gusturile nu se discuta dar asta e parerea mea.
claudelina pe 28 decembrie 2012 19:13
mie mi-a placut mai mult the mentalist decat lie to me
ccm pe 23 Februarie 2011 17:14
buna
Am inteles k s-a turnat si sezonul 3 din vara - toamna anului 2010si ar fi trebuit sa il putem urmari si noi .... cum as putea afla ?? filmul este super !!!
stef_sbx pe 06 Februarie 2011 17:25
the mentalist
ii super fain serialul :P daca mai cautati un alt serial va recomand dark blue :X:X:X:X
Pavel.F pe 07 Septembrie 2012 14:51
un serial bun merita vazut de la mine are nota 7.
FanTavi pe 13 Iunie 2011 18:09
este un serial care arata ca paranormalul ajuta la descoperirea crimelor,asa cum este si acest actor Simon Baker,merita de vazut
Al33X pe 5 septembrie 2011 00:04
daca ai fost atent la serial ai fi vazt ca el nu este paranormal dupa cum ai vazt cand era mic a lucrat la un carnaval in care a invatat toate smecheriile si pe deasupra mai este si foarte destept(putin cam exagerat ... dar tot imi place ;) )
Go 1 2