Păreri The Legend of Bloody Mary

(2008)

The Legend of Bloody Mary

nebunatika.andreiutza pe 02 Februarie 2011 12:09
deea
mi se pare un film bun dar si prostesc totodata...cine l-a filmat?este filmat foarte prost si actorii joaca foarte prost.
puffulette pe 30 Decembrie 2011 16:35
Dupa parerea mea, o mare prostie.. povestea mi-a placut, dar actorii>>> parca jucau in sila... fara pasiune, pacat, putea iesi ceva mai frumos
dendera pe 05 Septembrie 2011 20:26
worst movie ever
Probabil cel mai prost horror vazut pana acum. Mi-a spus cineva ca nu e mare lucru de el, insa a fost mai rau decat m-am asteptat. Nu va pierdeti timpul cu acest "horror". Filmul are o poveste si scene care te sperie dar felul in care e filmat si prestatia actorilor lasa de dorit. Ar fi putut sa iasa ceva...
arnoldroland pe 10 Aprilie 2011 22:59
frumos, dar se putea face un film mult mai bun si superinfricosator din povestea Sangeroasei Maria,insa,si de data aceasta s-a dat cu piciorul la ocazie...
Cipryone pe 03 Iulie 2011 17:25
Cipryone
La 8 ani dupa disparitia surorii lui, Amy, timp in care fiecare noapte i-a fost bantuita de cosmaruri, Ryan se hotaraste sa porneasca in cautarea adevarului. Punctul de plecare este undeva intre fantastic si realitate: cu putin timp inaintea disparitiei, Amy a citit pe internet despre o vrajitoare numita Bloody Mary si un joc prin care sa-i trezeasca la viata spiritul.
kr1st1badboy97 pe 3 aprilie 2012 20:47
amu te pui sa ne povestesti filmu? l-am vazut si noi...
bainca pe 21 Februarie 2018 02:49
nota 2 pierdere de timp
cel mai slab film despre bloody mary pe care l-am vazut , in primul rand e regizat foarte prost si filmat la fel , nici actorii nu joaca exceptional , e chiar o pierdere de timp , nota 2.
panicabogdan pe 27 Iunie 2012 14:37
...
Cat de idiot poti fi sa crezi o poveste asa tampita ? Ma duc de 1000 ori si trig bloody mary si in cimitir si nu apare nici un cacat :-j
y0nutz21 pe 10 Aprilie 2012 15:38
Cea mai mare prostie
Cel mai prost film facut vreodata. Se aseamana izbitor de mult cu 13 hours in a warehouse, sau cv de genu, actorii joaca in scarba, filmatr extrem de prost ( mai ales atunci cand filmau fata actorilor, sau gesturile din mana ale femeii aleia). Intr-un cuvant: Scarba.
chuckyfan pe 12 Iulie 2011 23:24
Always expect the worse
Intr-adevar actorii din film habar n-au ce-i actoria. Intr-adevar fantoma aia a fost facuta din muci, guma de mestecat si hartie igienica. Intr-adevar e imposibil ca in 2001 sa ai laptopuri din 2008 si telefoane cu camera, dar macar a fost amuzant, si m-a distrat. Cred ca la mine si-a atins gresit scopul. Nice Comedy.
Cea mai amuzanta faza a fost la final, cand dupa ce Mary Worth incerca sa-l opreasca pe "macho man" ala sa nu sparga oglinda, tot ea ia multumit dupa ce a spart-o. Bun de vazut cu prietenii, daca nu aveti alta ocupatie si daca vreti sa va amuzati.