Păreri Take Me Home Tonight

(2011)

O noapte de neuitat

Manusa pe 05 Iulie 2011 19:20
O comedie frumoasa si foarte reusita. Mi-a placut filmul, a avut multe momente haioase, mi-a placut faza cu bila aceea in care s-a bagat Matt :)).
Sorin87 pe 02 Iulie 2011 10:47
Take Me Home Tonight
o comedie tipic americana....foarte previzibila dar sa zicem ca se merita sa il vedeti nu e chiar o pierdere de vreme.este chiar frumoasa
raulo31 pe 18 Iunie 2011 15:46
l-am vazut azi dar sincer.... ma dezamagit foarte mult....
gusturile nu se discuta daarrrr... pierdere de vreme sincer sa te uiti la filmul asta

Tyson_Kyd pe 30 Septembrie 2013 21:38
O comedie placuta . Are ceva momente hilare, dar glumele nu sunt bine alese . In mare parte ma incanta actorii, totusi m-am simtit bine pe toata durata sa . Nu cred ca Take Me Home Tonight este si drama, mai mult este o comedie romantica decat una dramatica . Mie unul mi-a facut placere sa-l vad si chiar merita vizionat .
deynho pe 12 Iulie 2011 00:51
Am vazut filmu si puteam sa jur ca Tori e jucata de Kristen Stewart, numa la final am vazut cast-ul:)) dne ce bine seama Teresa Palmer cu Kristen Stewart:)
elmedico pe 05 Iulie 2011 18:23
O comedie reusita, merita vazut !
Qube86 pe 25 Noiembrie 2011 22:47
O comedioara placuta dar atat (parerea mea)...Plin de cliseele hollywood-iene, cu un parcurs previzibil oarecum si cu faze comice prea putine, ''Take Me Home Tonight'', e genul de film pe care rezisti sa il vezi o data, poate de 2 ori dar nu iti ramane in memorie ca un film pe care sa vrei sa-l mai vizionezi prea curand...Merge vazut, dar pentru a nu simtii ca ti-ai pierdut timpul in fata ecranului nu trebuie sa ai prea mari asteptari pentru ca nu vei fii satisfacut...
Bayard pe 24 Decembrie 2012 03:52
O comedie care nu este foarte amuzanta... dar este un film din ala de tip "feel good" :). Iti arata o poveste optimista, mie mi-a placut... mai ales ca actor principal e Topher Grace
xerses pe 03 Iulie 2011 21:23
Nu a fost cine ce stie ce film, dar nici foarte rau.Asa ca merge, in lipsa de altceva.
smada94 pe 24 Iunie 2011 22:32
mi-a placut
este un film frumos...pentru adolescenti..cu o poveste cat de cat ok
parerea mea este ca merita vazut;)

Ammelie pe 22 Iunie 2011 12:20
Take Me Home Tonight (2011)
Un film cu si despre adolescenti care vrea sa se distanteze de gen, dar reuseste doar pe alocuri. Putin fortat si putin prea moralizator pentru gusturile mele. Il mai salveaza de la mediocritate coloana sonora faina si cele cateva momente cu adevarat amuzante sau emotionante. 6/10
Qube86 pe 25 noiembrie 2011 22:39
Mai bine zis ''un film cu si despre absolventi de colegiu''
Ammelie pe 2 decembrie 2011 13:10
Tot adolescenti :)
emy_sinaia pe 01 Octombrie 2014 01:25
80' s way.
O comedie romantica linistita si previzibila, fara mari pretentii unde Tori si Beth dupa mine sunt cele mai frumoase femei ale petrecerii, nu lipseste nici muzica anilor '80.
adidani1698 pe 14 Aprilie 2014 17:14
O comedie usoara Americana..merita filmul,nu va pierdeti timpul !
Alexino88 pe 22 Iunie 2011 15:53
VEZI FILMUL ONLINE
VEZI FILMUL ONLINE : http://www.filme77.com/take-me-home-tonight-2011-filme-online/
miere pe 29 iunie 2011 19:10
nu merge :)
Alexino88 pe 1 iulie 2011 13:14
acum merge ! a picat serverul ala si l-am schimbat! acum merge
Ccucu pe 03 Aprilie 2012 11:06
Bunicel filmul. O poveste clasica i nfilmele de comedie, ecranizata binisor. Un film pentru adolescenti si nu numai.
cosmin_kedii pe 19 Martie 2012 18:25
Acest film a fost foarte distractiv, mai ales dacă ai crescut în anii '80. A fost ca un film remixat John Hughes, ceea ce face extrem de previzibil.
Vegetarian pe 07 Ianuarie 2012 04:11
Frumoasa actrita Anna Faris apare in filmul asta ! Merita clonata ? Cam cate exemplare merita ?
joker13q pe 29 Septembrie 2011 23:28
tipic american....moralizator...dar destul de funny ,iar actorii se straduiesc sa scoata maxim ! merita vazut !
Dyenutzza pe 23 August 2011 21:09
nu e cine stie ce filmul asta, doar doua chestii amuzante si in rest o mare tampenie
brutus17 pe 01 August 2011 21:12
Parca este o comedie prea tipic americana, cu si despre liceeni. Are cateva momente interesante si relativ originale, dar restul e ....¨bullshit¨.
Scenariul este din acelasi tipar cu multe alte filme, cu personajul principal destept si timid, care are un prieten plinut si cu magnet la belele si o EA frumoasa, sensibila.
Restul e doar happy-end.

Da-Luck pe 06 Iulie 2011 10:56
comedie in tipare americane cam asta e de spus despre acest film "comedie"
angel1975 pe 01 Iulie 2011 23:10
penibil, m-am chinuit sa nu adorm, dar pe la minutul 40 am renuntat, pentru ca practic pierzi 90 de minute din viata
liniuta pe 29 Iunie 2011 19:08
Filmul e o comedie reusita despre trairile si destinul celor 3 personaje principale , engleza e acceptabila, enjoy (subtitrarile existente au fost aruncate cu furca asa ca nu va bazati prea mult pe ele)
cosmin742000 pe 17 Septembrie 2011 09:48
Recunosc ca nu am avut asteptari de la filmul asta si nu am fost dezamagit , nici nu aveam pt ce sa am.Eu am tras filmul pt Anna Farris , care arata de obisei bine , nu insa si in filmul asta unde e mai mult decat banala ca si filmul de altfel.Dar nu e pt ce te pregatesti ci pt ce se nimereste , daca Angie Everhart , care arata super a avut un rol penibil *ca de obicei) , Michelle Trachtenberg care si ea arata super (cel putin in filmul asta) macar nu a fost nevoita sa joace , fiiind un decor foarte " apetisant" pt filmul asta