Păreri Shaun the Sheep Movie

(2015)

Mielul Shaun - Filmul

Alex_Paun_Valentin pe 19 Februarie 2015 18:51
Frumos!
M-am uitat cand eram mic la desenele cu aceste oite si mi-au placut foarte mult!Eu cred ca o sa aiba succes aceasta animatie!
BejanDavid pe 06 Februarie 2015 11:34
Shaun the sheep este o oaie celebra in alte tari daca in romania nu este asa cunoscuta eu garantez ca filmul va fi de succes.
danny_constantin pe 12 Ianuarie 2015 01:11
9U
Nu cred ca lumea ar da 15 lei ca sa vada un asemenea film , nici macar personajele nu sunt creative , cred ca singurul cuvant care va fi pe durata filmului va fii " Beeeeee " :)) , nu imi vine sa cred ca se va face un film cu oaia asta
Albert.Toma pe 2 martie 2015 16:13
Sunt de aceeasi parere. Nu stiu de ce ai atatea dislike-uri pentru ca ai spus foare bine. Deci,majoritatea personajelor nu vorbesc, arata de parca sunt facute din plastilina si e un serial de esene animate care ar trebuii sa stea la locul lui. Sa ramana doar un serial de desene animate. O_O
mandreanu_horea_mihai pe 7 iunie 2015 01:18
Am ras la filmul asta cu lacrimi la unele faze. Voi doi sunteti prea inghesuiti si prea "maturi" sa vedeti ceva in filmul asta... Daca preferintele tale sunt F&F si altele.... Macar nu mai lasati comenturi doar asa sa va aflati in treaba. Filmul merita vazut si daca ai 3 ani si daca ai 70.
LittleSmile pe 14 Ianuarie 2016 15:39
Destul de bun pentru un film cu oi. Personajele puteau fi mai reusite dar arata ok. Nota 8
asmodeus_10 pe 03 Iunie 2015 01:05
Shaun the Sheep
e f emotionant filmul si dragut.M-a impresionat scena in care fermierul nu isi mai aminteste de shaun si el pleaca cu restul oilor sa-si gaseasca o alta locuinta in oras
Cristina2000 pe 27 Februarie 2015 10:38
Ce drăguț!