Păreri Paradise

(2013)

Aventuri în Las Vegas

marta.b pe 20 Iulie 2015 23:01
Am fost sceptica alegand sa vad aceasta comedie, insa ma bucur ca i-am dat o sansa. E vorba despre razvratirea unei adolescente crescute si educate intr-o comunitate religioasa cu reguli foarte stricte, care doreste sa experimenteze cam tot ce i s-a interzis, in urma unui accident de avion. Astfel, ea cunoaste si alte aspecte ale lumii in care traim si discerne ce i se potriveste si alege cum urmeaza sa traiasca.
XShadowX pe 27 Martie 2015 13:46
Scris si regizat de Diablo Cody , primul film regizat de ea , fiind o scenarista foarte buna si talentata cu niste idei inovative si traznite ....
O comedie usoara cu o actrita draguta si frumoasa Julianne Hough si un actor urat si insuportabil Russell Brand ;) + o poveste deloc originala si prezentata prost ...
Cu o durata de 86 de minute acest film iti pune la incercare nervii si rabdarea ;) , nu va recomand deloc acest film , sunt altele cu mult mai bune

Dragos.87 pe 01 Iulie 2017 10:57
De la adolescenta religioasa la femeia iesita in lume.Un film interesant care are un subiect ce multi se regasesc.Nu pot decat sa-l recomand cu interes!
user-63b02ad8a0ee8 pe 28 Ianuarie 2023 22:09
Tare de tot filmul ăsta ☝️ Scenariul e super !!! Personal eu cred că cei mai buni profesor în viață sunt......propriile fapte , propriile trăiri, propriile concluzii !!!
Un film de văzut ...de înțeles.....un film din care poți trage anumite învățăminte ☝️