Păreri Midnight Movie

(2008)

Midnight Movie

arnoldroland pe 29 Martie 2011 22:31
un film horror de calitate,l-am vazut acum vreo cateva luni si,sincer,cred ca o sa-mi amintesc mult timp de el.
Sharlene pe 30 Iulie 2011 15:16
un film foarte bun,nu l-am vazut la miezul noptii,a mers si la miezul zilei,:D;)) un 8 din partea mea
burit pe 09 Iulie 2010 20:24
burit
a fost bun ... la final e nsuh ... cum putea aia sa mearga dak i sa taiat degetele de la picioare ?:|:| povestea e buna dar nush .. ii dau 7
alex_il_fenomeno pe 30 Iunie 2010 19:01
nu l-am vazut dar dupa descriere pare de nota 10! sunteti de aceeasi parere? cu referire la cel care l-au vazut sau parerile sunt in continuare impartite?

revenind dupa vizionare , pot spune ca filmul este excelent realizat , cu o poveste mai mult decat impresionanta si cu o desfasurare misterioasa , in care domina neasteptatul si rasturnarile de situatie ! must see !

arnoldroland pe 29 martie 2011 22:32
taci ma din gura,pune mana si vede-l,dupa aia sa-ti spui parerea (aceea ca e un film fff bun,bineinteles!).
arnoldroland pe 30 martie 2011 12:17
pai sa-l vezi,nu-l mai uita!
kr1st1badboy97 pe 10 Aprilie 2011 14:41
un film perfekt pt. amatorii genului!
povestea nu-i tokmai originala, insa nu pot s spun k nu mi-a plakut! suspansul shi scenele terifiante ii dau un plus d savoare si t tzin, p intreg parkursul filmului, ku sufletul la gura!
robbiex2 pe 14 Septembrie 2010 01:32
Pacat....ideea filmului este super buna dar filmul lasa de dorit.
interpretarea personajelor = slaba
un LOW BUGET !! nu-l recomand

radu3455 pe 09 Februarie 2012 14:59
o idee interesanta si foarte reusita m-a placut un film ce merita vazut
kakapiciu pe 26 Februarie 2012 14:56
Simpatic film, iar povestea este acceptabila. Dar de speriat, pe mine cel putin nu.