Păreri Legion

Legiunea

sole7 pe 27 Ianuarie 2010 14:23
prost
Pacat de actori, filmul este ffff prost. Un film cu un fffff scenariu slab.
kensei pe 27 Ianuarie 2010 12:27
prost, prost foarte prost
desi ai asteptari mari de la acest film, dezamageste total.
poveste cu potential insa foarte prost spusa.
scenaristii au reusit sa-si bata joc de cei care ne-am uitat la acest film.

BallGr33zy pe 27 Ianuarie 2010 11:07
It Sucks Biblically!
mie mi sa parut cam penibil acest film....dupa cum zice dorianjazz:si ingerii din cer cantau cu flori de mar in mana :)
Jeton pe 26 Ianuarie 2010 11:41
Sper sa fie un film bun ... M251 am sa iti pun o vorba buna si am sa te laud celor de la cinemagia kt de impatimit de filme esti ... Bai baiatule revinoti sa nu te sinucizi si u ca alti dupa ce au vazut Avatar . REPET >>> FIECARE ARE DREPTUL SA ISI SPUNA PAREREA K DE ASTA E FACUT SITUL ASTA . Parerea ta despre film ... Si nu despre ce sau cum comenteaza altii . Unde era mare critic de film ... Offf Doamne ce oameni ....
adriana_zaza pe 25 Ianuarie 2010 18:59
M251 replay
M251 daca tot suntem atat de jenanti de ce ai dat la film nota 10? de ce dati note la un film daca nu l-ati vazut? nota este optionala. in fine trailerul pare interesant sa vedem insa filmul.
Brumy pe 19 Ianuarie 2010 09:40
Realizarea pare buna...oricum, ideea nu e noua, povestea cam seamana cu "The Prophecy" (cu Christopher Walken in rolul lui Gabriel), dar cred ca va fi un film care merita sa fie vazut...
dorianjazz pe 08 Ianuarie 2010 20:30
si ingerii din cer cantau cu flori de mar in mana
marc_mihai pe 16 August 2011 14:35
Final frumos dar in rest destul de slabut filmul...Unele faze sunt chiar previzibile.
alecs.bradeni pe 26 Aprilie 2011 17:49
eu zic ca e un film obligatoriu de vizionat ..mie mi-a placut mult..l-am vazut de 2 ori
Kalrak pe 01 August 2010 01:00
Traileru bate filmu
Face parte din ciclul trailer-u este realizat cu cele mai spectaculoase imagini din film, si ce are filmul cel mai bun este redat in el. Pur si simplu te facesa astepti cu nerabdare filmul, si cand ajung la cinema si il vezi, iti dai seama ca nu e cum te-a facut trailer-u sa crezi. Nu este un esec total dar se putea mai mult.
legolas05 pe 09 Iunie 2010 00:00
Foarte bun filmul.....sper sa se mai faca filme de genul asta
aayana pe 22 Aprilie 2010 22:48
Trailer-ul promitea un film bun. Ok, mă aşez să mă uit şi constat că ideea e cam răsuflată. Oricum, un amestec ciudat, secvenţe şoc-tras-de-păr, replici care vor să dea pe spate dar nu reuşesc, o metaforă cu temă religioasă dar total lipsită de logică. De văzut când nu ai ceva mai bun la îndemână.
amalius2000 pe 01 Martie 2010 01:28
L-am vizionat este frumos filmul merita sa te uiti la el dar nu este o capodopera...
Crazyduck pe 31 Octombrie 2009 14:25
Subiectul poate fi extraordinar de bun dar din ce am vazut in film sunt unele lucruri ce nu mi se par la locul lor. De ex> Arhanghelul Mihail vine pe Pamant din proprie initiativa si impotriva vointei lui Dzeu sa apere o viitoare mamica din America (de unde altundeva?) de legiuni intregi de Arhangheli si Ingeri ce nu si/au taiat aripile (nu inteleg de ce face asta M, poate sa isi scoata GPS-ul precum la masini) sunt posesorii unor forte si informatii inimaginabile mintii umane. Cu ce se apara M si "mancaciosii" din acel restaurant? Cu arme conventionale. Bullshit. astept filmul totusi si nu dau cu piatra pana nu vad.
MNarcis pe 26 Noiembrie 2011 21:08
Ma asteptam la ceva bun dar.......dezamagire totala, actiune 5 minute si restu dialoguri (si nici alea de calitate) il recomand daca ai maxim 10 ani!
jojo55_G pe 30 Aprilie 2010 12:31
acest film este bestial cel care lasa comentarii proaste despre film ar trebui sa nu se mai uite la telenovele si la desene si dupa aceea sa se uite la legion
Go 1 2 3 4