Păreri Grown Ups 2

(2013)

Oameni mari și fără minte 2

Mihai2508 pe 27 Octombrie 2013 22:47
O comedie buna
Este un film bun, care chiar te face sa razi copios, insa are si ceva faze cam trase de par, si destul de multa prosteala pe alocuri, in rest daca treci asta cu vederea, filmul e foarte bun. Prima parte insa, mi s-a parut mai reusita, cu un umor mai de calitate.
n0ne pe 27 Octombrie 2013 10:44
Pentru o comedie, chiar e reusita. Chiar mai bun decat primul, fata de porcaria de This is the end din toamna asta, Grown Ups 2, este peste el.
hallowmen pe 26 Octombrie 2013 18:12
frate...o comedie foarte reusita...parerea mea este k acesta este mai bun decat primul film...merita vazut
nick-azh pe 26 Octombrie 2013 01:11
super tare filmul,am ras tot filmul merita vazut...
cezzar89 pe 21 Octombrie 2013 22:29
O comedie superba
Daca iti doresti o seara in care sa te amuzi copios e recomandat acest film - O multime de faze amuzante si care nu te lasa sa te opresti din ras
Hubux1 pe 13 Septembrie 2013 21:15
belea
un film ce m.a binedispus...il recomand pentru toti vei care cauta sa rada:)
alyn.alyn pe 10 Septembrie 2013 17:31
foarte tare , cu toate ca am o stare de tot rahatul astazi , am reusit sa rad la filmul asta :) merita vazut .
cosmin_kedii pe 03 Septembrie 2013 14:27
Spre deosebire de No. 1 , care mi-a plăcut moderat ( , mi-a placut sa ma uit la al doilea episod . Din nou , tehnic vorbind , este mult mai bun ,,, , glume bune , replici bune, un moment bun și o mare distribuție
SAndrei2000 pe 27 August 2013 22:14
Un film care trebuie vazut,mai ales daca ai vazut prima parte...care mi s-a parut mai interesana si mai haioasa.Oricum ideea acestui film este buna,cum niste prieteni buni sunt impreuna si la maturitate,si recomand!
xerses pe 22 August 2013 10:33
Nu m-au amuzat prea mult secventele comice.Insa a fost surprinzator sa-l revad pe Kevin James atat de mare.
wings1104 pe 14 August 2013 20:34
A fost un film foarte bun, dar nici nu se compara cu prima parte. Sincer, ma asteptam ca Taylor Lautner sa joace prost (cam ca de obicei), dar a fost o surpriza placuta sa vad a jucat chiar acceptabil. Dau nota 8 filmului, doar fiindca a avut cateva faze bune si pentru ca mi-a placut prima parte la nebunie.
Rippa pe 07 Martie 2014 17:58
Fata de prima parte, a doua parte este foarte slaba. Momente amuzante dar cam atat. Nu exista un fir al intamplarilor si totul pare tras de par. Pacat de prima parte care a fost intradevar foarte buna.
GALD pe 05 Ianuarie 2014 21:48
Artificial
Mai slab ca prima parte.
Dar ... la un moment dat e nevoie de comedie ... dar este de preferat una de mai buna calitate.
Se cam rasufla Sandler tot mai mult.

Manusa pe 18 Octombrie 2013 21:44
La fel ca si primul film - distractiv, poate cu scene de umor exagerate in sensul ca nu treceau 2 min si era o scena haioasa, trasa de par. Oricum, mi-a placut filmul si m-am distrat la el.
sexygirl2 pe 28 Mai 2013 18:32
imi plac filmele de comedie si asta cu siguranta o sa fie unu bun , stie cineva in ce luna apare?
Go 1 2