Păreri Flawless

(2007)

Un plan sclipitor

cap94xxll pe 30 Noiembrie 2009 21:24
Un film al anului 2007,un film bun dupa parerea mea si nu numai,un film in care cei doi actori principali joaca extrem de bine si eu zic ca Demi More ar trebui sa-si etaleze mai des calitatile actoricesti pe care le poseda si binenteles le arata in acest film,implicit in rolul doamnei Laura Quinn.
mihaelatb pe 10 Octombrie 2010 15:58
departe de stilul filmelor cu politiste cu hoti de diamante, filmul este un film care se sprijina pe umerii a doi actori. Nu vreau sa spun ca Demi Moore nu este super, dar Michael Caine este fenomenal..
mtraianc pe 28 Octombrie 2010 01:04
interesant
sa furi cateva tone de diamante , este interesant ,ori cum idea filmului este total diferita de alte scenari , merita vazut
crocodil_dundee pe 10 august 2018 20:47
Dupa opt ani, vad ca unii au furat si niste vocale - nu multe.
FuckOffn1 pe 30 Decembrie 2010 04:22
un film extrem de profund... la inceput am crezut ca va fi pe linia clasica... o doamna extraordinara care vrajeste un domn bazat pe care dupa ce il goleste il arunca... bine'nteles ca nu e deloc asa...

un film pe care il recomand...

valyka pe 31 Decembrie 2010 11:14
foarte interesant filmul........chiar are ceva deosebit decit celelalte filme
Rihanna pe 18 Octombrie 2009 01:20
Chiar ca "flawless" :) filmul asta te tine in mare suspans, mie chiar nu mi`a venit sa cred cum a putut un mosulica sa care 2 tone de diamante intr-o seara si sa le arunce pe scurgere :)) ti se rupe inima. Dar cand sti pt ce cauza a facut`o...parca merita :) Incredibil filmul iar Demi joaca extraordinar!
stix pe 12 ianuarie 2010 18:58
ba esti un mare prost pt ca te ai gasit tu sa povestesti filmu.mare idiot
knoxuletz pe 25 ianuarie 2011 19:52
eu totuşi cred că e fată.... :P
Dragos.87 pe 27 Iulie 2017 23:31
Filmul anului 2007 pentru mine.Este un film foarte bun care te tine in suspans si care are o intriga neasteptat de buna.Demi Moore si Michael Caine se descurca foarte bine si inca un mare plus il constituie coloana sonora care e la inaltime.Il recomand tuturor!
victor_homescu pe 21 Iunie 2017 16:42
un cuplu de exceptie
Printre cele mai bune filme de gen din istoria cinematografiei.Un scenariu nu foarte complex,dar,care are insa meritul de a fi creat un film foarte intens.Interpretarile lui Demi Moore si Michael Caine sunt unele exceptionale.
Daca in 66,un cuplu de actori/Audrey Hepburn si Peter O,Toole.realizau celebrul Cum sa furi un milion.dupa 40 de ani Flawless,aduce in prim plan un nou cuplu de actori care face fata cu succes predecesorilor.
Un film incantator,de colectie.

Iulidesprefilme pe 07 Ianuarie 2013 10:08
Bun scenariul, bine lucrat şi jucat...l-am văzut şi a doua oară cu interes...
CristiN pe 03 Februarie 2011 02:33
Ce pot sa zic , mie mi-a placut filmul . Fiecare cu genurile lui . Gusturile nu se discuta .
misterx2002 pe 23 Octombrie 2011 21:38
un film bun pot sa zic....mi-a placut ideea filmului.mai ales cu diamantele disparute....buna ideea.bravo!
Gabriela Sirbu pe 06 Ianuarie 2009 09:21
Mmmmmm, un film slabut rau. Fara pic de miscare, toata actiunea seeeee taraie lent dar incet- filmul se termina, totusi, in timp util - precum mersul personajului interpretat de Michael Caine, cu o Demi Moore despre care te intrebi ce face ea in film in afara faptului ca se agita fara rost si fara rol. Iar la final, vom primi o frumoasa lectie de viata...ea, personajul lui Demi, isi va cheltui toti banii - rezultati din diamante - incercind sa rezolve problemele umanitatii.........la, la, la, la...
gaby-maxx pe 28 aprilie 2010 09:34
uita-te la filme cu desene animate mai bine!!!
cotzofica pe 11 martie 2012 09:49
părerea ta e....doar a ta. Numai că nu prea te pricepi la filme.
balta67verde pe 06 Februarie 2019 11:26
Un film interesant care merita vazut si revazut. Michael Caine e un actor genial. Demi Moore joaca bine.
emy_sinaia pe 11 Octombrie 2014 19:33
ok.
Foarte interesanta strategia furtului pus la cale, mai ales ca se intampla in anii '60 si interpretari excelente Demi Moore si Michael Caine.
madalinaXD pe 12 Decembrie 2013 17:11
Un film care are ca roluri principale doua minti sclipitoare. Un film care merita vazut si din finalul acestuia chiar ai ce sa inveti.
deadlord pe 08 Septembrie 2012 19:35
Este un film foarte bun si foarte interesant. Mi-a facut placere sa il vad.
radu3455 pe 10 August 2012 13:14
mi-a placut tare mult acest film si in special interpretarile celor doi Demi Moore si Michael Caine
ioanaa_ioana pe 10 August 2018 20:54
L-am vazut pentru actori pentru ca povestea este destul de banala.
kakapiciu pe 18 Septembrie 2015 00:49
Intradevar titlul filmului spune tot insa chiar merita vazut.