Păreri Deal

(2008)

Poker

NaTyLuTz pe 31 August 2010 16:58
Finalul e de neuitat
Superb film ... "sacrificiul" pe care l-a facut Alex pentru Tommy a fost emotionant
heathaddict79 pe 21 Iunie 2009 18:28
SE PUTEA MULT MAI BINE
Pacat, ideea era interesanta. Totusi, merita vazut filmul macar pt rasturnarea de situatie din finalul filmului. Chiar mi-a parut rau pt Alex, dar totusi a facut ce trebuia. Cu toate ca s-a vazut o lipsa mare de inspirate, acesta merita vizionat pt scena din final pe care am mentionat-o si pt actorul Bret Harrison, care este foarte talentat, dar obligat sa joace in filme mediocre.
alec92 pe 20 februarie 2011 17:15
Sunt de acord cu tine! Ideea a fost buna, regizorul insa nu a pus-o in valoare.
andystarx pe 09 Decembrie 2017 17:38
Un film bunicel despre un subiect care mie imi place foarte mult,dar se putea mult mai mult,chiar daca au fost implicati jucatori mari de poker ! Oricum bun pentru pasionatii de poker !
MNarcis pe 11 Noiembrie 2011 18:53
Bun filmul, are o poveste frumoasa, iar finalul este foarte frumos! merita vazut!
beresoaie pe 08 Martie 2011 23:38
Ma asteptam la mult mai mult.pentru fishi e bun de urmarit:)
dandi pe 12 Aprilie 2010 01:59
Mi-a placut la sfirsit a avut pustiul 2 asi si i-a aruncat pe masa :))
spiydder pe 24 ianuarie 2012 17:28
Toti retarzii lasa commenturi - de ce nu povestesti tot filmul?
dandi pe 19 iunie 2012 21:37
cine va pune sa citi comentariile inainte,mai bine te-ai uita la trailer si ai intelege mai mult daca merita sa te uiti la film sau nu,nu ma critica cine te pune sa citesti inainte...