Păreri Damsel

(2024)

Domnița

gvcrystyan18 pe 09 Martie 2024 18:59
Un film neașteptat de bun pentru zilele noastre în care se fac filme la cantitate nu la calitate. Un film plin de suspans care m-a lăsat plăcut impresionat. Recomand acest film care rulează pe Netflix.
Manusa pe 08 Martie 2024 23:31
Un film foarte bine realizat, mie unul mi-a placut si zic ca merita vazut.
xerses pe 10 Martie 2024 12:34
Surprinzator filmul. Mi-a placut povestea, mi-a placut realizarea ei cinematografica.
lavvw pe 15 Martie 2024 10:21
Un film bine realizat, cu momente de suspans, dar cu un scenariu previzibil.
rosix pe 12 Martie 2024 14:52
Film bun
Film bun din categoria "Stapanul inelelor"in care o feminista se lupta cu balaurul (Fiara Mondiala) nu numai cu sabia dar si cu argumente de tipul: "Nu intelegi fa, nebuno, ca sunt din popor si nu am nicio treaba cu regii si imparatii pe care ii urasti ??""
Binele triumfa pana la urma si bogatanii sunt arsi din temelii cu tot neamu lor...
Ca si efecte vizuale (daca trecem peste clisee) filmul e bunicel, de acceea il recomand.

fotolist pe 19 Martie 2024 23:00
Hm... Să zicem că-i ok! Noroc cu AI-ul pentru decoruri , prestația domnișoarei prințese nu este de lepădat, dar nici nu te dă pe spate. Scenariu cu final previzibil încă de la începutul filmului.
Catalinq pe 14 Aprilie 2024 22:56
Citiți bine comentariul ăsta....
Pentru cine a văzut cel puțin top 250 imdb, ar fi bine să evitați tot ce ne aruncă netflix cu negrese , asiatici și gay. Filmul e de nota 2 și ar trebui să se numească ''o călătorie prin grotă''.