Păreri Colors

(1988)

Culori

alex_il_fenomeno pe 15 Septembrie 2012 19:19
o drama emotionanta, care nu are cum sa nu te impresioneze de la prima vizionare, atat prin povestea extrem de emotionanta, cursul acesteia, cat si protagonistii, experimentatii Sean Penn si Robert Duvall care au reusit sa faca diferenta in atat de multe momente. initial am urmarit filmul in lipsa de altceva, insa acum as face-o din nou fara sa mai stau pe ganduri, deoarece chiar merita urmarit.
balta67verde pe 08 Noiembrie 2016 19:08
Good Cop vs Bad Cop
Un film excelent care arata viata reala in cartierele conduse de bande criminale. Duvall joaca "Good Cop" vulpoiul batran care tine totul sub control cu multa experienta, intelepciune si diplomatie. Sean Penn este "Bad Cop" incepatorul zelos si plin de energie, care crede ca totul se poate rezolva cu puterea omului justitiei. Din pacate filmul nu are Happy End.
liviuneagu pe 04 Mai 2013 00:15
Culori vii
Sean Penn şi Robert Duvall fac din acest film, nu numai o dramă marcantă, ci şi un foarte bun film de acţiune. Mi-a plăcut filmul şi îl recomand tuturor cine-magicienilor.