Păreri Cabin Fever: Patient Zero

(2014)

Cabin Fever: Patient Zero

Madalina.andra92 pe 05 Martie 2014 20:36
am crezut ca s au desteptat,si au facut cv mai bun dar nu...merita Oscarul pt prostie...nu recomand!
johnybz pe 03 Martie 2014 18:41
Aiurea
Doamne ce panarama. Cand si-a scos individu' botu' plin de sange din "jucaria" gagica-sii care era infectata si " Baby but you're so wet " , eu tocmai mancam un sendvis. M-a scarbit groaznic ,
tonymaestrul pe 19 iunie 2014 21:25
De aceea nu se mananca cand vizionezi filme horror :)
crisalisa pe 2 august 2018 13:28
CORECT !
j0hanna pe 29 Aprilie 2014 20:26
Au revenit in forta
CU O PROSTIE SI MAI MARE!!!!!! E PIERDERE DE TIMP..nu e horror...
ayska pe 05 Iunie 2014 19:53
Păcat
Nici ”Spring Fever”, nici ”Patient Zero”nu l-au putut egala pe originalul ”Cabin Fever” care a fost cel mai bun horror văzut de mine,după o lungă perioadă de timp.Pur și simplu,le-a lipsit ”acel ceva”indinspensabil unui film de groază:să fi fost jocul actorilor?să fi fost tema muzicală ce n-a reușit să-ți dea acei fiori reci pe șira spinării?sau regizorii n-au știut să ne dea senzația,așa cum reușise Eli Roth,că ceea ce se întâmplă poate fi real?Cert e că filmul a fost un dezastru,regizorul abuzând de efectele speciale care,câteodată,trebuie să fie folosite mai rar.
Nota mea e 1

YulianHD pe 15 Noiembrie 2014 01:56
Un candidat serios ... la zmeura de aur
Unul dintre cele mai idioate filme "horror" văzute de mine , ma mir cum de am avut răbdare sa îl vad tot , pai sa fim sinceri : distribuția de aruncat la gunoi și aceasi poveste idioata din toate filmele Cabin Fever + faza aia din cort cu " Baby you're so wet " m-au făcut sa cred ca acest " Cabin Fever - Patient Zero " este cel mai idiot film vizionat de mine in 2014 !
Ciprian_2007_tl pe 09 Martie 2014 23:29
O mare mare porcarie ! Nu trebuia sa continue seria, sincer dupa 25-30 de min i-am dat X, incepea sa ma enerveze , credeti-ma nu merita sa va pierdeti nici macar 1 minut cu el !
XShadowX pe 11 Martie 2015 15:10
O totala pierdere de timp ... deja exagereaza cu aceste filme Cabin Fever , deja ne-am cam saturat de acelasi scenariu... un plus ar fi 'actritele' care arata bine ;)
6Patronul9 pe 23 Martie 2018 15:01
"Baby, you're so wet !"
Filmul nu a fost atat de stupid precum partea a doua insa este in continuare un horror slab ce nu se compara cu originalul,care nici acela nu a fost cine stie ce.Sincer imi pare rau ca actori precum Sean Astin isi irosesc talenul pe asa ceva.
Mr.Halloween pe 29 Iulie 2015 12:50
"Baby, you're so wet!" LOL
Alta continuare foarte slaba. Sper sa se opreasca aici.
misterx2002 pe 22 Martie 2014 19:38
nu am vizionat primele 2 parti dar acest film e de toata jena.mi-a provocat pur si simplu greata
tonymaestrul pe 19 iunie 2014 21:28
Pai la un film horror ce ai vrea sa iti provoace?
dm_sorin pe 12 august 2014 02:11
Frica, Maestre, nu greata... :)
radu3455 pe 04 Martie 2014 17:43
mai bun mi s-a parut decat cel de-al doilea,ce e frumos in acest film sunt peisajele si frumoasa Jillian Murray
tonymaestrul pe 19 Iunie 2014 21:27
Un film Foarte bun cu mult suspans si mister.... Binenteles ca zombii erau cam trasi de par dar asa sunt in toate filmele cu zombii :) Sfarsitul a fost unul smecher. Recomand acest film care nu prea a fost asa horror ....