Păreri A través de mi ventana

(2022)

De la fereastra mea

user-5dc5639135433 pe 20 Martie 2022 19:47
Filmul slăbuț și nu coincide deloc cu cartea după care se spune că e ,,adaptat”.
Horatiucrisan pe 05 Februarie 2022 21:01
Un film pentru adolescenti, l-am urmarit sperand ca e ceva mai bun fiind un film european insa m-am inselat.
Dragos.87 pe 13 Martie 2022 17:50
Jenant,imatur si prostesc
Este un film jenant,prostesc si imatur cu si despre adolescenți care mai tot timpul sunt cu ochii in telefon..dialoguri banale si la fel de jenante care iti transmit o stare de nervi deoarece nu este nimic construibil care sa-ti atragă atenția sa te tine curios asupra unei povesti care se vrea a fi de dragoste,pff,nici vorba de asa ceva..nu transmite nici un fel de emoție,romantism iar într-un final, regizorul doar a aruncat niște tineri la fel de imaturi care nu stiu de capul lor..Pierdere de timp..!
adelina_ioana_daescu pe 05 Februarie 2022 04:17
Un film frumos, cu adolescenți. Cred că actrița principala nu are multă experiență, dar oricum mi-a plăcut filmul.
nictud pe 04 Februarie 2022 17:39
Bunicel filmul, fără pretenții deosebite însă. O povestire cu tineri în formare și veșnica contradicție dintre cei înstăriți si cei mai puțin înstăriți.