Păreri 30 Days of Night

(2007)

30 de zile de noapte

kr1st1badboy97 pe 09 Ianuarie 2011 13:47
bn filmu! ideea cu un orashel controlat de fortze de temut (vampiri, zombie, tigri s.a.) s foloseshte tot mai mult in filmele horror care pretind sa aiba un rating mare! l-am vizionat cu placere, numa k s putea mai bn
claudiu25 pe 24 Aprilie 2011 12:17
claudiu
nu e tare tare da nici rau filmu e bunicel :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
cosmin_kedii pe 25 Martie 2012 16:10
Acest film este plin de violenta sangeroasa si este o mizerie sângeroase. Am fost dezamăgit de acest film şi nu il recomand
gabonne1 pe 27 Decembrie 2007 15:35
Un orasel din Alaska, unde e noapte vreo 30 de zile consecutiv....de unde si titlul filmului.....deci, se indeplinesc toate conditiile sa faci un film cu vampiri. Care macelaresc tot oraselul si doar cativa locuitori reusesc sa scape si sa supravietuiasca 30 de zile, normal, pana cand va fi din nou zi. Pe marginea scenariului se poate comenta destul de mult, mai mult in sens negativ, dar cei care gusta filmele cu vampiri nu cred ca vor fi dezamagiti. Pentru mine nu inseamna decat inca 110 minute pierdute din viata.
daddyxtc pe 21 August 2009 23:38
evitati-l cu orice pret
Incredibil cate persoane au o parere chiar si rezonabila, despre acest esec total de film. Scenariu ieftin si banal, regia f slabuta si suspansul doar pt cei incepatori in ale genului. Pacat de Josh H. care isi pateaza filmografia cu o asa porcarie monumentala de asa zis film horror. Cred ca cei care au dat o nota buna nu sar peste 14-15 ani.
Go 1 2