Păreri Furious Seven

Furios și iute 7

ZooMKlees pe 01 Decembrie 2013 12:26
R.I.P Paul Walker ! Vei fi in inimile noastre pe vecie :(
RexServ pe 2 decembrie 2013 18:24
Pacat de el,a fost un actor bun si va ramane
poprebekaanamaria pe 3 mai 2015 22:02
cel mai tare :(
AndreiRegizor pe 02 Iulie 2013 17:34
Fast and Furious 7..va fi mai fain ca 6..pt ca va juca Jason Statham..si ii va da un plus si mai mare de adrenalina , actiune , dinamism :D ..va fi ceva gen WOW.
RaMy_SmIlE pe 4 august 2013 19:00
hai ca ma faci sa rad =))))))))))))))) fast and furious e genial de la primul film ;) vin si paul si ceilalti au facut totul si felul cum controleaza o masina a facut ca filmul sa aiba asa succes,si jason statham e un actor care trebuie apreciat,dar daca apare el in film asta nu inseamna ca o sa rupa salile de cinema datorita lui :)))filmul o sa fie genial asa cum au fost si celelalte..
Diana40 pe 15 noiembrie 2020 20:59
alex43497 filmul e bun di gata .PUNCT
deco20 pe 25 Aprilie 2015 14:12
sa fim sinceri
Nici nu stiu cu ce sa incep...deci Ian Shaw il bate pe Hobbs in debutul filmului,hobbs sta in ghips tot filmul. Ian Shaw se bate cu Dom de "n" ori iar niciunul nu are nimic. Ian Shaw are "nelimitat" masini,arme,informatii,elicopere,drone desi e singur.Masini zburatoare,sarituri cu masina dintr-o cladire in alta. Dom si Ian Shaw fac accident frontal la 100km/h se dau jos din masini si se iau la omor,ambii scapa nevatamati. + multe altele care nu au rost sa le insir aici,trageti voi concluzia. Multumesc anticipat pt injuraturile ce vor urma ;)
kalamity pe 3 mai 2015 18:27
o mizerie de film... orice om care gandeste putin vede asta de la distanta
Tina_Maria_Valentina pe 28 septembrie 2015 21:47
dar acum sa fim seriosi ,este un film,nu tebuie totul sa fie real,adica acum sa fim seriosi daca te uiti la un filM S.F. ce spui ,,Filmul asta sfideaza legile gravitatiei si ale logicii''
LupescuDamian pe 04 Decembrie 2013 00:23
Sper ca Fast and Furious 7 sa fie in memoria lui Paul Walker si regizorul sa nu il inlocuiasca in film pentru ca nu va mai fi unul ca el niciodata.. :( Cum spunea un fan de-al lui Paul Walker "Brian era Fast si Dom era Furious".. Nu stiu daca vreodata 2 actori de asemenea valoare se vor completa in roluri mai bine ca Vin Diesel si regretabilul Paul Walker .. Astept si eu cu nerabdare F&F 7 ! Cei ce au iubit , iubesc si vor iubi seria Fast and Furious nu te vor uita in veci ! .. Si citandu-l pe Vin Diesel "Raiul a mai castigat un Înger" R.I.P Paul Walker ! :(
alex_bu pe 22 decembrie 2013 00:07
Din cate am citit pe site'ul celor de la CNN filmul va aparea in 2015 iar Paul va fi numai 35 de minute din film.Deci da il vom vedea pe Paul in FaF7 dar diabia pe la sfarsitul anului 2015.
Diana40 pe 15 noiembrie 2020 21:00
alex43497 tu esti penibil
kalamity pe 06 Aprilie 2015 02:43
mizerie
filmu asta are peste 8? se vede ca suntem o tara de cocalari prosti. nu cred ca am vazut un film mai infect in viata mea. 2 ore pierdute... filmu asta e mai ceva ca filmele cu van damme. am ajuns in 2015 sa se face asemenea penalitati de filme. daca vreti sa va moara pana la ultimul neuron din creier atunci "capodopera" asta merita toti banii. altfel stati acasa si priviti un perete ca sunteti mai castigati.
VIBERS pe 6 aprilie 2015 20:38
Esti o cum sa-i spun, nu mai trebuie, uita-te cu atentie la el si iti vei da seama.CALAMITATE.Va dati seama cat de frustrat tre sa fie omu pt ca acest COMERCIAL film nu i-a intrecut asteptarile.El da o nota de 1 aici si la MEGA filmul Noaptea Judecatii da 10.Omu e o somitate
ryco0984 pe 7 aprilie 2015 14:14
Pentru cei care or sa critice anumite detalii ale filmului, tin sa va reamintesc faptul ca acesta este un film 200% comercial, te duci sa savurezi actiunea, si sa vezi cum se termina filmul cu Paul Walker.
ZswagBoy pe 02 Decembrie 2013 20:38
Nu va mai avea nici un farmec filmul cu numarul 7 al seriei Fast and Furious fara regretatul Paul Walker odihneasca-se in pace,el si cu Vin Diesel faceau tot filmul acum ca el nu mai este mai ramane Vin si Jason Statham sa faca actiunea,foarte trist.
RaMy_SmIlE pe 23 Iunie 2013 17:17
fast & furious 7
Fast & Furious 6 a fost genial ... sa vedem akuma ce se intampla in partea a 7 -a a filmului ... pacat ca au murit Gal Gadot ( Gisell) si Sung Kang (Han) :( sunt convinsa ca si partea a 7-a o sa fie la fel de buna.
amytzzu pe 26 iunie 2013 11:03
total de acord cu tine frate ;) a fost genial!!defapt e putin spus a fost super extra bestial
niko18 pe 9 februarie 2015 00:39
Probabil cel mai tare film din serie!!!!
mariuszmeu pe 08 Aprilie 2015 15:35
din ce in ce mai slab
nu m-a impresionat .filmul este o varianta trasa de par a partilor anterioare . poante rasuflate, cascadorii slabe , sau prea exagerate :zbor liber intre blocuri ; tipii sunt impenetrabili , gloantele ii cam ocolesc , etc . poate daca ai sub 20 ani si esti fan a seriei, s-ar putea sa va intereseze .
VIBERS pe 8 aprilie 2015 21:35
De fapt din ce in ce mai comercial.
mariuszmeu pe 19 august 2016 14:58
inca un comentariu de retardat ....
XShadowX pe 01 Aprilie 2015 22:37
FOR Paul Walker (12.09.1973 - 30.11.2013 ) - GOD REST HIM IN PEACE ...
Am vazut acest film in avanpremiera si pot spune ca am ramas impresionat , nu am mai vazut un asemenea film de actiune pura de ceva vreme ( poate de la Dark Knight incoace... ) .
Pastrand distributia si reusind cu 'putina' tehnologie sa il pastreze pe Paul Walker in tot filmul , plus niste personaje noi si aici ma refer in primul rand la Jason Statham (poate cel mai potrivit actor pentru rolul acesta ) in rolul lui Deckard Shaw ; Kurt Russelle in rolul lui Mr. Nobody ; Nathalie Emmanuel (o surpriza placuta ...) in rolul hackerului Ramsey si Djimon Hounsou in rolul lui Jakande , toate aceste personaje potrivite pentru povestea din aceasta ultima parte a unei serii fabuloase
Trebuie in primul rand felicitat maestrul James Wan ( pe care lumea il stie datorita filmelor sale horror - Saw , Insidious , The Conjuring ) , a reusit sa aduca tehnicile lui si smecheriile sale cu camera… citeşte

Aditzuu92 pe 9 aprilie 2015 23:24
Frumos comentariul !
kangchejunga pe 02 Aprilie 2015 02:07
a meritat banii!
un film excelent care a avut de toate si probabil cel mai bun din toata seria..un film in care s-a pastrat ideea originala de curse, ideea ca familia e cea mai importanta si e mai presus de orice pe lumea asta ..un film cu efecte speciale exceptionale cu masini sarind din avion , un bolid de 3,4 milioane de dolari trecand prin trei cladiri , dar si cu replici amuzante cum era de asteptat..si cu infruntarea dintre masculul alfa , vin diesel si bad guy-ul , jason statham , care si-au masurat fortele atat prin cai putere , cat si prin pumni dati sau incasati..un film care a avut de toate, actiune , comedie, adrenalina , testosteron , femei frumoase, masini furioase si nu in ultimul rand , un omagiu adus regretatului paul walker pentru toata activitatea sa legata de aceasta serie ..
un film complet care merita pe deplin doua ore si care te tine atintit asupra ecranului pe tot parcursul… citeşte

gaMess44 pe 08 Iulie 2013 09:18
Mai bine ar face serial din el
Daca lar face serial ar rupe piata :X:X:X dabia astept
AndreBlack pe 8 iulie 2013 20:55
Ar fi super tare un serial F&F dar trebuie foarte multi bani pentru buget .
mariuszmeu pe 19 august 2016 14:58
deja a cam ajuns un serial ...
alextarau pe 20 Mai 2015 18:45
Fast and Stupid 7
Mi se pare ca toti cei care au vazut acest film au ramas doar cu tributul lui Walker si in rest au uitat TOTUL. Dar in afara de acel tribut, care este cu siguranta de nota 10, ce mai este bun in acest film? Eu consider ca nimic. Scenele de actiune sunt trase de par si devine chiar enervant uneori: masini parasutate dintr-un avion care aterizeaza fara nicio problema, doi oameni fac accident frontal la 100 km/h si ies din masini ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, o ambulanta de cateva tone cade peste alta masina si provoaca o explozie, iar cel din masina iese de acolo fara nicio problema, cineva da cu piciorul in asfalt si incepe un fel de cutremur, etc, etc, etc. Sa fim seriosi, asta este ceea ce vrem de la fimlele de actiune din viitor? Chestii care sa intreaca legile fizicii intr-un mod nesimtit si scene de actiune generate de computer? Inteleg ca apreciati tributul, si eu o fac, dar… citeşte
Tina_Maria_Valentina pe 28 septembrie 2015 21:51
stupid esti tu
mishu88 pe 01 Decembrie 2013 18:23
RIP PAUL WALKER
Too Fast Too Furious 7 nu va mai fi la fel. :( Mare păcat!
yellowwolf pe 09 Decembrie 2013 23:34
A murit Paul va murii incet si seria Fast and Furios el a fost farmecul din primul film pana la ultimul,oricat ar incerca sa o duca nainte cu seria asta fara el nu va mai fi la fel,asta e pacat ca a murit,a fost smeker in filme super sofer si a murit intr-un accident de masina,el si prietenul sau au confundat viata reala cu filmul,in film insa mori si invii cand vrei sau cand vrea regizorul in viata reala insa ai murit si ramai mort,Dumnezeu sa-l odihneasca
dolce_pentru_tine pe 15 martie 2015 02:55
Gresit..... farmecul era Vin Diesel
milunitapopa pe 02 Aprilie 2015 12:45
super, RIP Paul
l-am vazut, deci am notat in cunostinta de cauza. cand s-a terminat filmul, nu-mi gaseam cuvintele, atat am fost de coplesita. si nu doar eu, toata sala. RIP Paul, vei fi in inimile noastre ale fanilor mereu. recomand filmul
ryco0984 pe 2 aprilie 2015 16:31
VIBERS pe 3 aprilie 2015 02:28
Stai linistit ca or sa se gaseasca cativa indivizi care or sa fie dezamagiti ca acest film nu este o opera de arta in materie de film.Ca nu le este explicata in film "teoria freudiana" sau sunt foarte multe clisee si jocul actorilor nu a convins si ca sunt greseli de filmare si ca Pamantul se invarte in jurul Soarelui s.a.m.d .Filmul este ceva distractiv si va rog criticii de arta tineti-va pliscul.
iangab_31ian pe 03 Decembrie 2013 17:27
Fast&furious
Un film mult asteptat :) .. dar din pacate Paul Walker a decedat de curand, iar filmul cred ca va fi luat de la capat cu filmarile .. si trebuie si scenariul schimbat .. Filmul cred ca va aparea mai tarziu
dolce_pentru_tine pe 15 martie 2015 02:54
vorbesti si u nu ai ce face....o ia de la capat pe drak nu citesti si u, nu te uiti la TV k nu o ia nici o filmare de la capat si o tine de unde a ramas...
XxRedBullxX pe 9 aprilie 2015 22:08
"dolce", tu vezi când a dat omul comentariu ? 03.decembrie.2013, mai citește o carte, ca ești proasta rău.
alex_bu pe 02 Decembrie 2013 15:46
Nu cred ca se mai face acest film si chiar daca va fi fara Brian n'o sa aiba nici un farmec.O pierdere uriasa pentru lumea filmului .Un actor de 10 nu numai in FaF . R.I.P Paul Walker .:(
sorina_georgiana80 pe 08 Aprilie 2015 20:18
Un film ffffff prost cu note mari!!!!!
alex43497 pe 19 mai 2015 11:25
Exact!
felician_nita pe 24 mai 2015 04:07
fiecare cu genul lui...pentru mine este in top 5 filme vazute nu ai dreptul sa comentezi asa urat filmul..dute si uitate la fifty shandes of shit.
VIBERS pe 09 Aprilie 2015 01:05
Un film comercial dar nu de nota 10
SPOILER
Filmul are actiune foarte intensa, cascadorii, faze amuzante, faze emotionante(finalul) dar ce il strica foarte mult sunt luptele corp la corp care mi se par de-a dreptul penibile care sunt facute culmea pt a te impresiona dar din pacate este exact invers.SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER.Lupta dintre Vin Diesel si Jason Statham este de domeniul S.F-ului (dupa ce primesti o ranga din aia in cap te ia direct somnu, nu e panica man ca se lovesc oamenii intr-o veselie si nu au nici-o zgarietura), probabil ca mi-ar fi placut cand aveam 12,13 ani.Fazele alea cu strada care se prabuseste cand da cu piciorul este iar aiurea, daramaturi ca intr-un film cu extraterestrii care ne invadeaza planeta, la un moment dat aveam impresia ca ma uit la un comando.Nu poti sa ii dai nota 10 chiar daca esti fan Paul Walker(RIP) chiar daca esti fan Fast and Furious pt ca nu este un film de nota… citeşte

emy_sinaia pe 4 mai 2015 00:05
Adevarat ai zis...
dory_buzlea pe 11 Decembrie 2013 15:38
Daca nu ar fi murit Paul Walker ... totul era perfect, asa ... nu stiu.
Dana04 pe 09 Aprilie 2015 07:11
Un film foarte asteptat, dar mie personal mi s a parut cam exagerat, finalul a fost foarte frumos, dar per total filmul a fost extrem de tras de par.
ryco0984 pe 02 Aprilie 2015 16:30
FIlm comercial.
M.Cosmin pe 17 Iunie 2015 00:37
Gusturile nu se discuta,fapt ce ma determina sa va respect opiniile. Dupa parerea mea,acest film e o dezamagire totala. Plecand de la deductia logica a faptului ca fast & furious au legatuta cu viteza si curse ilegale,ma asteptam sa vad asta,dar actiunea filmului a fost concentrata asupra "duelului" dintre jason statham si "familia". Intrebarea mea,fara sa fiu rautacios , unde mai sunt cursele? De ce se mai numeste fast and furious? Cand s-ar putea numi foarte simplu fight&fu*kaudience :)
Cu o imensa dezamagire lasata de acest film consider ca am dreptul total in a imi exprima parerea care ,zic eu,este fondata.
Daca ar fi dupa mine,as da un mare 4 filmului (dintre care 1 punct oficiu, 0 puncte continut si abuz de efecte ,aberatii ,scene care depasesc limitele logicii/fizicii, 3 puncte pt final,singura parte reusita a filmului)
Doresc sa vad lucrurile altfel,asa cum imi… citeşte

zdraveius pe 01 Iunie 2015 02:24
Film fara valoare artistica. Film comercial, speculativ. 80% efecte pe calculator, paralel cu legile fizicii si ale logicii. O colectie de clisee.
Aventura si suspans, masini, fete, actori cunoscuti. O salata la limita la care se strica, miroase si trebuie aruncata. Copilul meu, pasionat de filme de actiune cu masini, explozii samd, s-a uitat vreo 45 de minute si a zis ca a vazut animatii mai reusite la desene animate. Si chiar ca s-a cam saturat de batai de-astea regizate prost.
In fine, pentru amatorii genului, fanii lui Walker sau ai lui Diesel, nu conteaza calitatea, ci faptul ca filmul cu numarul 7 exista. Atat si nimic mai mult. De altfel, ma indoiesc ca cine apreciaza asemenea productii si e in stare sa sara la gatul celor care spun ca e o pierdere de timp stiu ce inseamna un film bun. Un film de calitate.
Din fericire, exista filme pentru toate gusturile, de… citeşte

miihaii pe 04 Octombrie 2014 16:24
FF`7 3 aprill 2015
R.I.P Paul !! va fii un film excelent si il astetam cu toti ca nerabdare
Magaru_Vesel pe 20 Aprilie 2015 17:50
filmul destul de slab
Nu se poate compara prestatia lui Paul Walker cu cea a lui Heath Ledger din trilogia Batman in rolul lui Joker. Oricum, cel mai asteptat film al anului este Starwars , am fost socat sa vad cum in cele 24 de ore de la lansare al 2 lea teaser oficial al filmului a strans 80 milioane de vizualizari, incredibil...
VIBERS pe 21 aprilie 2015 00:12
Intradevar nu se poate compara dar nu inteleg ce relevanta are.
Magaru_Vesel pe 24 noiembrie 2015 19:04
nici macar nu va fi nominalizat la Oscar si nici Walker pentru prestatia jenanta...
felician_nita pe 17 Februarie 2014 20:03
ce omenii...
suferitii toti ca: "Vai,nu va mai juca Paul Walker" si filmul va fi urat"

Pe voi va doare de calitatea filmul-ui nu de moartea unui mare actor...

UscaPatrick pe 22 aprilie 2015 14:10
Mare dreptate ai..
pceli2007 pe 22 mai 2015 23:59
Moartea actorului cu treba ei, iar calitatea filmului e alta poveste. Un film foarte forțat, tras de par cu elemente care sfideaza ori ce logica de bun simt si foarte zgomotos. Abia daca ii dau 4
ovicidoridark pe 15 August 2013 16:04
Sean din Tokyo drift
Oare o sa apara si Sean din Tokyo drift in partea a 7? Mie filmu' asta mi-a placut cel mai mult din serie, si dupa cum se vede actiunea se va muta in Tokyo. O continuare la Tokyo drift o sa fie cireasa de pe tortu' asta cu "glazura de NOS"...
rony_tzu_baa_frate pe 8 martie 2014 16:14
da o sa apara sean an F&F 7
XXN pe 18 Mai 2015 02:34
inițial, faza de început a filmului mi s-a părut exagerată - prea multe devastări făcute de Statham. Ulterior mi-am dat seama că asta este întreg cursul filmului și parcă m-am resemnat. Au făcut din Statham un fel de Rambo contemporan, doar că rău.
Altă exagerare ar fi cum persoanjul lui Statham, fiind căutat de poliție, să călătorească intercontinental, din L.A. până-n emirate. Apoi, Dominic Toretto cam prea nemuritor s-a primit - trebuia să moară de vreo două ori (inclusiv o dată împreună cu hackerița aia) dar el așa și n-a mai murit.
sfârșitul e normal, dar parcă nu așa ar trebui să fie. Am ceva neclarități. E cert că vor mai fi câteva părți. Dar cum se vor turna următoarele părți fără unul din protagoniști principalii - Walker? Poate era mai bine ca el să fie omorât cumva (eroic) și în film și apoi Dominic să caute… citeşte

Fukers pe 03 Aprilie 2015 08:20
BIS Fast And Furios
Se merita toti banii.Eu deja lam vazut filmul aseara.Un final foarte emotionant
Manusa pe 06 Aprilie 2015 18:06
The last goodbye Paul. M-am asteptat ca acest film sa fie unul de exceptie, si asa a fost. Multa actiune, poveste foarte buna si momente amuzante. Ceea ce m-a mai impresionat a fost faptul ca producatorii, desi au ramas fara Paul Walker, au reusit sa gaseasca o folutie pentru a termina filmul, si le-a iesit.
Ma gandesc ca este ultimul film al seriei, o serie extraordinar de buna, si acesta film poate a fost cel mai bun. Merita vazut!

emy_sinaia pe 4 mai 2015 00:06
Fuck off, adica fugi de aici...
Llegolas pe 05 Aprilie 2015 12:02
Merita!
Am fost acum o zi sa il vad si am ramas uimit pentru ca a fost cel mai bun bun film din serie, Jason Statham a fost un plus mare in film, a fost un film mai diferit decat celelalte parti. Isi merita banii, daca aveti ocazia sa mergeti faceti-o pentru ca merita. Mi-a mai placut ca la sfarsit au facut un moment special pentru paul ! R.I.P
Seeergio2002 pe 03 Aprilie 2015 00:56
Vazut la cinema..impresionant emotionant...mergeti sa il vedeti la cinema. MERITA..
o buna parte din film este cu Paul Walker in film..finalul a fost mai greut nu au stiut cum sa il gestiioneze dar cu Technologia de azi si cu 50 de milioane cheltuite pentru asta au reusit FINALUL PERFECT...

alex43497 pe 19 Mai 2015 11:28
pe mine nici nu ma intereseaza ce s-a intamplat cu paul walker.n-ati mai vazut accidente mortale?uitati-va la stirile de la ora 5.
l-am vazut la cinema si nu e nimic de capul lui,e chiar unul din cele mai proaste filme facute vreodata.partea de la final in care il arata pe walker e cel putin penibila.
Tina_Maria_Valentina pe 28 septembrie 2015 21:55
tu esti penibil si nu mai critica un film bun
Tina_Maria_Valentina pe 25 aprilie 2016 12:33
ce prost esti!!!
Allynutsa pe 03 Aprilie 2015 00:59
Tocmai am vazut filmul....e wow! wow e putin spus. Peste asteptari! Paul face un rol remarcabil. Povestea e putin exagerata dar totul se imbina perfect. Merita vazut!
alex_valentin_lazar pe 23 Decembrie 2013 15:06
Fast & Furious 7
Fast & Furious 7 se va lansa pe 10 Aprilie 2015 :(
user-64f355eea748b pe 02 Septembrie 2023 20:46
Sare masina peste el si nare nicio urma de sange si altu' care trage cu pistulul si nimerste perfect in elicopter............nota 3 pt cateva scene de actiune bune.
lito pe 01 Ianuarie 2019 19:58
de vazut, daca e teleshopping pe celelalte canale tv
Film excelent pentru fanii Fast and furious, Avengers, Transformers si alte asemenea desene animate. Pentru iubitorii de film, adica cei care iubesc a saptea ARTA , nu e nimic de vazut care sa merite o nota peste 5.
cosmin742000 pe 20 Octombrie 2017 12:54
O mizerie de film de actiune americana dintr-o franciza pentru retardati
jokeru28 pe 26 Decembrie 2015 18:40
prea multe momente in care scapa fara nici o logica reala
Tocmai l-am vizionat acasa pe laptop.Filmul atrage mai mult prin efectele speciale.Si deranjeaza prin prea multele momente in care eroii filmului scapa nevatamati din situatii in care inving natura,fizica si logica reala,precum si prin schimbarea prea rapida a imaginilor ( spre finalul filmului).Un fel de film furios si iute dintr-o serie amestecata intre Greu de ucis si James Bond.
Uitandu-ma la film dupa ce Paul Walker a trecut in nefiinta si stiind ca asta s-a intamplat in timpul filmarilor asteptam momentul in care acesta moare.Si ma asteptam sa fie ceva emotionant.Mi-ar fi placut sa fi fost realizat filmul asa.Pe final e clar ca a jucat holograma lui,iar cel mai bine se obsearva la sfarsit cand ei doi isi zambesc din masini inainte de a demara in ultimul raliu.

flavius_bogdan pe 30 Aprilie 2015 03:48
Poate sunt putin subiectiv, dar totusi....
Acum cateva ore am reusit sa vad fast 7...Dragilor, pot spune ca m-a emotionat foarte tare...A fost super din toate punctele de vedere...Na, s-a exagerat putin cu salturi dintr-o masina intr-alta, cu mers pe autobuz cazand in prapastie, dar, pana la urma daca nu avea efecte d-astea, era un film mai mult realist...
Mie mi se pare absolut genial cum au interpretat finalul, chiar mi-au curs cateva lacrimi (PLM...eram cu fosta la film...mi-am adus aminte de ce am trecut impreuna, prin toate greutatile mele...in fine...nu are rost sa continui, unii stiu prin ce-am trecut)...
Paul Walker...R.I.P...
GE-NI-AL!

P.S.: Nu stiu ce cum or sa dezvolte si un Fast 8, fara Paul, dar astept sa vad...
Aaaa, da, ca vorbeam despre finalul filmului...Familia ramane tot familie...si tot ce-am lasat in urma in toti acesti 4 ani, tot FAMILIA MEA A FOST! In rest nimic nu conteaza!

sammy9 pe 18 Aprilie 2015 11:09
asa si-asa
prea multe efecte tras de par,replici foarte slabe....
Tina_Maria_Valentina pe 28 septembrie 2015 21:54
tu ai replici slabe
blackmore pe 17 Februarie 2020 01:09
o mizerie care nu se mai termina............................................
geo_gabi pe 19 Septembrie 2015 15:30
Fast and Furious 7
Finalul......este NO COMMENT .......practic traiesti acele momente .....obligatoriu de vazut !!!!
mrk88 pe 24 August 2015 23:23
un film prea exagerat
nu inteleg de unde vine nota 9... dati note bazate pe emotia mortii lui Paul Walker. Efecte speciale bune, insa faze prea exagerate si cateva greseli evidente.
Fast and furious a devenit o telenovela cu masini!

Tina_Maria_Valentina pe 28 septembrie 2015 21:56
pai daca tu esti fana telenovelelor nu am ce sa zic plus ca filmul este bun
Tina_Maria_Valentina pe 25 aprilie 2016 12:39
tu esti o porcarie!!!!!!!!! sunt foarte putini oameni care nu apreciaza acest film!!!!!!
narcisson pe 09 Aprilie 2015 15:15
Sunt atatea detalii de expus incat nici macar nu stiu cu ce sa incep. Pur si simplu filmul mi-a luat ochii, m-a impresionat si il consider cel mai bun din intreaga serie. Din cate am inteles, bugetul nu a fost unul imens, insa fiecare cent a fost o investitie excelenta, mai ales tinand cont de cata publicitate s-a facut pe marginea filmului.
In primul rand ar fi de mentionat locurile in care s-a filmat, printre cele mai exclusiviste din lume, regizorul avand grija sa ne incante privirea cu niste peisaje exceptionale. Apoi, masinile au de asemenea rolul lor, insa cel mai interesant dupa parerea mea este acel Lycan in valoare de 3.4 milioane. Armele sunt prezente, insa nu au un rol crucial.
In al doilea rand, prestatia tuturor actorilor este una exceptionala, remarcandu-se Vin Diesel, Paul Walker, Tyrese Gibson, Jason Statham, iar lupta dintre bine si rau este dusa la limite… citeşte

clau_montana pe 20 Octombrie 2013 06:04
Pacat ... ca nu o sa mai fie si asiaticul in film...
Brian pe 01 Aprilie 2015 23:04
Chiar acuma am ajuns acuma de la film
mi-a placut foarte mult filmul mi-a placut foarte mult de actorul Paul Walker mi-ar fi placut sa il vad si in urmatorul dar intotdeauan va ramane in inimile noastre , filmul ii unpic cam exagerat cu unele scene dar a fost totul ok
Va recomand sa il vedeti filmul in cinema !

cristi_bubu pe 07 Aprilie 2015 12:49
Ce dracu v-a placut la porcaria asta parca erau toti actori de filme porno cu gay clar habar nu aveti pe ce lume trati
ryco0984 pe 7 aprilie 2015 14:13
andrei_A pe 02 Aprilie 2015 11:44
Super !!!
Am vazut filmul aseara si parerea mea e ca este cel mai reusit din toata seria ,actiune de la inceput pana la sfarsit ,nici nu stii cand trec cele 2 ore cat dureza filmul.
ryco0984 pe 2 aprilie 2015 11:58
Cele mai reusite din serie sunt Fast 6 , 5, 1, 7, in ordinea pusa de mine. 7 pe locul 4, este mult prea comercial cu faza imposibile la modul real.
ryco0984 pe 2 aprilie 2015 16:28
Pai tocmai ce am fost ieri la premiera.
Go1 2 3 4