Păreri Alibi.com

(2017)

Alibi.com

sabinalin pe 22 Noiembrie 2017 22:41
Didier Bourdon are ceva din Michel Galabru, Philippe Lacheau aduce pe ici pe colo cu... Ryan Gosling, Elodie Fontan e frumoasa si proaspata, cu potential de a deveni pe viitor una dintre actritele importante ale cinematografiei franceze, Nathalie Baye innobileaza pelicula cu aparitia sa eleganta. Din fericire tara care i-a dat literaturii pe Moliere si cinematografiei pe Louis de Funes, Fernandel, Bourvil, Pierre Richard sau Jean Lefebre nu si-a epuizat inca rezervele comice. E o surpriza placuta aceasta comedie care in suficiente momente provoaca sanatoase hohote de ras, e o surpriza pentru ca, se stie, in lumea mercantila a zilelor noastre e tot mai greu sa faci umor de bun nivel.
xerses pe 15 Octombrie 2017 13:52
Nu a fost asa comedie cum am sperat, dar pentru o binemeritata decuplare de la viata de zi cu zi, a mers.
user-6372a7eba2ed7 pe 14 Noiembrie 2022 23:03
O comedie franțuzească reușită. Un film ce merită văzut!
robert_fantaneanu pe 07 Noiembrie 2017 19:47
Foarte bun filmul , nu am mai ras asa de mult timp :))))
an_gy pe 19 Martie 2017 15:49
Prea taree :)))) merita vazuta aceasta comedie ! Razi de la inceput pana la sfarsit :))
lili22 pe 05 Decembrie 2021 17:42
Acceptabil...comedie frantuzeasca bine interpretata de vazut in preajma sarbatorilor.
denisa_zaharia pe 21 Martie 2017 18:00
O comedie relaxanta,care m-a amuzat copios. Am mai vazut filme in care apare acest "trio" al prieteniei si mi-au placut la fel de mult :)) Love it!
catalin_radasanu pe 16 aprilie 2017 22:00
Imi spui te rog unde ai vazut filmul ?Pe internet nu l am gasit
denisa_zaharia pe 23 aprilie 2017 18:01
La Cinema :D Nu l-ai gasit pt ca nu a aparut inca pe internet