Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21 Feb 2011, 12:22   #1
andi_dumitrache
Novice
 
andi_dumitrache
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 17
Program TV

Respectuos va rog ca in programul TV pe care-l postati aici sa puneti la ora de difuzare ORA ROMANIEI. Nu vi se pare logic? Mie mi se pare de bun simt nu numai logic. Sau trebuie sa facem meru calcule ca sa aflam la ce ora este o anumita emisiune, de exemplu de pe EUROSPORT ...
Multumesc anticipat !
andi_dumitrache is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 21 Feb 2011, 14:48   #2
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
programul eurosport este luat, la sugestia reprezentantilor postului tv, de pe site-ul oficial: http://tv.eurosport.ro/tvschedule.shtml

ne puteti spune emisiunea sau emisiunile pentru care ati observat decalajul?
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 05 Jan 2017, 22:18   #3
theboss_bossman
Novice
 
theboss_bossman
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 2
Live

Va rog mult de tot daca se poate sa introduceti la emisiunile in direct ale programului Eurosport, sintagma LIVE, cu rosu sa se evidentieze, asa cum apare pe toate siteurile care se respecta.
Va multumesc mult!

PS. Acum ca PORT.ro se va inchide, foarte multi utilizatori vor migra de acolo pe cinemagia pentru programul TV, ceea ce am facut anticipat si eu, de aceea sper sa faceti ceva cu solicitarea mea astfel trecerea sa fie mai normala.
Folosesc foarte mult programul TV deoarece inregistrez zilnic emisiuni sportive si am nevoie de o fidelitate cat mai mare a programului.

Last edited by theboss_bossman : 05 Jan 2017 at 22:28.
theboss_bossman is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 11 Jan 2017, 10:58   #4
lirico
Novice
 
lirico
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 1
Serialele din program TV

Ar fi util sa introduceti la seriale si nr episod si seria (eventual simplificat 1x01, s1e01). E greu de urmarit reluarile la seriale.
lirico is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 12 Jan 2017, 12:32   #5
theboss_bossman
Novice
 
theboss_bossman
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 2
Din pacate a venit si ziua in care a fost inchis site-ul PORT.ro. Deci va rog daca se poate sa luati in considerare sugestiile din postul meu precedent. Ar fi binevenit si daca s-ar difuza programele pe doua saptamani.

PS.
Oricum se pare ca nimeni din staff nu se uita peste solicitarile noastre, deci e clar ca nu va fi nici o rezolvare a acestora!
theboss_bossman is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2017, 13:12   #6
dipisicuta
Novice
 
dipisicuta
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 1
Acum ca PORT.ro s-a inchis şi foarte multi utilizatori am migrat de acolo pe cinemagia si pentru programul TV, as dori sa stiu cum pot sa pun Reminder la un film/serial ca sa primesc email cand se mai difuzeaza.
dipisicuta is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jan 2017, 20:32   #7
Bogdan.Alexandru
Junior
 
Bogdan.Alexandru
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 29
Originally Posted by dipisicuta:
Acum ca PORT.ro s-a inchis şi foarte multi utilizatori am migrat de acolo pe cinemagia si pentru programul TV, as dori sa stiu cum pot sa pun Reminder la un film/serial ca sa primesc email cand se mai difuzeaza.

Din cate stiu eu, nu poti face asta. Cel mult, te duci pe pagina filmului/serialului respectiv si iti arata in dreapta (sub nota) canalul/canalele si ora/orele la care se difuzeaza.
Bogdan.Alexandru is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:37.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells