Păreri Xena: Warrior Princess

(1995)

Xena: prințesa războinică

xerses pe 23 Martie 2012 10:25
A fost un serial foarte bine facut.Nu am pierdut nici un episod.Ma bucur ca este redifuzat.
bugs pe 27 Martie 2011 11:08
Nu mi-a placut niciodata,dar nici pana azi nu stiu motivul.In schimb la Hercule m-as uita zi si noapte.
alex_il_fenomeno pe 18 Ianuarie 2011 11:40
un serial impresionant , stiu ca il urmaream la TV cand eram foarte mic si la fiecare episod ramaneam impresionat ! cred ca este un serial unic , cum nu va mai fi niciodata !
veronica210 pe 01 Mai 2010 23:51
In tinerete urmaream acest serial..imi placea ft mult :D..
Wilmark U.V pe 20 Aprilie 2006 12:18
Imi este mila de toti fraierii care voteaza cu cate patru sau chiar cinci stele acest film (parerea mea).Daca cineva se asteapta ca eu sa scriu ca acest film merita un numar mare de stele,ei bine se inseala.Pe cuvantul meu,decat sa ma uit la acest film,mai bine ii ascult pe Al Bano si Romina Power daca stie cineva cine sunt acestia.Nota mea pentru acest film este 3 cu mare indulgenta!
mu_zz_i pe 03 Aprilie 2006 14:29
Ma dar va innebunit rau de tot fata asta. Xena asa, Xena asa, mai lasati-o sa respire. Pentru a nu va supara pe mine dau si eu un 4 stele desi ma gandeam la 3 stele: e mai bun Hercule.
mu_zz_i pe 5 noiembrie 2004 14:45
Cred ca am uitat sa votez si de aceea am revenit.
Go 1 2