Păreri X-Men Origins: Wolverine

X-Men de la Origini: Wolverine

Alexys01 pe 21 Iulie 2014 23:54
Foarte bun filmul. Actorii au jucat minunat,iar Hugh l-a interpretat impecabil pe Logan.
AndreBlack pe 28 Decembrie 2013 16:56
Un prequel foarte bun . Atat efectele speciale , actorii , scenariul etc.. sunt incredibil de bine realizate . Mi-a placut foarte mult , il recomand .
MNarcis pe 10 Noiembrie 2013 11:15
Dupa trilogia ''The Dark Knight'' (Christopher Nolan), acest film este clasat pe locul 2 in topul meu de filme cu supereroi, (peste filme ca: Man of Steel, The Avengers, Spider-Man, Iron Man etc), filmul are tot ce vrei: drama, umor, actiune, efecte vizuale, etc.........merita vizionat de catre toti iubitori filmelor cu supereroi!
marian100 pe 07 Iulie 2013 16:19
hello
Alo
Nisa pentru a vedea profilul dvs. și am interesant să știi mai multe, e-mail meu este (maboumarian80@yahoo.com)
Dumnezeu să vă binecuvânteze
mulțumiri
MARIAN
....................................................................................................................................

hello
Nice to view your profile and am interesting to know you more,my email is(maboumarian80@yahoo.com)
may god bless you
Thanks
MARIAN

Daniela01 pe 24 Februarie 2013 23:28
Breathtaken
Un film ce nu trebuie ratat, daca esti un fan al seriei X!
Miiku pe 27 Ianuarie 2013 22:19
Un film " obligatoriu de vazut " . Mi s`a parut foarte reusit. Vi`l recomand.
truesensation pe 17 Octombrie 2012 13:32
Seriile x-men toate sunt reusite prea multi critici pe aici
HoratiuS pe 06 Septembrie 2012 15:22
Nu prea bate cu desenele animate originale.

PLUSURI: actiune si efecte speciale foarte bune.

Minusuri : 1) logan si sabertooth nu erau frati ci dusmani de moarte. tatal lui Victor Creed era Creed Sr. un om influent care suferea de mutatia fiului sau..
2 ) logan nu avea gheare de mic copil. ele au fost implantate in urma experimentului.
3) gambit nu era telekinetic,doar facea obiectele sa explodeze. L-au facut prea puternic.

Sorin87 pe 01 Septembrie 2012 00:02
X-Men Origins: Wolverine este un film care nu trebuie sa il ratezi daca iubesti X-Men, un film reusit si pe viitor tot mai reusite o sa iasa continuarile.Nota 10
deadlord pe 21 August 2012 20:38
Hugh Jackman chiar m-a impresionat in acest film. Dupa parerea mea este obligatoriu de vazut ca si celelalte
Pavel.F pe 27 Iulie 2012 14:30
un film bun merita vazut,mie imi place,de la mine nota 10.
MissLady pe 04 Iunie 2012 12:34
Sfârșitul a fost interesant. Mă bucur că l-am putut vedea - în sfârșit! - pe Gambit în acțiune. :) Totuși, am rămas cu o nelămurire: sora Kaylei era Emma Frost? Nu prea cred, însă... au niște puteri extrem de asemănătoare.
DiCaprio21 pe 19 August 2011 10:47
super filmul , un film regizat foarte bine si jucat de asemenea
andu7zu pe 24 Iulie 2011 11:59
EXCELENT
Un film foarte bun dupa parerea mea.....merita un 10
Crist11 pe 06 Iulie 2011 01:09
Wolvarine joaca foarte bine...
Filmul este bun si cu scene foarte bine alese.

aayana pe 29 Iunie 2011 21:25
Destul de buna continuarea. De altfel, merita vazute toate partile. Wolverine este simpatic.
Mellia pe 15 Aprilie 2011 12:26
daca ti-au placut desenele si filmul o sa-ti placa, a fost fantastic, merita urmarit.
catasmile17 pe 03 Aprilie 2011 15:34
o poveste frumoasa a lui wolverine !!!!!!!!!!!!
merita vazut filmul!!!!!!!!!!!

yonutzTM pe 01 Aprilie 2011 19:18
Acuma am vazut si eu X-men :Origins Wolverine Si mi s-a parut un film de nota 10 .
Mi-a placut cum a jucat Hugh Jackman rolul lui Wolverine si in plus mia m-ai placut faptul ca filmul te tine in suspans pana in ultimul moment si a avut scene in care ziceai ca sti ce urmeaza dar este exact pe dos . In general un film numai bun de vazut .

legolas05 pe 26 Februarie 2011 22:32
un film bun..ce pot sa zic chiar mi`a placut,merita vazut....este o poveste frumoasa...dar nu mi`a placut ca a murit tipa aia...pacat
zeki pe 02 Februarie 2011 13:01
super filmu , Hugh Jackman este actoru perfect pentru Wolverine , merita vazut ....
Kable pe 14 Ianuarie 2011 21:42
Chiar daca acest film nu a prea avut legatura cu X-men, X-men 2 si X-men The Last Standing mi-a placut mai mult decat celelalte,desi la sfarsitul filmului efectele lasa de dorit .
NmpN pe 12 Ianuarie 2011 15:45
Super.....ar fi interesant sa se faca filme cu fiecare supererou in parte. Hugh Jackman joaca la fel de bine cum a facut-o si in filmele X-man . Astept cu mare nerabdare Wolverine 2
theothe pe 10 Ianuarie 2011 19:43
wow
hm...am vazut filmul pe hbo...
foarte bun...pentru iubitori genului...

fantomita pe 01 Ianuarie 2011 18:20
Foarte beton filmul l-am vazut azi la HBO 16:30 mi s-a parut genial filmul in mai ales ca e SF avea o grafica beton
MissBlossom01 pe 19 Decembrie 2010 13:36
Imi place Hugh Jackman mult..a jucat foarte bine ca de obicei,fjlmul a avut si o poveste destul de buna,efecte bune etc.
Mi-a placut :)
Astept Wolverine 2.

dragossshadow pe 03 Noiembrie 2010 21:02
Filmul este extraordinar realizat. L-am vazut de curand si mi-a placut neorm. Actiunea este prezenta, iar asta face filmul sa fie plin de suspans!
MissBlossom01 pe 19 decembrie 2010 13:22
Atunci nu da o nota asa mica.
LuckyEssty pe 04 Septembrie 2010 13:42
Super frumos filmul.Merita vizionat cu orice pret!!
someone_who_dares pe 27 Iulie 2010 13:32
E interesant si clarifica unele lucruri din filmele anterioare. Imi place ideea producatorilor de a face un film despre trecutul unui personaj. Sper sa o tina tot asa cu toate personajele principale ale seriei X-Men!
clauditza_pasaj pe 27 Iulie 2010 11:05
abea astept sa vad fimul toate din seria asta mi-au placut, sunt sigura ca e superb.....
lumaxya pe 17 Iulie 2010 02:24
X-Men
Contrar celor care au zis ca filmul e de nota 10, si contrar celor care il critica nejustificat, filmul este bun,i ntr-adevar, nu depaseste multe asteptari, dar merita vazut si te tine cu sufletul la gura pana in ultimul moment. Comparativ cu anumite filme, este un film mediu, comparativ cu majoritatea filmelor actuale, like Human Centiped ,este o creatie divina...
Oricum in concluzie "X-men" s-a terminat, dar regizorul a fost foarte inspirat, deoarece a lasat foarte multe mistere:).

Vegas2010 pe 04 Iulie 2010 00:09
foarte bun filmul
asteptam de mult un film despre wolverine
imi place mult ca au inceput sa scoata filme cu originile celor din x-men
abea astept continuare si filmul despre originile lui magneto(X-Men origins-magneto)

Anirod pe 05 Mai 2010 11:04
Dupa parerea mea, filmul are toate genurile la un loc. Pacat ca se termina cum se termina.
1raul1 pe 03 Aprilie 2010 09:36
X-Men Origins : Wolverine un adevarat film merita 10
hagiandrei pe 26 Martie 2010 21:40
Un film interesant
Povestea este buna si efectele speciale ,mie mi-a placut ;ca film eu cred ca este bun.
Cred ca merita vazut.

Katalin02 pe 18 Martie 2010 00:47
Pot spune ca Hugh Jackman este actorul meu preferat, nu a fost film in care sa nu isi fi jucat rolul calumea. Un actor bun, si o gazda foarte buna la Oscars 2009!
portofel pe 17 Martie 2010 18:40
Nu sunt o fana a acestui gen de film,dar cred ca-l voi viziona sa-mi pot da o parere reala si la obiect.Mai ales fiindca unul din rolurile principale il detine scumpul de Hugh.
Thoughts about nothing… pe 05 Martie 2010 09:46
Wolverine2? Shiny!!!
Nu stiu daca era cazul unei continuari a lui Wolverine, insa pentru actorul asta as putea vedea n “va urma”-uri! Iar Wolverine are ceva… Uitati-va si voi putin!
Bun, despre ce e vorba in urmatorul film: Wolverine, interpretat de acelasi Hugh Jackman, pleaca in Japonia. Wolverine 2 se va baza pe mini-seria de patru numere de [...] citeşte

deea9595 pe 29 Ianuarie 2010 16:17
chiar daca l-am vazut pe net si calitatea n-a fost prea buna,filmul a fost excelent!!!

si inca ceva:in dictionar,in dreptul cuvantului hot,ar trebui sa puna o poza cu hugh jackman asa cum apare el in x-men:))

bebelaur pe 27 Ianuarie 2010 17:32
foarte bun!
l'am vazut la cinema...asa cum trebuie vazut orice film...sau pe o plasma enorma:)..oricum mi-a placut filmul..are multe efecte speciale ca de..
Andreeaea pe 07 Ianuarie 2010 17:37
fiind o fana a filmelor x-men, pot spune ca filmul este genial. Dar nu stiu in ce masura se aplica asta si oamenilor care nu apreciaza genul asta de film. Oricum, va asigur ca merita vazut...daca nu pentru ideea de supererou, macar pentru efecte si scenariu!
bebnebun pe 11 Noiembrie 2009 07:58
E bine inca nu am ajuns la filmul care sa zic ca ma dezamagit dar si cand ajung:D
deyya24 pe 02 Septembrie 2009 23:50
best movie ever
x-man face totul...adica ii cel mai tare ...imi plac chiar si desenele cu x-man totul ii preferatul meu si felul cum joaca actorul ii nemaipomenit,ii dau 10ca merita cei mai bun:X:Xam numa cuvinte de bine si pt regizor pt toti care au facut parte la aceasta capedopera!
septick pe 27 August 2009 21:58
premiera pe dvd
cine poate sa-mi spuna cand are premiera pe DvD?????
AlexandryaTiger pe 26 August 2009 20:04
in sfarsit!
foarte bun filmul.scenariu bine facut,grafica si mai buna.m-a placut si il recomand:)
danycaptain pe 26 August 2009 09:34
..... foarte frumos filmul :) .... merita vazut.....
Vortex pe 24 August 2009 22:54
Wolverin's the best
Exact cum ma asteptam wolverine are prpriul film despre viata lui ,wolverine este unul dintre cei mai iubiti pentru ca este arogant si uneori te poti regasi in el.Dupa parerea mea wolverine e cel mai puternic si memorabil mutant dintre toti,asa ca isi merita titlul de :unul ditntre cel mai populare personaje si bineintels isi merita filmul.Wolverine a fost si ramane cel mai bun:D.
Ionutz999 pe 09 Iunie 2009 13:58
Un film bun care merita vazut. Cel mai mult mi'a placut momentul in care Wolverine a fost transformat intr-un mutant mai puternic, iar spre sfarsit el si cu Victor sa'u aliat pt al distruge pe acel mutant puternic
stefan_c pe 09 Iunie 2009 10:38
un film foarte bun..cu mult peste ce a aparut pana acum in 2009..recomand!
stefydany14 pe 08 Iunie 2009 21:19
Dezamagire
Mie nu mi-a placut X-men origins:wolverine ,m-a dezamagit profund .Parca Logan nu mai e acelasi ca in primele trei filme X-men.
valigeo96 pe 8 iulie 2009 14:00
...........................................................S-au te-ai gandit si la posibilitatea ca tu , nu mai esti la fel de zdravan la cap ca atunci cand ai vazut filmele X-MEN , X-men UNITED (2) ,X-MEN THE LAST STAND (3)!!!
Go 1 2 3