Păreri Wild Card

(2015)

Joc periculos

radu3455 pe 11 Februarie 2015 15:42
unul dintre cele mai slabe filme ale lui Statham, un scenariu plictisitor doar prestatia lui Jason a mai salvat filmul,ma asteptam la ceva mai mult din parte regizorului Simon West
chetta pe 05 Februarie 2015 12:02
.......
Un film foarte slab....clar,nu este de vazut la cinema...
Nu-l recomand...

Moise pe 19 februarie 2015 16:51
Nici eu nu-l recomand. De o violenta ce frizeaza nebunia - la toti - buni, rai ca te si intrebi ce ii mai diferenteaza pe unii de altii.
chetta pe 14 martie 2015 18:46
asa este ..bun comm!!
AlexCiprian pe 30 Ianuarie 2015 17:46
Naspa
Cel mai prost film al lui Statham,in afara de faptul ca ii bate pe toti,ideea filmului e una aiurea
balan_alexandru pe 31 ianuarie 2015 15:32
aiurea esti tu
Dunhilllllll pe 18 martie 2015 18:18
ce ma amuzat faptu ca la sfarsit ii bate pe toti.. cu un cutit si o lingurita.. ba da nu orice cutit.. era un cutit de peste esti nebun..! :))) pe langa faptu ca pana sa`i traga ala 2 pumni asa ca o stat el.. nici macar nu a fost transpirat ca sa nu zic atins la misto..! :))) imi venea sa rad sa moara bibi.. n`am gasit nici o logica`n filmu` asta..!
alina_anastasia pe 10 Februarie 2015 04:10
CEL MAI SLAB SI PLICTISITOR FILM vazut in ultimul timp!! M-a atras datorita faptului ca actorul principal era Statham,dar am ramas profund dezamagita!! Nu este doar parerea mea,ci si a prietenilor cu care am fost,vre-o 6 la numar! NU recomand,este o porcarie de film!

Cateva scene obostie de actiune si in rest nimic!!

mihnea_aspru95 pe 9 iulie 2016 17:24
Un film de RAHAT, true. I give you that!
ciugudean_claudiu pe 01 Februarie 2015 09:13
Am incercat pe tot parcursul filmului sa gasesc o logica in actiune si o cursivitate. Cu exceptia faptului ca in 3-4 momente Jason Statham se bate cu niste baieti, mesajul filmului e lipsit de sens (fin, as putea observa dorinta de a expune ideea dependentei creata de jocurile de noroc, insa foarte prost exemplificata) iar per total filmul lasa de dorit.
Go 1 2