Păreri Wicked Little Things

(2006)

Copiii de sub pământ

cypryathos pe 06 Iulie 2011 23:23
BEEETOOON
UN FILM CARE TE ŢINE IN PRIZĂ DE LA ÎNCEPUT PÂNĂ LA SFÂRŞIT. SINCER CHIAR MERITA VĂZUT. MIE PERSONAL MI-A PLĂCUT MULT
Jadis pe 08 Iulie 2012 23:00
Un film groaznic. Nu va uitati! In primul rand a fost plictisitor, fara suspans...la sfarsit ce a fost cat de cat ok. Bun..in al doilea rand spune ca acei copii sunt niste zombie. Estea cea mai proasta interpretare a unor zombie: in primul rand zombie nu arata asa si in al doilea rand zombie mananca pe oricine fara exceptii si nu au sentimente fata de oameni. Praf filmul!!!!
vhjhgfghfhgv pe 17 Aprilie 2014 15:17
Mi-e mi-a placut chiar a fost un horror reusit.. mai mult mi-a placut sfarsitul filmului nota 8
Ciprian_2007_tl pe 04 Martie 2014 10:35
Filmul e ok din punctul meu de vedere.L-am vazut, si mi s-a parut destul de bun !
c_rstei_octavian_mihai pe 07 Februarie 2018 00:42
Chiar merita vazut
Un film care te tine in suspans de la inceput pana la sfarsit. Are o poveste captivanta, care iti pare rau ca s-a terminat.
Mr.Halloween pe 12 Mai 2015 13:33
Incepand cu prima scena filmul are un mare potential dar spre final o cam da in basm...
kakapiciu pe 09 Mai 2013 17:29
Deja mam saturat de atatia "zombie". Am sa incerc sa ocolesc filmele de acest gen.
bainca pe 02 Iulie 2020 07:14
nota 8 foarte bun
Mi-a placut mult acest film care l-am vazut dupa atata timp . Are o poveste interesanta , un strop de mister , suspans si actiune care nu m-a plictisit , imi plac filmele bazate pe legende urbane sau nu , pacat ca altii nu stiu sa aprecieze . Mie per total mi-a placut tot de la poveste si actiune si prestatia celor trei actrite care si-au jucat bine rolurile , ce micuta era Chloe Grace Moretz, talentata de mica .Este un film bun care merita vazut dupa mine mai ales de ce-i care stiu sa il aprecieze , da film cu zombie dar interesant facut .Nota 8 din partea mea , mie una mi-a placut
tatucu_alin pe 23 Noiembrie 2014 14:23
filmul e destul de bun cat sa te tina in suspans dar are unele greseli evidente.