Păreri Timeless Love

(2019)

A doua şansă la iubire

bainca pe 28 Septembrie 2020 04:45
nota 8 bun , interesant
L-am vazut .Este un film diferit ca subiect , cred ca nu am mai vazut pana acum ceva identic mai ales la Hallmark dar si in general , este un film in genul Hallmark adica fara scene exagerate sau explicite dar bun , frumos , diferit .Actorii si-au jucat foarte bine personajele care le-au interpretat , actorii frumosi , pe el il stiu din alt film Hallmark , superb actor din toate punctele de vedere nu numai fizic , este minunat si talentat si in actorie .Un film bun de urmarit o data pentru dinamicitate si diferenta fata de altele , nu este WOW dar este interesant, pentru mine merita vazut de accea ii ofer nota 8 ,finalul dragut si multe momente dragute , ma doare fix in cot de negativul vostru , se vede ca aveti ceva cu mine personal de ma cautati special pentru vot frustrati de 2 lei , valorati 0 in ochii mei
Dragos.87 pe 01 Februarie 2021 02:19
Merită văzut..!
Filmul are o poveste foarte interesantă, păcat că nu a fost exploatată la un nivel mai mare,ar fi avut și o intensitate mult mai profundă.. La capitolul romantism,nici vorbă de așa ceva,mai degrabă o ușoară dramă cu mici accente la câteva scene care s-ar fi vrut a fi romantice..Actorii au fost în formă, mi-a plăcut chimia dintre cei doi,păcat că nu sa pus amprenta mai mult la capitolul romantism, în rest merge..!
elianna pe 19 Octombrie 2020 21:59
Comedioara romantica, cu morala tipica: dragostea invinge in cele din urma.
Dragos.87 pe 30 aprilie 2023 15:33
Cat de inapt sa fii sa povestești deznodământul, uite asa de inapt.