Păreri The Week Of

(2018)

The Week Of

cedrina pe 30 Aprilie 2018 19:05
Absolut penibil. N-o să înţeleg niciodata de ce se fac astfel de filme. Sunt pur şi simplu goale!
Manusa pe 04 Septembrie 2018 23:12
Imi place foarte mult Adam Sandler, felul in care isi interpreteaza personajele, scenele amuzante pe care lecreeaza, la fel si filmele in care joaca. Nu am mai vazut de ceva vreme un film in care apare. Acest film mi s-a parut unul destul de slab, sunt multi actori cunoscuti care mai prind astfel de filme mai slabe. Sper totusi pe viitor sa reuseasca sa faca filme mai bune.
Dragos.87 pe 29 Aprilie 2018 12:22
Este o comedie decenta care nu iasa cu nimic in evidenta desi ma asteptam la mult mai mult datorita distributiei.Cand vrei sa vezi ceva usor este alegerea potrivita.
mihai_chindris pe 03 Iunie 2018 00:57
dj khaled
E o comedie destul de buna, insa ma asteptam mai mult de la Adam Sandler. Putea da mai mult. Ramane un film bunicel, oricum.
Luk__ pe 18 Noiembrie 2021 01:28
Foarte slab
Mereu mi-a plăcut Adam Sandler ! Am văzut o grămadă de filme cu el dar asta e de departe cel mai slab film chiar nu înțeleg de ce a acceptat sa joace in film. Glume sunt destul de slabe la fel si povestea.
xerses pe 04 Mai 2018 20:34
O situatie cu care unii sunt obisnuiti: sa impresionezi ca poti sa faci ceva chiar daca nu ai deloc resurse.....
Exotic pe 02 Septembrie 2018 09:39
L am vazut de 2 ori,suuupeer amuzant.Probabil voua dragi baieti vi se parea mai funny daca vedeati mai multe tate