Păreri The Next Three Days

3 zile de coșmar

psihologu pe 14 August 2010 16:51
OK........
Abia s-a odihnit făcând pe arcaşul neînfricat în “Robin Hood” şi Russell Crowe devine complice şi imposibil de ratat, din nou brav şi curajos. De această data, “The Next Three Days”, proiect iniţiat de Paul Haggis (Crash şi scenarist pentru prea multe filme premiate) este o dramă care îi aduce laolaltă pe Russell Crowe, Elizabeth Banks, RZA, Brian Dennehy, Ty Simpkins, Olivia Wilde, Jonathan Tucker, Liam Neeson, Aisha Hinds, Lennie James şi Daniel Stern. Ce ziceţi, o echipă mai mult decât suficientă, nu? Dar să ne concentrăm asupra scenariului deocamdată: pentru început, avem că de obicei, o familie mişto, unită şi demnă de admirat; un el (pe Russell), o ea (Elizabeth Banks) şi un copil. Şi totul se schimbă atunci când din senin femeia este arestată pentru o crimă pe care n-ar fi comis-o. Soţul, încrezător în nevinovăţia femeii, are în… citeşte
AnonimAnonim pe 31 octombrie 2010 02:15
nush frate ce sa zic..mi-am dat si eu seama din trailer de treaba asta..vino si tu cu ceva mai interesasnt data viitoare
psihologu pe 31 octombrie 2010 17:33
pai de atata sunt in stare...te las pe tine ca am vazut ce comentarii postezi....
kasmyn pe 10 Septembrie 2010 08:57
filmul e copiat dupa un film frantuzesc realizat in urma cu citiva ani!!
littleangel8910 pe 10 septembrie 2010 11:32
cumva "pour elle" din 2008 ?... si eu am sesizat o asemanare mai mult sau mai putin indreptatita
Alex.M pe 21 octombrie 2010 20:08
Nu e chiar o copie. Este un remake. Desigur, asta nu disculpă hollywood-ul de lipsă de idei proaspete, însă filmul este realizat ca şi remake.
Jenny_pisica pe 30 Octombrie 2010 18:47
americani sun obsedati ? ceva imi da impresia ca da ! nu credeti ?
benihux pe 3 noiembrie 2010 19:36
Nu stiu daca sunt obsedati dar tu Jenny_pisica scrii cu mai multe greseli decat o pisica.
kenya pe 28 martie 2011 18:09
Hai pisicuto,nu te mai prosti!Sau poate iti cauti motan,si astia nu s-au prins....Nu am obiceiul sa corectez greselile nimanui,dar de tine dau tot timpul pe-aici.....si am senzatia ca faci misto!Pe forumul asta se comenteaza filmele nu se fac lipeli.....
vaduva129 pe 08 Noiembrie 2010 20:24
oare ce film mai e si asta..nu ma pricep la filme..eu aud culori..vad sunetele...n-am treaba..
talexi pe 19 noiembrie 2010 11:39
?????
vaduva129 pe 22 noiembrie 2010 19:26
ups...m-ai prins...;)
Bârfitoarea.ro pe 10 Noiembrie 2010 23:13
Premiera mondiala “The Next Three Days”
Teatrul Ziegfeld din New York a gazduit aseara premiera mondiala a thrillerului “The Next Three Days”, cel mai recent proiect semnat Paul Haggis, al carui palmares cuprinde titluri precum “Million Dollar Baby” sau “Crash”. La eveniment au luat parte Olivia… Citeste in continuare citeşte
rodriguez pe 15 Noiembrie 2010 15:47
absolut superb! nu ma intereseaza ca este un remake,filmul este absolut genial,abia astept sa-l vad!
VampirulAlb pe 16 Noiembrie 2010 00:20
deci daca The Next Three Days inseamna 3 zile de cosmar inseamna ca ala care a tradus o fost beat sau nustie engleza am mai auzit dinastea si la tv daca nushtiti nu traduceti.....
kellyrose pe 18 noiembrie 2010 14:07
Pt cei nestiutori,titlurile la filme si nu numai nu se traduc obligatoriu motamo(mot aux mot din franceza=cuvant cu cuvat)..Se traduc sa si insemne ceva,sa aiba o insemnatate.Iar producatorii filmului sunt sau nu de acord cu traducerea respectiva..Cine traduce ,te asigur ca sunt persoane cu muuuuulta carte.Daca esti asa breaz,stiai sa scrii ca acela "a fost",nu "o fost". Scrie si tu corect ,daca tot ii tragi de urechi pe altii.Cum se spune ca vezi gunoiul din ochiul altuia dar nu vezi barna din ochiul tau.
natalia_castego pe 29 aprilie 2016 11:50
Doamne, unul mai nebun ca altu' .
Krizalid pe 16 Noiembrie 2010 19:06
daaa
filmul e superb ! nu conteaza ca e un remake ! sper sa apara cat mai rpd !
andytimofte94 pe 18 Noiembrie 2010 17:43
deci dupa ce am vazut inception si care tre sa spun m-a dat gata, iata apare si filmu acesta care dupa trailer pare super misto, avand in vedere ca are o distributie foarte buna, cu-n russell crowe pe care intotdeauna il vom tine minte pentru gladiator, american gangster si multe alte filme de suuces, cu un scenariu care pare bine pus la punct, practic un thriller, o drama perfecta poate pentru anul 2010.
levi_pyt2003 pe 23 noiembrie 2010 10:12
nu ai idee ce bun e, incredibil... sunt un cinefil inrait dar asta chiar a fost bun... imi place ca nu am intalnit prea multe porcarii de gen american unde el ii rupe pe totzi... deci chiar iii merge extraordinar treaba, asta te termina :)))
andu7zu pe 19 Noiembrie 2010 18:45
foarte interesant rolul lui Russell mia placut filmul...mult suspans
DanielMitrea pe 19 Noiembrie 2010 19:59
REMAKE DE REMAKE DE REMAKE
Ce puscarie de film!!! Stiam eu ca am mai vazut filmul asta undeva...Aaaaaaaa daa! Este un remake dupa versiunea sa frantuzeasca a lu Polanski! Ce laim! Americani nu mai stiu unde sa isi bage nasul ca sa aiba de castigat si nu mai stiu de cine sa profite. Asa ca au facut un REMAKE ieftinake ca sa mai faca si ei ceva bani ca nah! La prostime tine vrajeala!
VIBERS pe 6 aprilie 2014 16:47
Si daca nu ai vazut originalul ce poti spune despre acest film?Normal ca d.p.t.d.v filmul asta este o puscarie asta fiindca esti nostalgic.
nadinanicoletamunteanu pe 19 Noiembrie 2010 22:05
bun
pare interesant merita vazut dupa parerea me-a..............................
talexi pe 19 noiembrie 2010 23:28
Hai ca asa ceva nu am mai intalnit pana acum.Cum dracu sa scrii parerea mea dezlegat???Foarte foarte foarte tare.Si acum rad. =))
stix pe 24 ianuarie 2011 17:23
nadianicoletamunteanu" du-te si lasa-ne,cum poti sa-ti dai cu parerea despre un film pe care nu l-ai vazut inca.probabil ai dat si o nota nu?
The Next Three Days – cel mai tare thriller al lui 2010 | Raluk.ro - Review-uri de filme, cafenele, ceainarii si restaurante din Bucuresti
[...] The Next Three Days este mult mai mult decat un thriller reusit. Este o incursiune infricosatoare pe teritoriul spaimelor noastre proprii, o cursa contra cronometru ai carei protagonisti avem senzatia ca suntem noi insine, o continua cautare a raspunsurilor la intrebari fundamentale. John Brennan nu este un super-erou care reuseste sa fie suficient de suparat incat sa se puna cu intreg statul american. El este unul dintre noi si este la fel de neexperimentat ca si media oamenilor obisnuiti in ceea ce priveste o evadare din inchisoare. Brennan face greseli, este speriat, se lupta cu proprii demoni, ia bataie, pierde, are mult noroc, are oameni de partea lui, greseste din nou, mai si cade si totusi nu renunta. Aceasta perseverenta si speranta care nu moare nicio secunda in sufletul lui sunt ceea ce ii dau putere sa continue. Si John va continua, va face miscari necugetate, va avea o indrazneala iesita din comun, va fi irational si alteori va fi suficient de istet incat sa ia decizii intelepte. Si pana in ultimul moment vom spera ca va reusi… indiferent cat de putin probabil pare sa fie. Rezultatul nu vi-l pot spune, va las sa vedeti filmul. [...] citeşte
aavramescu23 pe 21 Noiembrie 2010 08:40
Referitor la cronica
Eu nu stiu cine Dumnezeu face cronica la aceste filem dar din punctul meu de vedere e batut in cap. Filmul e suberb. A tinut 2 ore si 15 min. Russell Crowe face din nou un rol mare. Ce sa mai zic de Elizabeth Banks care isi joaca perfect rolul. Filmul e plin de suspans si nu stii nicioadata scapa, nu scapa. Totul se complica pe parcurs. Am citit o alta cronica despre Unstoppable care e nu stiu cum si nu stiu cum ca merita doar pt cei carora le plac exploziile. Ce Dumnezeu de explozii au fost? Am vazut filmul si nu e decat una. Cea a trenului care se pune in fata locomotivei 777, deraiaza si explodeaza murind mecanicul. In rest? Filmul e superb, din nou suspans. O varianta a Armaggedonului cu Bruce Willis dar pe Pamant cu Denzel Wahsington si Chris Pine in zile mari. Ieri le-am vazut la cinema la Timisoara. Ambele filme de nota 10+.
Pe cand Splice e un film de cacat. Si a fost… citeşte

motan19833 pe 21 Noiembrie 2010 21:01
Din pacate DanielMitrea are dreptate ca si littleangel8910...povestea este luata de la francezi care au facut un film original si spre surprinderea mea chiar bun..daca vreti un film bun uitati-va la "pour elle" merita..oricum americaniiiiiii ca vad ca se supara kellyrose care este putin nehotarata sau poate nu ( un ''trandafir'' de kelly si sunt amabil :p ) revin...americaniiiiiiii nu sunt la prima lor copiere asa ca nu va mai suparati atat chiar trebuie sa va amintesc ''Death at a Funeral'' care de fapt originalul este luat de la engleziiiiiiii (asta ca o ironie la stiti voi kelly fata ca un trandafir) daca ma insel va rog sa ma corectati....aaaaa...era sa uit..da kelly stiu ca tu o sa zici : da ma bine ca esti tu motan :p s-au ceva de genu asta :) si nu o cunosc pe Jenny_pisica e doar o coincidenta..v-am salutat pe toti inclusiv pe tine kelly rose :)
VIBERS pe 6 aprilie 2014 16:49
Si daca sunt copiate ce este rau?????Atata timp cand sunt bine realizate unele din ele(The Departed) si actorii joaca bine.
Contessamy pe 22 Noiembrie 2010 17:57
Am vazut ieri "The next Three days" si mi-a placut. Desigur nu va fii neaparat filmul anului , insa se merita vazut . Actorii interpreteaza bine rolurile , subiectul e unul ce te pune pe ganduri ( cel putin eu m-am intrebat daca as fi fost in stare sa fac ceea ce el a facut pentru familia sa sau cum as reactiona in diverse situatii) , de actiune si suspans nu duce lipsa , asa ca pentru amatorii de actiune-drama , e un film recomandabil . Desigur ca are si cateva scene un pic exagerate , ca majoritatea filmelor de actiune/thriller dar nu ajung la limita ridicolului si nici cea a penibilului. Este un film pe care l-as vedea si a doua oara :)
levi_pyt2003 pe 23 noiembrie 2010 10:15
intradevar bun film si vreau sa iti zic ca seara dupa ce am ajuns acasa, nevasta mi-a pus urmatoarea intrebare : "oare tu ai face asta pentru mine" :))) chiar ma dat gata cu asta :)) russell e mult prea bun ca sa ma pun in locul lui.... are nebunia aia aparte in privirea lui, ne aducem aminte de ea in a beautiful mind....
gaby-y pe 22 Noiembrie 2010 20:18
pour elle
Am vazut originalul francez " Pour elle" ( cu Diane Kruger in rolul sotiei incarcerate, daca nu ma inseala memoria). Bun scenariu, merita vazut si remake-ul, macar pentru interpretarea lui Russell Crowe, plus restul numelor mari din distributie.
otonis pe 25 Noiembrie 2010 05:30
Mi-a placut !
Inceputul a fost bun, jumatatea m-a plictisit putin, dar finalul a fost tare. Oricine e capabil de orice, daca are o motivatie pe masura :D
legolas05 pe 25 Noiembrie 2010 17:40
am vazut si eu filmul si mia placut.....este un film bun.....
talexi pe 27 Noiembrie 2010 22:38
Nimic special
Sincer sa fiu ma asteptam la mai mult de la acest film, dar din pacate am plecat dezamagit din sala de cinema.Filmul este plictisitor.Unele scene cred ca au fost introduse in film pentru a-l lungi.Ar fi iesit un film foarte bun daca ar fi tinut doar 60 de minute.
diz3lgirl pe 1 decembrie 2010 10:33
total de acord cu tine! exact aceleasi impresii le-am avut si eu... si nota e exact cea care o merita... se putea mult mai mult
Morphy pe 01 Decembrie 2010 20:11
The Next Three Days este un film obligatoriu de vazut. Fata de multe alte porcarii care ajung sa ruleze prin cinematografe, filmul cu Russell Crowe, Liam Neeson, Olivia Wilde si Elizabeth Banks chiar trebuie vizionat. Stiu ca povestea nu este neaparat noua, insa interpretarea actorilor compenseaza pe deplin acest neajuns. Russell Crowe face un rol foarte bun (mult mai bun decat in Robin Hood), iar Elizabeth Banks demonstreaza ca poate interpreta foarte bine si alte roluri decat cele din comediile mai mult sau mai putin bune in care a jucat pana acum.
PS: Chiar daca banuiam ca John si Laura Brennan reusesc sa fuga din America impreuna cu baietelul lor ,filmul a reusit sa imi capteze atentia pana la final.

cris86 pe 01 Decembrie 2010 22:26
filmul este absolut formidabil....actiunea este mai captivanta in partea a doua a filmului, insa rolul jucat de crowe e magnific. Dragoste adevarata, rabdare intinsa la maxim si meticulozitatea evadarii este interesanta. Vizionare placuta.
darkxyde pe 01 Decembrie 2010 23:42
akuma o ora am vazut filmul si dupa parerea mea este un film superb, chiar dak eeste un remake dar povestea te tine cu sufletul al gura. Merita vazut.
White.Lily pe 02 Decembrie 2010 15:20
Marturisesc ca vizionarea trailerului nu prea m-a tentat sa vad filmul. Inca din primele secunde ale trailerului mi-am zis : " Ok, deci avem familia perfecta, trebuie sa se intample ceva acum".
Insa in urma parerilor bune pe care le-am citit despre el, mi-am zis, hai sa-l vad totusi. Mai ales ca Russel Crowe are filme destul de bunicele. Iar in final trebuie sa recunosc, ca am ramas tare impresionata de el.
Am apreciat foarte mult, felul in care a fost construit personajul lui Crowe. Nu este eroul clasic care se supara si incepe sa se bate cu toata lumea. Se vede clar ca este un om obisnuit care este pus in fata unor situatii noi, cu care nu a mai avut de-aface si incearca sa se adapteze pe parcurs. In comparatie cu alte filme, rolul acesta mi s-a parut ca i-a pus in evidenta cel mai bine partea umana din el. A fost atat de natural in pielea sotului si a tatalui iubitor.… citeşte

Smile_lil_one pe 2 decembrie 2010 16:55
mda .. o sa ma uit si eu la filmul asta in viitorul apropiat daca chiar te-a impresionat atat de tare
Ady01 pe 31 martie 2011 01:31
subscriu, un comm plin de adevarar.
victor_neo75 pe 03 Decembrie 2010 21:59
"3 zile de cosmar" - un thriller/drama reusit cu Russell Crowe !!!
Iata un thriller care incepe ca o drama (adaptare dupa filmul francez "Pour Elle" (2008)), unde personajul lui Russell Crowe este nevoit s-o ajute pe nevasta sa (interpretata de Elizabeth Banks) acuzata pe nedrept de o crima, sa evadeze de la inchisoare.

"The Next Three Days" mi-a adus aminte de alte filme cu subiect asemanator de razbunare/salvare: "Law Abiding Citizen" (2009), "Taken" (2008), "Man on Fire" (2004), "Trapped" (2002) sau "Ransom" (1996) !

Russell Crowe este motivul pt care merita vazut acest thriller, dar si pt ultima treime din film unde scenariul devine mai alert si mai tensionat; i-am dat 6 doar pt a fost cam lunga motivatia de punere in aplicare a planului de eliberare a nevestei !

clauditz pe 09 Decembrie 2010 21:38
L-am vazut acum cateva zile, la cinema. Mi-a placut foarte mult! E genul actiune - drama, insa emotionant. Mi se pare un film mai aproape de realitate decat alte filme de actiune si Russell Crowe este extraordinar, ca de obicei. Merita vazut!
Genyus09 pe 13 Decembrie 2010 22:03
ce pot spune... Obligatoriu de vazut :)))) Russell Crow ca intotdeauna fara critici la dresa lui ;)
mirelusha1 pe 28 decembrie 2010 20:28
l-ai vazut dvdrip sau cam?
Genyus09 pe 29 mai 2011 17:23
la vremea aia era o versiune numita ppv .. o versiune destul de buna :D acum il gasesti si bluray
OxiPoxi pe 15 Decembrie 2010 18:33
Cu un inceput captivant si un final pe masura, mijlocul filmului m-a cam plictisit. O fi fost de vina caldura din cinematograf si oboseala sau actiunea mai putin interesanta. Insa spre sfarsit chiar mi-a captat atentia, desi stiam cu siguranta cum se termina.
Merita!

kellyrose pe 16 Decembrie 2010 13:52
Cum sa nu-ti placa?
Are actiune,iti ridica adrenalina,e romantic,da...pt ca te face sa-i pui partenerului tau intrebarea:" ai face la fel pt mine ?" Numai carcotasii si nemultumitii pot spune ca e fake,cum am auzit. Crowe interpreteaza excelent,iar regia...te lasa sa crezi ca n-o sa reuseasca. Eu mi-am ros unghiile pana la sfarsit.Si da,ii dau 10 !
aayana pe 5 ianuarie 2011 15:13
nota 10 si 8 stelute :)
FuckOffn1 pe 30 Decembrie 2010 02:41
poate sunt umpic subiectiv pt ca RC este unul dintre preferatii mei, insa filmul este unul foarte bun, si il recomand.

se pune foarte mult accentul pe dragostea unui sot pt sotia lui... iar in jurul acestei filozofi de viata este construita o intreaga actiune, terminata intr-un mod surprinzator pt unii... insa pt mine a fost exact cum am crezut

Adellayda pe 04 Ianuarie 2011 12:19
Un film foarte bun , care fara indoiala merita vazut!
SAre pe 19 Ianuarie 2011 16:22
L-am vazut si este un film de exceptie,spectaculos si cu actiune multa
Octavian6 pe 22 Ianuarie 2011 12:46
NUSH ce sa zic
Russell Crowe joaca foarte bine ca de fiecare data insa filmul nu a avut acea magie pe care o asteptam. Parca numai cand am vazut traileru am vazut tot filmul. Ma asteptam la ceva mai mult.
bizonul pe 11 septembrie 2013 18:47
Binenteles sunt si cinefili, in speta tiganoizi, care iubesc idioteniile indiene. Daca urmaresti comentariile acestor filme o sa vezi ca toti spun ca sunt sublime. Atunci draga Octavian, ptr. mine nu-i de mirare, ca ai o alta parere decit majoritatea. Eu am vazut filmul si este de apreciat.
mathia22 pe 03 Februarie 2011 01:07
obligatoriu de vazut!!!!!!!!!!!!!
n-am mai vazut film atat de bun de la Law Abiding Citizen!!!!!!!!!!!!! e senzational!!!!
mirelusha1 pe 15 februarie 2011 18:47
sa nu exageram, nu e la egalitate cu Law abiding citizen :) the next three days merita 10 iar law abiding citizen 10 cu plus!!!
mathia22 pe 03 Februarie 2011 01:07
obligatoriu de vazut!!!!!!!!!!!!!
Kappacelu` - The Blog » vince vaughn pe 03 Februarie 2011 20:01
[Filme] The next three days
Un film despre o situatie cu totul si cu totul utopica: un barbat isi iubeste sotia atat de tare incat tine cu orice pret sa o scoata din puscarie. Si nu, nu cu spaga, cum ar fi logic, ci cu forta. Partea cu adevarat frumoasa este ca nu Bruce Willis este barbatul. Mi-a placut? Da [...] citeşte
florin36ani pe 12 Februarie 2011 14:43
Un film foarte bun , care fara indoiala merita vazut!
Da-Luck pe 13 Februarie 2011 17:31
beton
un film beton cu Russell Crowe . are tot ce ii trebui unui film foarte bun merita vazut
nyuszi pe 14 Februarie 2011 17:21
Am fost placut surprinsa. Trailerul promitea ceva film de actiune aiuristic, dar fiind fana "The Black Donnellys" (scris de Paul Haggis), m-am gandit sa-i dau o sansa. Si chiar mi-a placut!

Nu am vazut originalul, deci nu pot sa comentez daca e mai bun sau mai rau. Sunt sigura ca e mai "american". :) Dar mi-a placut regia, scenariul n-a fost chiar rau (bineinteles cu tipicele faze cam trase de par, dar in general, decent), iar actorii au jucat chiar bine.

Cred ca cel mai mult m-a amuzat aparitia lui Kevin Corrigan si a lui Jonathan Tucker in rol de traficanti de droguri. Au avut roluri asemanatoare in mai sus mentionatul "The Black Donnellys". Sunt sigura ca a fost intentionata aparitia lor. :)

pressidente pe 20 Februarie 2011 20:29
http://cerculet.com/pag.php?user=ionutkiss ... filmul este super, este exact genul de film care te tine mereu in suspans
cifff pe 22 Februarie 2011 16:54
Foarte bun!
Merita vazut......eu nu am avut rabdare si l-am vazut calitate proasta,dar garantat o sa il mai vad odata si calitate buna.
ciobotaru pe 22 Februarie 2011 19:36
si pana la urma femeia era nevinovata
evadarea este impresionanta si mai are o segventa cand ea vrea sa sara din masina la fel de impresionanta , ma bucur ca si-au gasit linistea , alaturi de fiul lor care pare cam bolnavicios
pinutzu pe 23 Februarie 2011 00:54
o.O
un film exceptional...merita vazut..il recomand din toata inima
trafficante pe 23 Februarie 2011 03:17
nu prea dau commenturi dar filmul asta merita 10 din toate punctele de vedere...este al tipic putin american dar.........te tine intr-o oarecare masura in scaun! merita sa-l vedeti!
robbiex2 pe 23 Februarie 2011 03:57
No Woman No Cry
O, doamne ! In sfarsit un film „nou” si bun.Asteptam sa apara filmul in varianta buna dar nu era si pe lista „must see”.Un film peste asteptarile mele. Russell Crowe ?cred ca este unul din putinii actori care nu a dezamagit cu filmele sale, prestatie ireprosabila, rol bine potrivit.Un tata dezamagit, si nebun dupa libertatea sotiei sale.Un rol bine gandit cu multe tentatii pe care...nu cred ca toti le-ar fi refuzat in viata de zi cu zi.
Genul de film din care ai de invatat cate ceva, genul de film care iti demonstreaza ca si oamenii dreptatii fac lucruri nedrepte.Este un film pe care o sa-l mai revad, un film in care Russell Crowe nu ma dezamageste.

ionutt- pe 23 Februarie 2011 10:42
Chiar daca premisa filmului nu este una noua (filme care ridica semne de intrebare, legate de dreptatea pe care o garanteaza sistemul judiciar american am mai vazut), pelicula reuseste sa capteze atentia spectatorului prin distributia buna, jocul actoricesc al lui Russell Crowe, cateva intorsaturi de situatie interesante si niste scene pline de adrenalina si tensiune. Singurul repros, scena cu nasturele in canal care nu mai avea nici un rost ( n`am inteles de ce a trebuit regizorul sa ne ia de prosti tocmai la final, parca noi nu ne prinsesem ca gagica`i nevinovata), in rest e ok filmul. Il recomand oricui vrea sa vada un thriller bun.
Allexander pe 25 Februarie 2011 01:36
Merita vazut. In cele 2 ore si un pic nu m`am plictisit. Remake sau nu, nu am idee, insa Russell Crowe a fost la inaltime ca de obicei
cioclytz pe 25 Februarie 2011 03:26
dupa parerea mea este o adevarata capodopera! te tzine in suspans pana la sfarsit! cine nu vede acest film are numai de pierdut! Russell Crowe?...magnific......
Balaci.... pe 25 Februarie 2011 03:29
impresionant!
un film ce te tine in suspans tot timpul.... un film de nota 10.
trebuie vazut neaparat!

Drew pe 26 Februarie 2011 15:53
Hmm,imi place finalul. :D Il recomand,dar si cartea "Papillon".