Păreri The Midnight Meat Train

(2008)

Metroul groazei

alexa099 pe 22 Decembrie 2010 15:11
Am vazut filmul akm ktva saptm.e misto.Si finalul ahh..km scarbos knd ii scoate limba lui..sau inima ei..ahh doamne...dar gta n mai vb k poate unii nu l au vazut s vor sa se surprinda:D.chiar a fost mijto filmul.cu acel metrou de la 2 noaptea.nu se jtie knd in viata reala se poate inampla asa kva dar n ma refer cu creaturile alea sau genu..k cnv kre sa te omoare noaptea in metrou desi n krd k la noi k ultimul metrou park e la 11 seara knd se inchide..dar in fine.totul e posibil
Kalrak pe 01 August 2010 01:10
De umplutura
A vrut sa fie ceea ceva diferit, dar a fost tras in jos de realizare si de acotorul in rolul principal, sa fim seriosi omu acela e facut pentru apartiti secundare in filme incare da un pumn arunca o injuratura(vezi euro trip), cel mult in rol secundar.
Dar si expunerea nu prea a fost la inaltime.

Keira86 pe 13 Noiembrie 2009 23:56
Filmul este o pierdere de timp. Nu stiu de ce are nota asa mare. Nu il recomand.
cezartraian pe 17 decembrie 2021 11:45
Am sa revin. Nu cred ca exista o fiinta cu 2 picioare si nu 4 care sa se uite la mizeria asta. Vad pe una mai sus - alexa009- care spune "Am vazut filmul akm ktva saptm.e misto." Fatuco ai nevoie sa te intalnesti cu un psihiatru de la spitalul 9 din Bucuresti. Poate ramai acolo un timp. Si, din pacate, nu esti singura care abereaza tampenii despre porcaria asta de "film"
Go 1 2