Păreri The Heat

(2013)

Captură la dublu

Get0dac pe 31 August 2013 21:07
Fetele fac un cuplu fantastic, ceea ce face ca aceasta comedie sa merite timpul pierdut. Recomand filmul...e generator de buna dispozitie.
xerses pe 21 Iulie 2013 19:03
Sunt cateva scene amuzante care dau un farmec aparte filmului.
navem pe 06 August 2013 01:00
@Insomnyac -Prostul Satului!! "am văzut şi în gaşca mea faptul că le-a plăcut la toţi"- si asta nu iti da de gandit? Faptul ca ai votat acest film cu nota 1, "din cauza acţiunii implauzibile", dar ai mai votat si "Albă ca Zăpada şi Războinicul Vânător" cu nota 7 ,"Crank: High Voltage / Crank: Tensiune maximă" cu nota 8, (care probabil vei spune ca are actiune plauzibila), ma face sa spun ca avatarul ti se potriveste, neadaptatule!
Si referitor la film, cand urmaresc o comedie, in primul rand VREAU SA RAD! Daca mai are si alte "condimente", cu atat mai bine, daca nu, trec cu vederea asa cum fac la inflatia de clisee din majoritatea filmelor si incerc sa vad partea buna din film.
Din trailer cred ca o sa imi placa filmul, pe "dolofana" nu am remarcat-o inca, la Sandra Bullock imi place stilul copilaros si naiv pe care il afiseaza. Cred ca va forma un cuplu… citeşte

wings1104 pe 19 Iulie 2013 20:19
Este un film genial, poate chiar comedia anului. Nu am ras atat de bine de mult timp. Ca sa fiu sincera, nici nu m-as fi gandit ca scenariul poate fi atat de bine punctat. Desigur, aveam asteptari mari de la Sandra Bullock si Melissa McCarthy, dar nu m-au dezamagit chiar deloc. Obligatoriu de vazut!
adi_ramses pe 07 Iulie 2013 19:43
Super!
Abia astept sa apara, din trailer pare foarte amuzant , sper sa nu dezamageasca.
legolas05 pe 30 Iunie 2013 22:39
Am ramas surprins placut de aceasta comedie,una din cele mai bune din acest an(daca nu, cea mai buna)Actorii joaca foarte bine,mai ales Sandra Bullock si Melissa McCarthy.
Kumitsy pe 12 Iunie 2013 11:54
abia astept lansarea sa`l vad.. sper ca va fi super :D
GianinaDo pe 14 August 2013 23:32
Sandra Bullock este actrita mea pregerata, sincer afirm ca nu am vazut un film in care ea joaca sa nu fie spectaculos!!!! Este o actrita de nota 10 cu mii de felicitari si o femeie deosebita ca si caracter!!! Imi place felul ei de a fi, umorul ei incredibil si modul in care gandeste, mentalitatea ei!!!! O iubesc din tot sufletul si o voi iubi mereu, iar visull meu cel mai mare este ca intr-o zi sa o intalnesc personal!!!! The Heat merita vazut, este un film extraordinar, o comedie pe cinste!!!!
anonymous.6229028630c4f pe 12 August 2013 19:42
Ciprian_2007_tl pe 2 septembrie 2013 21:32
Alt comment nu stii sa dai?La fiecare film dau de tine si vad aceleasi cuvinte.Nu te duce creieru' sa scrii un comment diferit?
Go 1 2