Păreri The Hangover Part III

(2013)

Marea mahmureală 3

thudors pe 19 Aprilie 2012 22:40
Partea a III-a?
Abia astept. Dar cine se casatoreste de data asta?Alan? :)
iiii pe 11 septembrie 2012 13:02
pai cam care a ramas?
Jackyms pe 14 iunie 2013 13:10
A fost nunta ;)
dangaming pe 21 Aprilie 2012 20:35
Sunt foarte curios... dar nu cred ca se va riidica la nivelul primelor 2
iiii pe 22 Mai 2012 18:13
din cate am inteles acum o sa se insoare alan! oricum sper sa fie la fel de bun ca primele 2, dar zic de pe acum , scenariul o sa fie identic! patesc ceva, se trezesc, uita cele petrecute in noaptea respectiva... etc.
tonymaestrul pe 13 septembrie 2012 16:31
De data aceasta alan este ajutat de prietenii mahmuri sa evadeze dintr-un spital de nebuni . nu va fi nici o nunta.
MNarcis pe 22 Iulie 2012 20:34
Cred ca majoritatea domnilor, doamnelor, domnisorilor, domnisoarelor, copiilor etc, sunt de aceeasi parere cu mn si anume STRATEGIA (adica scenariul) trebuie OBLIGATORIU schimbat altfel filmul va fi undeva intre praf, jalnic si/sau pierdere de timp!!!
tonymaestrul pe 13 septembrie 2012 16:31
tonymaestrul pe 3 iunie 2013 18:03
prietene eu am postat acum 8 luni tu ai postat dupa ce ai vazut filmul :))
DragoiSorin pe 19 August 2012 14:18
Abia astept cum o sa fie aceasta parte,ma intreb unde o sa aiba loc actiunea de data asta
PF7 pe 23 august 2012 12:37
in Romania :))
1PepsiDeCapsuni pe 2 martie 2013 17:29
in mexic tijuana :)
Rippa pe 05 Ianuarie 2013 18:45
cred si sper ca va fi la fel de incitant ca si primele 2 parti :D
AndreBlack pe 15 Ianuarie 2013 22:29
Sper ca partea a treia sa se ridice la nivelul primelor doua filme . Primele doua parti au fost filme superbe , comedii foarte reusite . Acuma trebuie sa asteptam pana in mai .
Chris. pe 25 Ianuarie 2013 06:10
Muhaha
Il astept si asa nu am ceva mai bun de vazut...
Primele 2 parti nu au fost tocmai capodopere dar acum sa speram ca ne va face sa radem

legolas05 pe 29 Ianuarie 2013 13:56
Mie unul mi-a placut filmul,normal ca nu e mai bun decat primul dar sigur e mai bun decat al doilea,merita vizionat.
DanyMarica pe 06 Martie 2013 22:40
Maine, 7 Martie 2013, va aparea primul teaser trailer al H3. Abia astept sa-l vad, atat trailer-ul, cat mai ales intregul film in mai!
DanyMarica pe 7 martie 2013 21:50
A aparut: http://www.youtube.com/watch?v=NKE-RXR_XIs
DanyMarica pe 30 mai 2013 00:54
L-am vazut in aceasta seara si pot spune ca este superb. Are tot ceea ce-i trebuie unui film de comedie epic, care sa ramana intiparit in memorie mult timp. Are glume bune, umor de buna calitate, momente de suspans, dramatism (spulberat de multe ori de Alan sau de dl. Chow, cel mai "vanat" personaj). La finalul filmului, va asteapta o surpriza de proportii in ceea ce-l priveste pe Stu, de data asta dupa nunta lui Alan, deoarece, in sfarsit, la 42 de ani, se insoara cu o tipa la fel de nebuna. Mike Tyson nu apare in acest film, asa ca nu inteleg de ce apare in distributie. Recomand.
Akatzuky pe 11 Martie 2013 18:40
O trilogie foarte buna!
Debea astept sa apara filmul. Primele doua parti mi-au placut neasteptat de mult.

Il asteptam!

Tyson_Kyd pe 30 Martie 2013 22:55
Un film din lista fiecarui cinefil, care merita vazut si nu trebuie ratat . Eu unul ador celelalte 2 parti, cred ca si aceasta va fi incredibila si abia astept sa o vad .
Tyson_Kyd pe 6 iunie 2013 15:33
Sincer, asteptarile au meritat . FIlmul este mult mai bun decat ma asteptam . Cred ca aceasta parte este chiar mai buna decat anteprecedentele sale .
paulhaiduc pe 27 Aprilie 2013 14:46
Primele doua parti au fost mortale! Sa speram ca asa va fi si a treia !
SCI pe 5 iunie 2013 21:10
Deja o astept pe a-IV-a :)
OneManShow pe 03 Mai 2013 15:07
Sa vedem
Daca ceva nu se schimba , filmul o sa fie foarte foarte plictisitor . Din primele 2 parti , deja m-am obisnuit cu "mahmureala" lor iar la final sa vina deznodamantul . De la partea asta as vrea ceva mai mult...
bmihaig79 pe 18 Mai 2013 10:14
curios
curios sa vad cine se mai casatoreste, cine se mai rataceste si mai ales unde
Dory121 pe 19 Mai 2013 23:11
Nu pot sa spun ca Hangover 1 si 2 sunt filme de comedie ''extraordinare'' ,dar sunt filme care te-ar bine dispune de ori cate ori te-ai uita la ele,ma astept la aceelasi lucru si de la partea a 3-a!
cosmin_kedii pe 30 Mai 2013 09:01
Mai bine decât 2, nu la fel de bun ca unul, dar oricum am avut un timp bun.
Alex4Fun90 pe 30 Mai 2013 13:45
E un film bun spre foarte bun de comedie . Recomand
lazar90 pe 30 Mai 2013 22:13
nu prea...
”fazele comice” sunt puține, majoritatea lor regăsindu-se și în trailer,
această ”trilogie” e dovada vie că de cele mai multe ori sequel-urile sunt ”trase de păr”, făcute doar pt. ”cash”...

minadi pe 31 Mai 2013 19:44
Filmul a fost ok, dar mai slab decat primele doua parti.
MihaiCicedea pe 31 Mai 2013 21:55
Foarte foarte amuzant!
Chiar daca nu a fost neaparat o Mare Mahmureala s-a ridicat la astepari , am ras cu pofta la fel ca toata sala. Mergeti sa il vedeti ca merita , nu va zic mai multe va las pe voi sa descoperiti.Vizionare placuta!
KAPPACS pe 01 Iunie 2013 11:03
Film
Tocmai ce am vazut filmul si nu prea am o impresie asa buna despre el... acum nu stiu voi,poate va place mai mult. Pot spune ca filmul este chiar frumos combinat umpic actiune cu aceea comedie dar eu cred ca se putea si mai mult.
Bigfoot pe 02 Iunie 2013 09:13
Este cel mai bun film de comedie !!! merita vazut , sunt momente la care nu puteti rezista de amuzament iar finalul secret o sa va termine :))) ...vizionare placuta :)
Jenny_pisica pe 02 Iunie 2013 11:05
Filmul e ok!
Filmul e ok, e bine ca nu are aceeasi poveste ca primele doua.
CollectorSouls pe 02 Iunie 2013 15:10
l`am vazut in avampremiera...e bun filmul merita vazut dar sfarsitul face TOTUL cred ca u lasat iar de o alta continuare :))
xerses pe 03 Iunie 2013 12:29
Tot speram sa gasesc si ceva scene amuzante.Unde-i comedia?
tonymaestrul pe 03 Iunie 2013 18:01
Una dintre comediile care au prins la public...Foarte misto finalul neasteptat binenteles. Sper sa mai urmeze o parte cu toate ca nu cred ca mai vor chiar daca au lasat loc de continuare.
avatar_7 pe 03 Iunie 2013 22:43
Marea mahmureala
Am auzit pareri cum ca filmu nu ar fi asa reusit ca primele parti, bineinteles asta nu ma oprit sa merg sa il vad la cinema unde am ramas placut surprins sa aflu contrariul criticilor. A fost un film destul de amuzant si destul de reusit , il recomand cu placere.
larisamaria24 pe 04 Iunie 2013 11:42
obligatoriu de vazut
o comedie ft tare, de la inceput pana la sfarsit razi....iar finalul super tare..... merita vazut acest film....nu trebuie sa il ratati!!!!!!
Comments for Irina pe 04 Iunie 2013 22:49
Marea Mahmureală 3
Din start vreau să vă spun că atunci când veți vedea scris pe posterul filmului Marea Mahmureală 3 ”Finalul epic al trilogiei Marea Mahmureală”, să fiți siguri că atât finalul trilogiei, dar și finalul filmului vor fi exact așa cum scrie acolo: epice! Filmele din seria Marea Mahmureală au fost savuroase, un adevărat rezervor de râs Continue reading «Marea Mahmureală 3» citeşte
mihaelamaku pe 06 Iunie 2013 14:54
Dezamagitor
Nu inteleg cum i s-a dat acestui film de tot rahatul 6.3 pe imdb.Am citit si comentariile de mai sus si nu imi vine sa cred.Este cel mai oribil si plictisitor film !!!O mare pierdere de timp.Nu am ras nici macar o secunda !!
deadlord pe 07 Iunie 2013 21:48
Bunicel. O comedie buna, la fel ca si celelalte, dar din unct de vedere al poavestii nu e chiar ok. Totusi mi-a placut ca a schimbat structura, ca sa-i zic asa. Adica in acesta nu mai este nici o petrecere a burlacilor si chesti de genul asta, si asta mi-a placut. Scenariul este ok, dar se putea mai bine. Regia este la fel de buna ca si la celelalte, iar distributia este foarte buna. Mi-a placut extrem de mult sa-l vad pe Goodman in acest film. Nu pot sa-mi dau seama de ce vor sa strice orice film bun cu o continuare sau chiar mult mai multe ca Friday the 13th. O comedie ce merita vazuta ddaca le-ai vazut pe primele.
NmpN pe 08 Iunie 2013 02:09
Cam la egalitate cu prima parte si mai bun decat cea de-a doua . Mie unul mi-a placut foarte mult , oricum nu ma gandeam in nici o clipa ca ma poate dezamagi . Comedie pura pe tot parcursul filmului si un joc actoricesc de laudat . Coloana sonora a fost iar la fel de buna , iar la sfarsit am ramas cu impresia ca merita si Alan , o burlacie . RECOMAND!
Anna23 pe 08 Iunie 2013 22:54
Merita vazut
The Hangover Part III, banuiesc filmul mult asteptat de multi. O comedie reusita care merita vazuta dar mai slaba fata de primele parti. Sfarsitul surprinzator :))
Octaz pe 10 Iunie 2013 22:31
Cu cat avanseaza in trilogie cu atat scade valoarea filmelor. Cu tot cu putinele momente de ras din Las Vegas sau din finalul filmului, stau si ma intreb, unde sunt lacrimile alea care curgeau din cauza rasului infinit, sau durerea obrajilor dupa 15 minute de ras continuu atunci cand Stu descoperea ca ii lipseste un dinte? Primul "Hangover" ramane clasic si inegalabil . ;) A treia parte are unele momente amuzante... mai ales datorita lui Zach Galifianakis care a cam facut tot filmul ... in rest ... slabut
victor_neo75 pe 11 Iunie 2013 01:39
Cel mai slab film din seria Hangover !!!
Aproape nu am ras la acest film care mai bine nu se facea. Al doilea din serie a fost ok, dar macar am ras la el, acuma cred ca numai de 3-4 ori am ras in tot filmul, a vrut sa para o comedie neagra, dar a fost prea putina comedie si au fost multe momente de actiune de slaba calitate. Am vazut acum cateva zile o comedie destul de ok, Hang Loose (2012) care mi-a adus aminte de zilele bune din primele 2 filme Hangover.
Cristtian pe 12 iunie 2013 22:03
Daca nu ai ras la filmul asta inseamna ca ori nu ai simtul umorului dezvoltat, ori esti foarte trist!
victor_neo75 pe 29 septembrie 2013 23:51
Cred ca nu mai ma iau dupa majoritatea criticilor cand vine vorba de comedie. This Is the End e partial bun pana la urma. Tot astept o comedie buna pe anul asta (daca o mai aparea vreuna).
psihologu pe 11 Iunie 2013 07:47
marea rasuflare
The Hangover a surprins pe toata lumea in 2009, cand filmul era considerat printre cele mai amuzante comedii facute vreodata. De atunci, Hollywood-ul a tot tinut-o intr-o mahmureala care a devenit o durere de cap in partea a treia. The Hangover 3 si-a pierdu farmercul, umorul, iar actorii par ca au facut acest film intr-o pauza de la alte proiecte mult mai importante.

Reteta e simpla: Bradley Cooper e aratos si are ochii albastri superbi, Zach Galifianakis face tot filmul, reusind sa se mai identitifice cu personajul sau, Ed e oaia neagra si oropsitul grupului, iar al patrulea prieten, Doug, dispare ca de obicei, cand ti-e lumea mai draga.

Mare mahmureala 3 are aceeasi reteta, care a devenit usor obositoare. Sigur, carisma si umorul actorilor nu au disparut, insa nu mai e nimic nou. Ai impresia ca ai mai vazut de doua ori acelasi film si pentru cateva poante,… citeşte

Cristtian pe 12 Iunie 2013 22:01
A fost bestial! Finalul ne-a lasat insa cu un semn de intrebare .. oare va urma si partea a IV a ?
azrail pe 12 Iunie 2013 22:13
Un film penibil , .
Ma intreb cat or sa mai lungeasca si cate parti vor mai scoate din aceasta porcarie de film .
Nu am rezistat mai mult de 30 de minute .sa vad aceasta "capodopera "

tony_mondyalu pe 13 Iunie 2013 05:04
e logic ca lumea sa se astepte ca aceasta a 3-a parte sa fie mai buna ca anterioarele insa....sper sa nu fiti la fel de dezamagit precum am fost eu dupa ce am vizionat aceasta parte...recunosc ca filmul are unele momente comice insa cam atat.
ceferistu1993 pe 14 Iunie 2013 00:47
Nu are nici o legatura cu vreo Mahmureala dupa o noapte de peripeti...Pacat ca asa se incheie seria The Hangover ..Nu zic ca primele 2 au fost Capodopara dau au foarte bune pe langa acesta!
freshman pe 16 Iunie 2013 16:55
bun
A fost cel mai bun dintre toate.....................................
andrey.official pe 17 Iunie 2013 20:47
Foarte amuzant!!!
O comedie super ,se rade pe cinste la acest film si imi place stilul lui Todd Phillips de a regiza.Sunt foarte multe faze comice si glumite care te fac sa pleci multumit de la cinema .Astept partea IV
deisee pe 18 Iunie 2013 15:24
L-am vazut ieri la cinematograf.Recunosc,m-am cam plictisit si a fost plin de clisee insa la finalul a fost demential :))
anonymous.6229028630c4f pe 23 Iunie 2013 12:54
sammy9 pe 24 Iunie 2013 23:00
Dezamagitor
Nu ii de cinema filmul .......ffff slab am sperat degeaba ca o sa fie macar egalul primei parti
Postmodern pe 26 Iunie 2013 00:40
The Hangover III - Marea mistocareala | Postmodern
[...] în fiecare episod, ajung să fie eroii celor mai improbabile cascadorii. Unul din atuurile lui The Hangover III sunt cascadele corect filmate ale lui Alan (Zack Galifianakis) pe acoperișul unui cazino din Las [...] citeşte
GALD pe 08 Iulie 2013 20:44
S-a schimbat macazul - dar si hazul
Buna dispozitie este ca-i vedem din nou impreuna, si mai are faze distractive, dar titlul nu mai reflecta actiunea.
Fsssss ... nu stiu daca ati auzit.

nouvellevague pe 28 Iulie 2013 00:02
Slab , foarte ,foarte slab . Nu il recomand nimanui . Daca vrei sa razi poti sa vezi primele 2 parti .
gabryel_eduard pe 24 decembrie 2013 23:18
esti putin cam prost cred ca o arzi la gaoz
nouvellevague pe 24 decembrie 2013 23:38
In afara faptului ca limbajul tau te recomanda ca a fi un neandertal , tot ceea ce pot spune este ca nu simt nevoia de a ma cobora la nivelul unui imbecil ce este incapabil sa comenteze o opinie intr-un mod ceva mai rafinat .
SANDA45 pe 06 August 2013 09:53
Ma asteptam la altceva,ceva mai dinamic,prima parte e cea mai buna.