Păreri Spider-Man 3

(2007)

Omul-păianjen 3

Los Bazatos pe 12 Martie 2007 23:21
bah...sincer nuj c sa zic...da cred k si sper k o sa fie beton...nud alta dami place faza cand devine spidey blck si ii moolt mai tare:)
Red pe 12 Martie 2007 00:19
Totusi o sa fie ceva de partea a treia cel putin din prezentare pare interesant
Slayer pe 11 Martie 2007 16:39
E de-a dreptul jalnic sa vad cum se dau atat de multe 5 stele pt filme care nici makar nu au avut premiera mondiala ... probabil ar treb sa interzica si moderatorii care se ocupa cu site-ul asta de chestiile astea ( cum e pe imdb ) ... In fine trecand la film ... primele 2 parti au fost acceptabile in comparatie cu alte esecuri. Nu cred k ultima parte va aduce mai mult fata de cele 2 , dar speranta moare ultima
eu pe 08 Martie 2007 14:59
Voi incerca sa ma abtin in a da o nota filmului. Va pot marturisi ca am vazut un trailer mai amplu(7 min si ceva) in format HDTV si mi-a placut. Abia astept sa vad filmul, dar ma abtin in a-l nota.
Iuli pe 01 Martie 2007 22:44
Intr-adevar... filmul "300" le va depasi pe toate...uitati-va la trailere sa va convingeti.
Carnage pe 28 Februarie 2007 23:44
Ba, alo, acest mesaj este adresat fraierilor care cauta filmul Spider-man 3 pe ODC sau DC++. FILMUL APARE PE DATA DE 4 MAY 2007 IN CINEMATOGRAFE. Abia dupa vreo doua,trei zile de la lansare il veti putea gasi pe ODC,pana atunci este imposibil sa-l gasiti. Nu-l mai cautati ca-l cautati degeaba.
Mihalyi Raul pe 27 Februarie 2007 18:35
VREAU SA APARA MAI REPEDE CA SUNT FAN sPIDER-MAN
alessandro moggia pe 26 Februarie 2007 21:52
eu dau
Paun Stefan ionut pe 26 Februarie 2007 14:01
Cred ca e cel mai tare film si deabea astept sa il vad.Daca il are cineva sa intre pe DC++ si sa il dea shear.
Iceblast pe 25 Februarie 2007 02:26
Am citit un comentariu al lui Marinescu Cristian in care spunea ca Spiderman 3 e cel mai asteptat film al anului 2007. N-o sa-ti dau exemple de filme care sunt mai asteptate decat Spiderman (chiar tu ai spus-o cu PotC At World's End). Insa iti dau un sfat: peste o luma, du-te la cinema, si cere un bilet la 300. Uita-te la film, si o sa te convingi singur de ce Spiderman nu poate fi cel mai asteptat film al anului. (Nu zic ca 300 e cel mai bun film al anului 2007, anul abia a inceput, insa poti sa vezi ce ar trebui sa aiba Spiderman, si nu are)
Iuli pe 24 Februarie 2007 10:47
Toti care spun ca Spiderman 1 si 2 a fost o porcarie de film, sunt niste idioti in adevaratul sens al cuvantului.Pai cum sa va placa daca voi sunteti dependenti de filme porno? De ce criticati filmele? Ati vazut si voi 2-3 filme si va credeti experti in filme? Toate filmele sunt bune, absolut toate. Daca nu va plac unele foarte bine nici mie nu imi plac toate; dar spuneti simplu..."nu imi place filmu asta" dar NU LE CRITICATI ca nu sunteti in masura sa le criticati...Si cu referire la Spider man 3 este un film bun...Toata seria spider Man a fost super.
ionutz pe 20 Februarie 2007 10:29
1 si 2 au fost foarte slabe mai ales din pricina jocului slab al actorilor si a povestii foarte slabe in filmul 2!Eu inca mai sper ca 3 o sa fie diferit si o sa fie intradevar frumos!Dar nu cred ca se poate!
viorel pe 18 Februarie 2007 18:42
eu cred k o sa fie primu kre downloadeaza filmu de pe net.....P.S:e tare filmu
boieru din ardeal pe 11 Februarie 2007 23:57
am 2 ani si va fi un fil super pt pruncii aia la care le palce desenele asa ca va urez trista vizionare placuta
Dumea Bogdan pe 09 Februarie 2007 14:49
Spuneti voi cine poate sa joace mai bine decat Tobey Maguire?
Andry pe 08 Februarie 2007 13:41
Nusht dc criticati acest film.......adik nici macar nu a aparut pe marile ecrane....intradevar nu e un film prea tare ,scenariul e chiar foarte slab ,dar filmul e salvat de actori.
adry 13 pe 07 Februarie 2007 15:41
imi place spiderman....si deabia astept filmul...stiu deja despre ce este vb..am vazut desenul animat....e tare ..spiderman este unul dintre eroi mei preferati...dar SUPERMAN RAMANE PE LOCUL INTAI;)
Mike pe 07 Februarie 2007 09:16
Filmu tre sa fie fain mai ales daca ai vazut taileru si si din cauza ca el(omul paianjen)are mai multi dusmani dar cum ma puteti ajuta sa donwloadez filmu saujocu?:-?
tethys pe 06 Februarie 2007 13:26
Mie personal mi-au placut primele 2 parti...si cred ca o sa-mi placa si ultima parte,care pare sa fie cea mai interesanta dintre toate!
Sunt profund dezamagita ca unii dintre forumisti nu-si gasesc alta preocupare decat sa provoace discutii...idioate!!! Se pare ca vor sa aspire la titlul de "cel mai destept dintre prosti", pentru ca tocmai acest lucru o demonstreaza lipsa de respect pentru parerile celorlalti.
Deja imi pare rau ca am acordat atata atentie unor oameni ca ei....nu merita!!

Alex pe 05 Februarie 2007 15:42
eu zic k e un film destul de bun fata de partile anterioare.De abia astept sa apara!!!
alex cosmin pe 04 Februarie 2007 16:06
cand il veti da filmul? este adevarat ca acesta este cu simbiotul? urmatorul spiderman 4 va fi cu venam ori cu spiridusul verdev ? cand se va intalni omul paianjen cu pisica neagra? eu am vazut toate filmele. SPIDER-MAN este eroul meu.sunteti cei mai tari ca faceti filme de acestea.veti veni vreodata prin CONSTANTA? MULTUMESC CA MATI ASCULTAT.
MA NUMESC MITU ALEXANDRU COSMIN SI SUNT IM CLASA A PATRA C DE LA SCOALA NR.37 CU DOAMNA INVATATOARE GEORGETA PETRE SI SUNTEM 29 DE COPII SI CU DOAMNA 30 SI NU I-AU NOTE PREA BUNE.

danu pe 02 Februarie 2007 19:17
Cred ca spider man 3 va fi cel mai tare film pe care l-am vazut vreo data.In deoseb imi place actorul TOBEY MAGUIRE.Astept cu nerabdare sa vizionez filmul.Sper ca va fi si SPIDER MAN 4, 5...
wwww pe 01 Februarie 2007 17:58
si eu sper sa apara vreo sase6 ca si star wars:D
??? ??? pe 01 Februarie 2007 09:45
Ratatii care spun ca filmul e prost sunt bolnavi!
E cel mai tare(dupa Star Wars bineinteles!)

eu situ pe 31 Ianuarie 2007 13:38
bai q asta e fenomenal=)) zice de lume.. ca.. de unde stiu ei ca .. o sa fie.. bun.. dar el de unde stie mah.. ca o sa fie prost.. vai de steaua ta;)
eu pe 31 Ianuarie 2007 13:32
bai q bai zici de oameni.. ca zic ca e bun inainte sa apara dar tu dc zici bai.. ca o sa fie prost?:-?? si tu vezi in viitor...."care faza nu ti`a placut aia cand.. sau aia cand;) " lasate;)
teodorov vlad pe 30 Ianuarie 2007 20:35
asta este cel mai tare film abia astept sa apara sa-l vad.... va fii tare
Bogdy pe 29 Ianuarie 2007 14:38
prea tare! abia astept sa-l vad! :D !!!
Ionescu Alexandru pe 23 Ianuarie 2007 11:08
Ce pot sa spun de noua aparitie a lui spidey e super si faza ca au mai schimbat multelucruri la site si la film abia astept sa vad film la cinema am sa fiu acolo si sper sa apara si spiderman 4
Maeinescu Cristian pe 21 Ianuarie 2007 16:04
In urma cu doua saptamani mi-am dat cu parerea despre film si i-am criticat pe unii indivizi care nu au altceva de facut decat sa stea zi si noapte in fata calculatorului si sa faca misto de film si de fanii acestuia. Am observat ca acest individ "qqq" este dus de-a binelea la cate mesaje a trimis acestui site.
Eu pe cei ca "qqq" i-am criticat nu pe alti.

Tudor George pe 17 Ianuarie 2007 10:29
pt mine spider-man este cel mai bun erou din cate am vazut
cand apare? pe 16 Ianuarie 2007 09:10
cand apare filmu ? ??? nu numai la cinamograf, DVD....
shakalul pe 15 Ianuarie 2007 11:45
bai lasati ma comentariile,nu stu dc va certati voi, intai sa apara filmu sa il vedeti si dupaia va dati cu parerile dak a fost sau nu bun.....:)
KiRy pe 14 Ianuarie 2007 23:51
ii belea filmu asta abia astept....
Oo pe 12 Ianuarie 2007 21:59
Nu stiu ce va poate place la acest film,e pentru copii mici.Am stat si am citit toate posturile si trebuie sa spun ca in mare parte sunt de acord cu qqq.E singurul care a venit cu argumente puternice ca sa sustina ceea ce zice,restul care il faceti idiot si prost doar ati zis ca va fi cel mai tare film,atat.As vrea sa vad si de la voi niste argumente solide care sa arate niste cunostiinte in domeniul asta,sunt chiar curios,deocamdata qqq a dovedit ca stie ce vorbeste.
Catalin Suciu pe 12 Ianuarie 2007 20:40
Cred ca o sa fie super filmu...vreau sa spun ca mia placut primele 2 parti...si acuma o astept cu nerabdare pe a treia....am vazut trailerul pe siteul oficial..super mistoo filmu cred ca cel mai bun dintre cele trei.
szorinp pe 11 Ianuarie 2007 21:59
de ce in Spiderman 3 simbiodul Venom, care se presupune a fi viu, apare ca un costum normal? taieturile de pe noul costum negru al lui Peter Parker sunt chiar o dezamagire, zic eu. numai ganditi-va la desenele Spiderman,... cate putea face simbiodul.. se pare ca in noul film al lui Sam Raimi avem de aface cu o entitate total diferita fata de benzile originale de la Marvel. personal, tot nu am inteles exact de unde apare dracia asta lipicoasa. ce sa mai, nu mai comentez nimic, astept data de 4 Mai. una peste alta, filmul o sa fie un succes,sunt convins.
catalin ifrim pe 11 Ianuarie 2007 12:39
super tare abia astept sa il vizionez spderma 3 cool
bogdan pe 10 Ianuarie 2007 18:17
e ok dar as vrea sa am filmul pe comp si eu de unde fac rost de el
serbanescu alin pe 10 Ianuarie 2007 17:52
astept cu nerabdare acest film e super tare huuuuuuuuuuù
sp!ogan pe 10 Ianuarie 2007 13:30
q are dreptate sal nu te mai lua u de toti cine te crezi?cred k spider-man 3 o sa aiba mare succes !!;)
sal pe 10 Ianuarie 2007 08:44
bai q cine te crezi mai taci din gura iti place tie sa critici lumea sa pari mai interesant "idiotul"ala de regizor care spui u este ff destept dak nu stii taci din gura si nu mai critica si parerile celorlalti ...kati ani ai ? 7?
Marinescu Cristian pe 08 Ianuarie 2007 22:02
In mesajul anterior mi-am dat cu parerea despre Spider-man 3, dar acum vreau sa le transmit un mesaj tuturor fanilor acestui film: Bai fratilor nu-i mai bagati in seama pe idiotii astia care spun ca filmele din seria Spider-man sunt o porcarie, filmele din aceasta serie au fost, sunt, si vor fi mereu apreciate de miliarde de oameni din intreaga lume, asa ca faceti ce fac si eu, nu-i mai bagati in seama pe acesti fraieri si bucurativa de aceasta trilogie magnifica.
P.S. - Cel mai mare fan Spider-man din Romania.

Marinescu Cristian pe 08 Ianuarie 2007 21:42
Spider-man 3 este de departe cel mai asteptat film al acestui an si cel mai bun din serie deoarece multe lucruri din poveste se leaga in acest ultim episod. Desi "Piratii din Caraibe:At the world end" este cel mai asteptat film de pe site-ul cinemagia eu spun ca nu se compara cu capodopera lui Sam Raimi.
P.S. - Cel mai mare fan spider-man din Romania.

Alex pe 04 Ianuarie 2007 17:57
Pentru toti cei care se indoiesc de valoarea acestui film: am vazut trailer-ul filmului si asta ma face sa afirm ca o sa fie un super film, nu o balarie cum au afirmat unii mai neincrezatori. Cred ca mai mult conteaza mesajul moral al acestui film si pentru asta nu merita criticat atat de aspru. Mai bine asteptam toti sa apara si dupa aceea sa ne laudam cu pareri atat pro cat si contra.
liviubil_mosu pe 02 Ianuarie 2007 18:52
film ce merita vazut
anonim pe 30 Decembrie 2006 18:40
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrreeee filmu!!!!
MEGA FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lavinia pe 27 Decembrie 2006 01:37
costumul e super cool si cred k asta va aduce multe puncte filmului.mie miau placut ambele parti si o ast si pe a 3 a.desi filmul sare cu totul din realitate cateodata e bine sa visam si noi un pic nu?
popescu radu pe 26 Decembrie 2006 19:08
bah suntetzi proshti rau! omul-paianjen e cel mai mijto film p kare l-am vazut,dintre toate. deabia ashtept s apara shi 3. cine mai zici k omul-paianjen film este prost,e un mare handikapatredusmintal
dumitru vlad pe 26 Decembrie 2006 17:02
e cel mai tare film facut vreodatachiar daca inca nu lam vastinca.sunt cel mai tare si mai mare fan si daca vreunui prost ii trece prin mintea lui proasta sa ma contrazica inseamna ca el e un bib prust,tampit .idiot....tocilarce de se sperie si godzilade ochelarii lui din funduri de borcan
Go 1 2 3 4 5 6