Păreri Serious Moonlight

Sechestrat... din dragoste

raraee pe 26 Iunie 2012 17:28
De cate lucruri e in stare o femeie ca sa isi recastige barbatul! Un film deosebit, cu un final care arata viclenia sotiei in planul sau de recucerire...
harry3ioana pe 20 August 2010 00:25
plicticoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooos film:))
Carcotas pe 1 februarie 2021 18:06
Acest film este o COMEDIE. Daca esti sclifosit,scortos sau depresiv ...nu te baga. Merita vizionarea pentru : povestea originala,conflictul bine intretinut, ritmul alert, muzica bine aleasa,imagine ingrijita si jocul bun al celor trei actori ( simpatici si talentati ). Morala : cand esti sigur ca vrei sa iesi dintr-o relatie nu alege o varianta prostesc-romantica,ci aplica indemnul " Ura si... la gara ! " ( mai ales ca o belea nu vine niciodata singura ).
cl24 pe 14 August 2011 01:22
Este un film romantic, previzibil, cu actori valorosi,dar totusi cam ... plictisitor.
n33bogdan pe 24 Ianuarie 2010 08:10
Dragutz film
Merita vazut filmul. Desi previzibil...finalul m-a luat prin surprindere si mi-a dat de gandit.
delllia pe 07 Martie 2022 19:37
Actiunea este monotona.
Schimb de replici fara esenta.
Poti schimba linistit canalul.

crome pe 24 Noiembrie 2021 13:26
Au fost haiosi ! Atunci cand o sotie disperata ca isi poate pierde sotul inamorat de o tanara ,face orice pentru asi salva casnicia
Salbaticul pe 16 Aprilie 2019 21:27
50 caractere,50 caractere,50 caractere= nota patru.
Dragos.87 pe 11 Februarie 2018 22:02
In orice rau e un bine.O comedie romantica usoara cu o poveste neobisnuita care chiar m-a impresionat.Meg Ryan este una din actritele mele favorite pentru ca a reusit sa faca un rol foarte bun ca de obicei in toate filmele sale.Filmul este o buna terapie pentru multe cupluri,il recomand cu drag.
Leu4Life pe 30 Aprilie 2010 11:33
asa si-asa
e bunicel filmul dar finalul e socant... chiar nu inteleg ce a vrut sa insemne faza aia.
Mbi pe 18 mai 2010 22:51
faza era ca nebuna de sotie a planuit totul.. oricum am banuit asta de la inceput.. :)) tipic filmelor de genul.
Leu4Life pe 18 mai 2010 23:16
mersi!!!
adizoo13 pe 14 Februarie 2010 23:57
o comedie cu lipsa de momente extrem de amuzante, un tip legat de toaleta, o nevasta nebuna care il sechestreaza si o amanta care pica din cand in cand.......ideea e ca se poate si dragoste cu forta. imi place Meg Ryan dar filmul asta e mult sub ce are in c.v.
Aishor pe 22 Mai 2019 22:05
Cel mai prost film din câte am văzut vreodată!!!!!! Nu-l urmăream dacă nu ştiu ce ciudați au putut califica acest film ca unul de nota 6-7! Pe buuuuuneee?!!! Nota 2 e prea mult chiar! Jalnic!
lo10 pe 25 Ianuarie 2010 09:38
bunicel filmul
bunicel filmul...macar am ras la vreo doua faze... meg ryan actrita buna pt comedii...
djufx88 pe 20 Decembrie 2013 23:44
destul de atipic, dar interesant. Aici e ca la wikipedia? Orice agramat poate sa scrie ce vrea la sinopsis?
jingsaw112 pe 01 Februarie 2010 11:30
Mi-a placut ambitia acestei femei si m-am distrat copios cand cel care a fost chemat sa-l elibereze pe sot l-a jefuit si a facut ravagii prin casa.