Păreri Marco Polo

(2007)

Marco Polo

adi palatinus pe 13 Martie 2009 11:31
unul din cele mai slabe filme vazute,o greseala capitala distribuirea unui actor caucazian in rolul hanului.Fiecare aparitie in film a lui kubilai starneste zambete amare.
bizonul pe 21 septembrie 2014 07:54
Da, ptr. asta a fost si programat la aceasta ora 11.30. Iar la ora filmului alte idiotenii, cum ar fi "Cireasa de pe tort" sau si mai si "Schimb de mame". Incet- incet Prima Tv. copie prostia de pe National Tv. unde doar filme "liftoase" au in program. Nu-mi aduc aminte , dar cu multi ani in urma am vazut un Marco Polo, era serial si cred ca era italian . Tare as dori sa-l mai vad, totul era perfect, toti actorii parca erau desprinsi din istorie, muzica era de vis si nici nu se putea alta mai potrivita. Toata actiunea respecta capitolele cartii , care am citit-o tot cam tot in acea perioda , adolescent fiind inainte de 89.
Mavros2020 pe 23 octombrie 2020 14:18
Normal, alt stil, muzica de Ennio Morricone, o bijuterie... ia de aici fiule https://en.wikipedia.org/wiki/Marco_Polo_(miniseries)
nicoleta54 pe 18 Decembrie 2011 15:16
as vrea sa-mi spun parerea dupa ce vad filmul,VA ROG DACA SE POATE SA-MI SPUNA CINEVA CUM SA FAC SA VAD SI EU UN FILM PE ACEST SITE
lilianna16 pe 14 octombrie 2015 21:15
Aici nu il poti vedea... Il poti viziona asta seara pe TVR2, ora 23,15, cum scrie in programul de aici sau pe acest link: http://filmehd.net/marco-polo-2007-filme-online.html
lilianna16 pe 14 octombrie 2015 21:17
scuze, pe postul Prima tv... :D