Păreri Justin Bieber's Believe

(2013)

Justin Bieber's Believe

Macabru pe 20 Noiembrie 2013 16:44
Doamne, de ce s-ar uita un om intreg la minte la asa ceva?
gms pe 26 ianuarie 2014 15:14
Pentru ca un om inteligent ar intelege
swagsource_kidrauhl pe 26 septembrie 2014 20:08
Pentru ca el ne-a ajutat atunci cand altii nu au facut-o.
dragos_pdm pe 29 Ianuarie 2014 14:35
Viata risipita
Nu credeam ca o sa asist la o asemenea atrocitate de creatie.
In loc sa se faca documentare despre lucruri care sunt cu adevarat interesante,ei fac documentare despre viata unui copil cu noroc de nevastuica si cu fani de 12 ani. :@

RaVaGe93 pe 29 ianuarie 2014 20:00
sa-ti dea dumnezeu sanatate pt ce ai spus \m/
swagsource_kidrauhl pe 26 septembrie 2014 20:08
Handicapatule
DarkRazor pe 20 Noiembrie 2013 14:54
Ne-am cam saturat de astfel de documentare. Sunt o pierdere de timp.
Iulian_Paul pe 1 februarie 2014 08:06
MONUMENT DE PROSTIE SI SATANISM ACEST DOCUMENTAR!!!
vrajalex pe 27 Ianuarie 2014 22:55
swagsource_kidrauhl pe 26 septembrie 2014 20:06
"sar" ? "toar" =))))) Tu esti prostul aici , fratemeleu
qawHaq pe 31 Ianuarie 2014 15:55
belitever for ever
Asteptam cu interes un documentar despre cacatul de rata. Risca un Oscar in comparatie cu asta:)
vladutz90 pe 31 ianuarie 2014 18:09
:)))))))))
qawHaq pe 28 septembrie 2014 17:17
Am mai mult decat el, si-s multumit:) Tu, in schimb, ai putea face o cerere pentru o donatie de neuron. Daca ai noroc si e compatibil, iti dublezi inteligenta... E destul de greu insa, nu mai dau astia nimic de cand cu protectia animalelor .:)
florentina_ispir pe 07 Ianuarie 2014 00:36
beliebers forever
da crezi ca ne intereseaza parerea ta Macabru.............daca nu ti place de jb la ce dracu dai comentariu mai bn stateai in banca ta si iti tineai pliscu.
george922010 pe 18 ianuarie 2014 20:58
ce dracu
brutalistic pe 2 februarie 2014 03:23
hahhaha inca mai sunt tampite care il venereaza pe bieber asta
vladutz90 pe 31 Ianuarie 2014 18:12
:))))
nota de pe imdb spune totul =))) 1,5 oricum e mult prea mult
body3DevinA pe 01 Februarie 2014 15:09
Ce pacat ca nu exista nota 0 :(
O sa bata recordul la cea mai mica nota pe IMDb :)). Decat sa faca documentar cu asta mai bine ar face un documentar cu adevarati artisti...
Uranus pe 6 februarie 2014 01:32
Decat sa faca documentar cu asta, mai bine ar face un documentar despre modurile in care iti poti lega sireturile la pantofi.
body3DevinA pe 6 februarie 2014 20:59
da da :))
orlando1689 pe 02 Februarie 2014 11:58
Fuego de America:))))))))
1-trebuia sa aiba o nota de 000000,00001 voturi la acest film...nici macar nu trebuia sa-l de-a la cinema sau macar sa existe pe cinemagia.
2-eu personal nu il sufar de acest homo sapiens...este o anomalie,care infecteaza multe persoane de varsta mica,ca de exemplu fetele de 12-17 ani.
3-cum sa produci un film cu infectia asta,cum sa-i faci un prim-plan pe fata lui,ca nu merita,nici sa respire.
4-unele persoane kiar il venereaza....sa ma fuck pe fatza lui dak il venereza lumea
5-m-am logat special sa comentez despre atrocitatea asta...despre experimentul asta foarte esuat.....asa k sa mori JB YOU MOTHERFUCKER.

andre753 pe 12 februarie 2014 10:14
Esti cam plin de tine nene. Infectie esti tu, el e un lord
Uranus pe 3 martie 2014 01:54
Hahaha! Daca ala pentru tine e un lord, inseamna ca tu ai crescut intr-o cusca de la gradina zoologica.
deea_dee pe 27 Ianuarie 2014 11:47
Belieber Forever
Am asteptat de mult acest film.Toti haterii sa moara de invidie,iar belieberii sa se bucure in continuare de idolul lor.
JoOly pe 29 ianuarie 2014 23:57
reTardata =))))
XxRedBullxX pe 19 iunie 2014 22:11
=)))))
VIBERS pe 02 Februarie 2014 23:58
Cum se poate uita cineva la asa ceva????????????
Cum dracu s-a ajuns sa se faca un film sau documentar despre pramatia asta de om, care cred ca nu va apuca varsta de 30 de ani daca o tine tot asa.Si mai grav este ca are si fani da ce sa le ceri la niste fetiscane care au creierul cat o nuca.
TheSmasher pe 23 Noiembrie 2013 01:38
sa moara fetili
as fi vrut sa fie 3D
sper ca apare si cu Selena Gomez cu "Faithfull"
eu am facut misto dar se pare ca uni au inteles ca vreau filmu 3D :)))

Elly29 pe 31 ianuarie 2014 14:16
din pacate este digital :(
JoOly pe 5 februarie 2014 17:41
cacatu asta 3D? =))))))))))))))
1PepsiDeCapsuni pe 05 Februarie 2014 21:31
cum sa iti pierzi frate atata timp pretios (60 de min sau cat are) din viata pe o asemenea porcarie ? :))).
Uranus pe 06 Februarie 2014 01:28
DUMNEZEULE !!! DE UNDE POT SA-MI REZERV SI SA CUMPAR BILETE PENTRU MINE SI PENTRU TOATA FAMILIA !? DE CAND ERAM COPIL, DE PE VREMEA LUI CEAUSESCU, ASTEPTAM FILMUL ASTA !!!
belieberroxana_roxx pe 07 Februarie 2014 15:07
BELIEBERS
Noi, belieberii suntem uniti, loiali si plini de vise. Il iubim pe Justin pentru ca ne-a schimbat viata prin muzica si povestea sa. Nu prin aparitiile sale la TV sau prin cluburi. La urma urmei este om si omul mai face greseli la fel cum faceti si voi. Nu cred ca ati apucat varsta de 19 ani fara sa puneti gura pe o doza de bere sau sa incercati primul chistoc. Isi traieste viata ca un adolescent asa cum este iar voi il visati mort, disecat, spanzurat? De ce? Ce v-a facut pustiul asta? Am inteles. Nu va place ca nu va place fata lui dar nu trebuie sa ne faceti pe noi "retardati, cacati, prosti, curve" etc. pentru ca noi suntem doar dedicate. Dar oare la actele de caritate care le-a facut Justin v-ati uitat? Il judecati si pentru generozitatea sa fata de copii saraci si abandonati? Foarte bine dar sa stiti ca faceti un pacat. #Beliebersforever
VIBERS pe 9 februarie 2014 18:48
Pai el nu pune mana pe o doza de bere ci trage pe nas, este o mare foarte mare diferenta.Isi traieste viata ca un alcoolic si o sa ajunga un dependent de droguri, asta daca nu este deja.Si sa ai varsta asta si sa ajungi sa faci ceea ce face el este grav, dar mai grav este ca voi "belieberii" sunteti patetici pardon patetice.
VIBERS pe 29 octombrie 2017 19:32
Dar ce a facut?Ce a realizat asa de important?O spui de parca ar fi inventat remediul pt cancer.
tatucu_alin pe 03 Februarie 2015 15:16
O panarama de documentar,daca se poate numi asa.Oare nu s-au gandit cat de prosti sunt?Sa faci un documentar despre un papa-lapte care nu stie sa cante...Jalnic.
nicoleta_cozma pe 20 martie 2015 18:00
uitate la tine ca esti un nimic
tatucu_alin pe 20 martie 2015 20:54
Corect e "uita-te".Cu cine ai facut limba romana?
yellowwolf pe 02 Februarie 2014 14:30
RAHAT
Abia astept sa nu-l vad,m-as bucura dak intr-o zi as auzii de undeva ca baiatul asta netalentat a cazut lat pt totdeauna
andre753 pe 12 februarie 2014 10:18
Chiar ca esti un rahat
zmelly pe 06 Februarie 2014 10:28
Mereu se găsesc persoane care să îl critice, vorbeşte perfecţiunea din voi
VIBERS pe 6 februarie 2014 23:50
Pai ce dracu poate fi de apreciat sa vezi un drogat, betiv, degenerat si pe deasupra care nici macar nu are vreun pic de talent ci doar o familie cu foarte multi bani.Sunt destul de multe staruri de cinema sau de muzica, sportivi care arata mult mult mai bine decat agariciul asta si care sunt si carismatici sunt si talentati si care incearca sa traiasca intr-un mod civilizat.
zmelly pe 16 februarie 2014 00:37
JoOly , nu cred ca ti-a cerut cineva parerea ;)
Mr.Halloween pe 27 Mai 2015 12:42
Dupa cum a zis si userul Macabru:"Doamne, de ce s-ar uita un om intreg la minte la asa ceva?"Are un like din partea mea.Eu n-am vazut acest "documentar" si nici n-o sa-l vad vreodata dar pot sa-i dau nota 1 linistit.
Tiger_K1dutzzu pe 03 Martie 2014 13:49
Cel mai prost film
Cel mai slab documentar,mai bine ar face unul cum sa mananci mancare (macar nu era atat de slab ca asta).
anhel pe 14 Februarie 2014 17:16
O MARE PORCARIE DE CE AR DA BANI CINEVA PE ASA CEVA PRAF RAU MAI RAU NU SE POATE:(
andre753 pe 12 Februarie 2014 10:11
Eu il ador pe Justin
N-am vazut inca filmul, dar la intrebarea cine s-ar uita la el eu zic ca suntem multi cei care il venereaza pe Justin si orice are legatura cu el este de vazut. Sunt belieber cine e cu mine?
Uranus pe 3 martie 2014 01:57
Nu-i asa ca pare ciudat cum de toate comentariile PRO mizeria asta de film sunt scrise doar de pitipoance care nu stiu nici cum se aprinde aragazul? :)
Uranus pe 3 martie 2014 01:59
Cine e cu tine? Maimutele de la zoo, cin` sa fie... :)
robert_prodea pe 15 Martie 2014 20:05
cum naiba l-ati vazut ? eu nu pot sa il vad ce plm
spiritul pe 12 Februarie 2014 23:46
N-am mai vazut pana acum o nota asa mica pe IMDB 1.5 :))
Nu critic documentarul,au facut-o atatia pana acum. Fiecare se uita la ce ii place. "Gusturile nu se dicuta."

VIBERS pe 13 februarie 2014 17:34
Corect dar problema este ca tre sa ai si gusturi.
nicoleta_cozma pe 20 Martie 2015 17:19
cei care se cred atit de importantii sil injosesc atit pe Justin Bieber sa stiti ca sinteti niste de gradati fara vocabular care se cred asa importanti cind defapt nu insemnati absolut nimic . va intrebati de ce are atitea bani , fiindca are o cariere fabuloasa ceea ce voi no sa aveti niciodata . ciocu mic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tatucu_alin pe 11 aprilie 2015 21:41
Mai intai invata gramatica limbii romane si dupa-aia comenteaza.
teo_teodora69 pe 22 Iulie 2014 16:00
Daca nu va place documentarul, de ce naiba mai comentati? Cum puteti voi, niste oameni infecti care nu stiu altceva decat sa criticati, sa spuneti ca nici macar nu merita sa respire? Omul asta a realizat mai multe decat o sa faceti voi in 10 vieti. Va credeti mari si tari dar defapt voi sunteti doar gelosi ca el are orice isi doreste, ca are o voce extraordinara si milioane de oameni care il iubesc. Stati linistiti ca nu are numai fane de 12 ani, ci si oameni in toata firea care il respecta pentru tot efortul care il depune. Sa va vad pe voi in locul lui. Sa cantati ore in sir, sa nu dormiti decat 1-2 ore, sa cantati 3-4 ore pe o scena si sa va dati sufletul incercand sa-i faceti fericiti pe belieberi. Voi credeti ca el a primit totul pe tava si ca e un alcoolic/drogat/nesimtit caruia nu-i pasa de nimic, dar voi nu va ganditi ca poate si pe el il dor cuvintele astea jignitoare spuse la… citeşte
tatucu_alin pe 27 martie 2015 00:52
"Daca nu va place documentarul, de ce naiba mai comentati?"Pentru ca Cinemagia este un site pe care sa ne expunem parerea pro sau contra despre un film/actor/regizor/articol etc.Mai documenteaza-te inainte de a scrie....