Păreri I Am Virgin

I Am Virgin

Euphoria pe 06 August 2010 00:25
scrie " comedie" , da .. era sa fac pe mine de ras cand am vazut ce replici are tipul si ce prost joaca toti.
Asta e un film porno nu o comedie !

idiotule pe 19 August 2011 12:26
cred ca nu exista un film mai stupid .tot asteptam sa se-ntample ceva si era doar SEX .ce jeg de film :-j
dasian0ss pe 21 Iulie 2011 16:31
si asta mai e film ?
asta chear e un film trompeta, pacat de cainele ala k si`a stricat imaginea cu filmu asta :))
EternalWinter pe 09 Iunie 2010 17:17
Lol
Hai ca am cazut de pe scaun cand am vazut trailerul, exista o porcarie mai mare ca asta? :))
AX3L_91 pe 18 Mai 2010 16:15
Film pentru adulti
Numai a film nu se numeste asta :P.E o parodie soft-porn dupa I Am Legend, o badjocora de film cum au putut sa regizeze asa ceva :P nu vil recomand pe bune,doar dak va plac filmele porno atat.Nu k sa vedeti ceva serios.
midnight_caller5005 pe 07 Mai 2010 10:22
Parodie
"I Am Virgin" se vrea o parodie dupa filmul "I Am Legend". Este o parodie care a iesit complet un fiasco. din lipsa de altceva mai bine mergi la o plimbare ca sa iti mai aerisesti putin organismul decat sa stai in casa sau la cinema sa te uiti la "I Am Virgin"
Psychoprincess pe 30 Aprilie 2010 11:51
l-am vazut e aiurea.....insa vampirii vor sa ii ea lui virginitatea nu are deloc legatura cu sangele sau ......el isi povesteste aventurile pe un forum...
alexandru123 pe 14 mai 2010 13:40
eu nu lam vazut dar uitinduma la titlu mi se pare ca e un film NASPA