Păreri Frankie Drake Mysteries

(2019)

Misterele lui Frankie Drake

claudiutri pe 21 Aprilie 2020 19:05
Este plăcut chiar bine facut, pe timpul carantinei te face să mai uiti de restricții.
user-5c58028b1d4ab pe 21 Decembrie 2019 13:38
Vai dar ce exigenti suntem unii dintre noi..Poate ne relaxam putin privind si la filme mai "usurele"..Dar sigur nu toti suntem asa" inteligenti ca domnia ta.."Decat sa te arati super critic pe aici mai bine ai folosii telecomanda...
user-5e947613a5dae pe 19 Octombrie 2021 18:33
Jalnic film, tras de par, numai porcarii și minciuni. si mai și aberează, distorsionează istoria romanilor luând partea ungurilor cărora cică le-am luat un teritoriu în 1918 la unire, și ca un print roman fustangiu, la Toronto care vb bineînțeles, ori maghiara ori rusa , e dat disparut; asa de informați sunt canadienii, despre poporul roman, cultura, și limba romana, de sorginte latina, mai au și tupeul sa ne arate asa ceva și sa ne subestimeze total. Detectivul lu peste prăjit!!! O abureala cu conotații politice.Nu ii privește acest subiect indiferent de adevărul istoric și afemeiati, pedofili, și pierde-vară escroci, e plina și istoria lor pana la refuz de din astia. Ce deșantat totul prezentat!!! Cine s-a găsit!!!! Hal de scenarist!!!!Rușine! Romanii nu fac filme despre ei cum au colonizat Canada!!!!
michi_teo pe 11 Septembrie 2019 21:42
film slab
Film sub orice critica, nu merita sa pierzi timpul urmarindu-l. Ma rog, pentru cine poseda un minimum de inteligenta si de cultura generala.(nu ma refer aici si la pesedisti)