Păreri France

(2021)

France

lili22 pe 07 August 2022 11:47
Lea Seydoux a fost foarte buna, dar filmul nu m-a impresionat.Stiam ca stirile sunt editate in asa fel incat sa nu se miste oamenii din fata televizorului.
benhack pe 26 Mai 2023 01:04
Slăbuț! 5,9 e cam mult, de văzut doar in lipsa de altceva, multe clișee statice și fără conținut, chipul Lea ei cel puțin de trei ori nemișcat și inexpresiv mai mult de 20 de secunde,accindent stupid și inexplicabil, peisaje gen vedere și parcă de promovare, sfârșit tipic franțuzesc în coadă de pește.
FunnyX pe 10 Aprilie 2023 04:09
E un film bun, mie mi-a placut! Am inceput sa ma uit pentru Léa Seydoux, insa usor-usor filmul m-a prins si l-am vazut pana la capat!
user-605905a1604b7 pe 29 August 2022 13:36
Nota de 5.9 de pe imdb este perfecta! Te uiți în lipsa de altceva și gata, delete.
dany6960 pe 31 Iulie 2022 11:51
France de Meurs, cea mai tare jurnalista de televiziune din Franta, un fel de Esca la noi, are un declick dupa o tamponare usoara cu un scuter in trafic. Oare ce pret are celebritatea? Un film in care apare si Macron la inceput si care te pune pe ganduri. Un one-man show Lea Seydox, care e magistrala pe toata durata filmului. Cea mai haioasa replica ramane "Tu es le meilleur
journaliste de France, France.", iar una care te pune pe ganduri "Viata pune lucrurile la locul lor". Acum astept ca si romanii sa faca un remake dupe film intitulat Romanica in care sa fie vorba despre cea mai faimoasa ghicitoare de la noi.