Păreri Doragon bôru chô: Burorî - Dragon Ball Super: Broly

(2019)

Dragon Ball Super: Broly

Anubys pe 17 Ianuarie 2019 09:52
I want to see it in Cinema
Păcat că nu-l dă și la noi în Cinema. M-aș duce să-l văd de 2-3 ori pentru el.

Semnați și voi petiția. Poate ne vede cineva.

user-5c2e01006108b pe 03 Ianuarie 2019 14:34
Băgați-l și în Romania deoarece suntem multi fani Dragon Ball se merita .Vrem sa vedem filmul ca am auzit ca este frumos .
DragonBallSuperBroly pe 28 Decembrie 2018 23:46
Votati
user-5c26058d4796b pe 28 Decembrie 2018 13:16
Bagati-l si in Romania... merita
Sunt o multime de fani Dragon Ball in Romania. Majoritatea il tin minte de cand se dadea anime-ul pe TVR. Ar fi frumos sa se creeze o comunitate de fani care au revenit la anime pentru ca au vazut filmul.

DragonBallSuperBroly pe 28 decembrie 2018 23:30
Probabil o sa il vedem pe 30 februarie :(
ali26 pe 15 Decembrie 2018 01:43
hai cu el si in Romania la cinema..pls..sa vedem si noi cel mai misto film dragon ball pe care l au facut
user-5c3b437f4fdb2 pe 13 Ianuarie 2019 15:57
M-am duce la IMAX pentru el... Oare o sa apara si in Romania ?
SilentScream pe 29 Decembrie 2018 07:18
Nu stiti il baga sau nu si la noi?
Ca din ce am auzit pe net e foarte bine facut si are incasari destul de bune si nici macar nu a fost dat pe partea latino- americana

Godzillauser4412 pe 13 Decembrie 2018 13:10
Hai frate nici pe asta nu il bagati in cinema?...Ma duc si ma spanzur....viata mea nu mai are rost.
Kishi pe 11 Decembrie 2018 23:48
buna
Bagati fratilor filmul cinemaurile din romania ca sunt foarte multi fani dragon ball care vor sa vada in cinemaurile din romania filmul acesta dc trebuie sa fim in urma cu unele filme misto
blu_ego pe 19 decembrie 2018 12:30
degeaba te plangi ca nu se baga, nu vezi ca in romania nu se baga animatii care sunt adevarat frumoase si interesante? In cinematograful romanesc doar desene de cct sunt si pentru copii de 4 5 ani
george_rusu1 pe 09 Decembrie 2018 07:49
Daca iara nu se baga un film dragon ball in cinemaurile din romania, iese urat...
DragonBall3 pe 18 ianuarie 2019 23:11
daca nu il baga in romania ma duc cu bata peste ei
eugenbratilescu pe 20 Februarie 2019 04:36
Frumos, dar nu pot spune ca e cel mai reusit film DB din ce s-a facut pana acum!
Prea rapida actinea...la unele faze nu mai intelegi ce se intampla, numi lumini si flash-uri.
Battle of Gods e mult peste...chiar si varianta veche a filumului!

brutalistic pe 22 Ianuarie 2019 16:30
dezamagitor ca nu ajunge in ro... iar daca cumva ar exista o sansa, idiotii l-ar dubla in romana in loc sa puna subtitrare
smaz pe 21 Ianuarie 2019 22:37
piele de gaina
l-am vazut cam pentru ca nu am mai avut rabdare, cand a inceput lupta am avut frisoane la propriu nu mi-a venit sa cred ce vad pe ecran si parca a renascut copilul ala de pe clasa a 2-a care se uita la dbz si la cei 27 de ani ai mei strigam in casa de emotie, una dintre daca nu cea mai palpitabila lupta din universul dbz, i-am dat 10 stele pentru starea care mi-a dat-o.
mirea_florin pe 28 ianuarie 2019 17:46
Poti sa imi spui unde l-ai gasit? torente?
Kishi pe 7 februarie 2019 01:36
aici baieti filmul dublat in engleza https://mega.nz/#!6VYzkKJA!3oQl5tHf0CteOEVI8ndIEf6s7RjIuLkufZ2INnb3rxA
Alin.Frasinel pe 20 Ianuarie 2019 03:30
Animeul copilariei si adolescentei mele!
Un film care merita vazut atat pentru animatie cat si pentru ca orice adolescent de varsta mea ( 22-27 de ani ) care a prins seria Dragon ball si Dragon ball kai si Dragon ball GT si Dragon ball Super si a urmarit personasul principal Son Goku , cand era mic , evoluand in toate aceste serii !

Merita pentru actiune ! Merita pentru animatia de succes cu peste 300 de episoade ! Merita pentru cele peste 10 filme ! Merita pentru copii si adolescenti ! Merita pentru FANI !