Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Cinematografia romaneasca

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21 Aug 2004, 20:26   #1
ed
Novice
 
ed
 
Join Date: Aug 2004
Location: israel
Posts: 1
Coca Bloos

Coca Bloos este una din cele mai mari actrite de teatru si film din Romanaia. o actrita precum Coca Bloos, daca ar fi avut parte de o alta conjunctura ar fo fost de mult candidata la Oscar
ed is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Nov 2004, 23:48   #2
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
e suuuupeeeer!
naturalete, simplitate, forta............ de "ix" X traiasca!
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Dec 2004, 05:01   #3
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Da si marmota invelea....

Aglomerati aiurea sectiunea cu pareri despre actori ...fara sa spuneti prea multe.Mai sunt 2 sectiuni "voi despre filme" si "voi despre actori regizori".
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 05:47   #4
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
Originally Posted by nume:
Da si marmota invelea....

Aglomerati aiurea sectiunea cu pareri despre actori ...fara sa spuneti prea multe.Mai sunt 2 sectiuni "voi despre filme" si "voi despre actori regizori".

Ce-are a face maretia lui coca bloss cu sectiunea?

dana
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 11:05   #5
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Ce are a face ? Are ca vb. aiurea. Va dati cu parerea si atat. Ca la fotbal si politica. Macar acolo e "cafenea".
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 20:50   #6
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
Originally Posted by nume:
Ce are a face ? Are ca vb. aiurea. Va dati cu parerea si atat. Ca la fotbal si politica. Macar acolo e "cafenea".

Draga "nume" certaret,
De ce esti matale asa de suparat? Poti sa nu fii de acord cu ceva, insa spune-o elegant dragule. Nu da cu pietroiu'. E simplist, e trivial.
Si fie vorba intre noi, am cunoscu-to pe domana Coca Bloss, pe cand lucram la Teatrul Mic, si crede-ma pe cuvant ca stiu ce vorbesc cand spun, ce-am spus, in postarea anterioara. Am vazut-o si pe scena, si pe pelicula, si la un "sandvici".
Sa fie pace in lume... ; ti-aduci aminte cantecul?

dana
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 20:59   #7
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
da, coca bloss (vcum se scrie?... cu doi de 's' sau 'o'?) este o actrita f. buna...

totusi, nume are dreptate... nu cred ca merita scris aici ceva despre coca bloss, pentru ca oricum nu se citeste, sau nu se comenteaza... daca vrei sa fi mai productiva, atunci scrie acolo la actori/regizori, unde ii poti da si puncte (stelute) daca tu crezi ca merita...

dar da, nume, ar trebuii sa fi si tu ceva mai prietenos... mai ales cu astia noi... cu mala, da, cu ea poti sa te certi in voie, dar nu cu astia noi. show them the way. hehehehe... marele nume. hehehe... mai ales ca pentru unu' nou trebuie sa fie tare impresionant ce-i zice un 'guru' cu 600 si ceva de post-uri! hehehehe
Nae is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 22:07   #8
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
Draga Daniela Nitoi impaciuitoare,

Nu ma intereseaza ca ai mancat "sandvisele" cu madam bloos (sau cum s-o scrie), e ultima mea grija.Daca tot ai deschis taraba zi si ceva despre subiect, nu banalitati. Am mai avut o discutie asemanatoare la "Star", tot cu o individa. Nu conteaza ca esti novice , eu cand am intrat aici, am citit mare parte din ceea ce era scris pe forum , dupa care am indraznit sa deschid unele subiecte. Primul post a fost intotdeauna ARGUMENTAT.
Nu, melodia nu-mi spune nimic.




nume
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 23:29   #9
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
Originally Posted by nume:
Draga Daniela Nitoi impaciuitoare,

Nu ma intereseaza ca ai mancat "sandvisele" cu madam bloos (sau cum s-o scrie), e ultima mea grija.Daca tot ai deschis taraba zi si ceva despre subiect, nu banalitati. Am mai avut o discutie asemanatoare la "Star", tot cu o individa. Nu conteaza ca esti novice , eu cand am intrat aici, am citit mare parte din ceea ce era scris pe forum , dupa care am indraznit sa deschid unele subiecte. Primul post a fost intotdeauna ARGUMENTAT.
Nu, melodia nu-mi spune nimic.




nume

... c'asa-i romanu'... daca tot ce are la indemana e un ciocan, toate-n jur ii par cuie... c'asa-i romanu' cand se forumeste
pe la altii nu se poarta, asa cu ciocanu' vreau sa zic... acuma nu ca trebuie sa ne punem manusi pan' la cot, nuuuuu, ci sa fim mai rafinati domnilor! da' poate ca mai e nevoie de ceva timp pentru asta...
si daca nu va place coca bloss, spuneti-o domnilor, ca nu se supara nimeni! si ce daca ne place demi moore, sau julia roberts, ce nu-i bine?

Cu simpatie pentru certareti,

dana
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 02 Dec 2004, 23:39   #10
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
Originally Posted by Nae:
da, coca bloss (vcum se scrie?... cu doi de 's' sau 'o'?) este o actrita f. buna...

totusi, nume are dreptate... nu cred ca merita scris aici ceva despre coca bloss, pentru ca oricum nu se citeste, sau nu se comenteaza... daca vrei sa fi mai productiva, atunci scrie acolo la actori/regizori, unde ii poti da si puncte (stelute) daca tu crezi ca merita...

dar da, nume, ar trebuii sa fi si tu ceva mai prietenos... mai ales cu astia noi... cu mala, da, cu ea poti sa te certi in voie, dar nu cu astia noi. show them the way. hehehehe... marele nume. hehehe... mai ales ca pentru unu' nou trebuie sa fie tare impresionant ce-i zice un 'guru' cu 600 si ceva de post-uri! hehehehe


Cata marinimie, atata engrossism (verbal)!

dana
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2004, 01:23   #11
Nae
Dead Man Walking
 
Nae
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,985
Send a message via Yahoo to Nae
Originally Posted by Daniela Nitoi:


Cata marinimie, atata engrossism (verbal)!

dana

ce ai dana draga? nu ai mai fost futu** de mult?... sa stii, ar cam fi timpul...

p.s. daca mai vrei sa ne comunici ceva interesant, te rog... daca nu, du-te la un sandvici cu piersic senior... poate ca si ala e un tip fascinant... si apoi vi, deschizi un topic nou, si ne povestesti ce frumos a fost.
Nae is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2004, 07:16   #12
Dino
Veteran
 
Dino
 
Join Date: Nov 2002
Location: banner
Posts: 148
Tanti Dana, sa-mi fie cu iertare dar sunteti din alt film.
Dino is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2004, 09:38   #13
nume
the mithbuster
 
nume
 
Join Date: Oct 2004
Location: buftea
Posts: 3,193
Send a message via Yahoo to nume
@ Nae , mai era unul pe aici , Bendeac, care manca "sandvisele delicioase" cu Piersic jr. Aparuse intr-un timp (din greseala evident), pe la "star". :lol:
nume is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2004, 16:08   #14
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
fratilor, nu stiu care dintre noi are dereglari hormonale pe-aici , luati atitudine, ca-i jale! poate aveti sansa sa vedeti si voi mai clar (adicatelea, scapati de bube, cosuri si alte excrescente nedorite :lol: :lol: :lol: , si fatuca/mintea brusc se lumineaza).
hai ca-mi place :lol: :lol: :lol: , dai in coca si ajugi la f**** :lol: :lol: :lol:

dana
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2004, 17:42   #15
keyzer soze
Guru
 
keyzer soze
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 808
te bucuri ca pula la sifilis
__________________
'To beyond or not to be'
Volume
keyzer soze is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Dec 2004, 19:59   #16
Daniela Nitoi
Novice
 
Daniela Nitoi
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 23
Originally Posted by keyzer soze:
te bucuri ca p*** la sifilis

ai ceva experienta de viata nu gluma
dana
Daniela Nitoi is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:36.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells