Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 14 Jun 2011, 20:56   #1661
danonino
Guru
 
danonino
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,123
Originally Posted by boboManelistul:
vazui poza unei gagici de pe forum vreu o prietena ca ea cum fac rost de numarul ei si id de messenger????? cine ma ajuta???? ma indragostiii de ea

Curios, care fata?
danonino is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jun 2011, 20:57   #1662
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,621
Ok, de acum te anunt si cand incep si cand termin
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jun 2011, 21:02   #1663
chuckyfan
Guru
 
chuckyfan
 
Join Date: Mar 2010
Location: Kiribati
Posts: 1,652
Originally Posted by boboManelistul:
Originally Posted by dragonfly_drk:
voi chiar nu intelegeti ca omul continua sa faca misto si voi va chinuiti degeaba? nu stiu ce vreti sa demonstrati insultandu-l dar va asigur ca baiatul e mult prea debil ca sa se simta afectat... va sugerez sa il evitati... poate asa da Sfantu Ilie sa dispara naibii...
Fah stoarfo esti urata ca pula calului!!! iti place sperma

Ughhhh, this was nasty.
Tre'ia banat la prima "abatere" armasaru' asta. S-ar putea sa si-o bage pe unde nu trebuie. Nu ca mi-ar pasa, dar nu-mi place sa vad animale chinuite.
chuckyfan is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jun 2011, 21:30   #1664
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
ce mistocar te dai tu, chucky... auzi la el, "animale chinuite"... cine te crezi, copile...?
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jun 2011, 21:55   #1665
Sorin87
Guru
 
Sorin87
 
Join Date: May 2011
Posts: 730
ma enerveaza ingrozitor un coleg de munca pe nume Moncea as vrea sa il arunc intr-o rapa si sa-i dau foc
Sorin87 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 14 Jun 2011, 22:27   #1666
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
Originally Posted by Sorin87:
ma enerveaza ingrozitor un coleg de munca pe nume Moncea as vrea sa il arunc intr-o rapa si sa-i dau foc
cred ca multi au asemenea "probleme"
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 04:12   #1667
Gebeleizis
Guru
 
Gebeleizis
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 640
Originally Posted by boboManelistul:
bre eu vreu o femeie frumoasa sa fac cunostinta cu ea!!!!!!
vreu sa fac cunostinta cu o fata de pe forum sa o plimb cu biemveul mieu
Acest mesaj releva gradul tau de dezvoltare mintala.
Gebeleizis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 06:21   #1668
miercuri
Guru
 
miercuri
 
Join Date: Jan 2008
Location: internetz
Posts: 2,063
Eu cred ca acest mesaj reflecta faptul ca s-a infiltrat un troll.
miercuri is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 09:18   #1669
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
ma enerveaza ingrozitor nenorocitii care asculta muzica la masina in fata blocului, dar obligatoriu masina cu portierele deschise , si beau o doza de bere pe portbagaj.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 11:58   #1670
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
mda...genul asta de semintari me enerveaza si pe mine la culme...in fiecare seara
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 12:38   #1671
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by Cinemania:
mda...genul asta de semintari me enerveaza si pe mine la culme...in fiecare seara
nu ai inteles. eu ziceam de modelul ala de nesimtit cu masina. tu vb de aia care stau pe gardulete sau la intrarea in scara... si care mananca seminte. e alt model de nenorocit
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 13:55   #1672
jansic
Guru
 
jansic
 
Join Date: Mar 2010
Location: Bright Side of the Moon
Posts: 1,026
http://www.atlasdemitocanieurbana.com/
jansic is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Jun 2011, 22:02   #1673
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by iiii:
Originally Posted by Cinemania:
mda...genul asta de semintari me enerveaza si pe mine la culme...in fiecare seara
nu ai inteles. eu ziceam de modelul ala de nesimtit cu masina. tu vb de aia care stau pe gardulete sau la intrarea in scara... si care mananca seminte. e alt model de nenorocit

Pentru mine toti sunt acelasi gen de oameni de cacat. Niste semintari care o freaca aiurea. Si ma enerveaza de-mi vine sa ii strang de gat uneori.
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 07:20   #1674
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by Cinemania:
Originally Posted by iiii:
Originally Posted by Cinemania:
mda...genul asta de semintari me enerveaza si pe mine la culme...in fiecare seara
nu ai inteles. eu ziceam de modelul ala de nesimtit cu masina. tu vb de aia care stau pe gardulete sau la intrarea in scara... si care mananca seminte. e alt model de nenorocit

Pentru mine toti sunt acelasi gen de oameni de cacat. Niste semintari care o freaca aiurea. Si ma enerveaza de-mi vine sa ii strang de gat uneori.

te cred, te cred... dar mai frumos e ca nu le zice nimeni nimic, sau nu le mai zice pt ca e lumea plictisita sa le mai faca observatie.... si in plus... sa nu mai vorbesc despre covorul de coji de seminte care ramane in urma lor.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 09:26   #1675
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Io unul am chemat politia de vreo cateva ori. Am si urlat la ei de cateva ori. Nu s-a schimbat nimic. Daca ma apuc sa arunc cu oua dupa ei o sa zica lumea ca is la fel ca ei.
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 09:28   #1676
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
WHAHAHAH sa tipi la ei??? e bun ca la mine in cartier nu mai sunt. dar sa nu omitem si boschetarii din casa scarii sau nenorocitii care vin cu flaiere in cutia postala... si sa nu mai zic ca gasesc zilnic seringi la ghena...
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 09:32   #1677
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
La noi in bloc drogatii si aurolacii erau bine goniti cu cate o bataitza zdravana pana s-a pus cheie.
__________________
--- Cand te uiti in oglinda si vezi o pata, sterge-o de pe tine, nu de pe oglinda. ---
copila_satanista is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 10:58   #1678
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Spre munca ma intilnesc cu un cunoscut si-l intreb daca a vazut eclipsa .Raspunsul lui ;
''-Ce eclipsa ba ??Da-o-n ma-sa ca m-am culcat '' Multi oameni traiesc ca niste animale cu ritul bagat in troaca lor zilnica .Sa explodeze o bomba nucleara in Botosani ,sa apara extraterestrii la Sibiu ,sa sara-n aer guverul - nu sunt interesati de nimic.Sa cistige un sac de bani ,sa-si spele toata ziua jafurile parcate in fata blocului ,sa-si ingrase nevestele si progeniturile si sa se culce beti in fata televizoarelor.Iata ce inseamna viata pentru cei mai multi dinte ''semenii'' nostri.
La sfirsit vine si doamna cu coasa.
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 11:55   #1679
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
well, bremen, sti si tu cum se zice: "tara arde si baba se piaptana"...

si apropo de chestia asta... ma enerveaza ingrozitor ca atunci cand sunt in oras, nu se intampla nimic interesant. dar cum plec, parca toata lumea incepe sa se invarte. data trecuta cand am plecat pentru cateva zile, la intoarcere am aflat ca cica trebuia sa fie sfarsitul lumii... si toata lumea zicea, "yes, am scapat" iar eu ma uitam ca bou la ei ca habar nu avea ce vorbesc... asa am patit si aseara. am parasit orasul pentru cateva ore, iar la intoarcere toata lumea luna-n sus, luna-n jos... pana sa aflu defapt ce se intampla, luna era deja rosie... si ce frumoasa era.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Jun 2011, 18:39   #1680
arnoldroland
Guru
 
arnoldroland
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 329
profii ciudati care se gasesc in ultima saptamana de scoala sa dea note la copii
arnoldroland is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:30.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells