Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread
Old 01 Oct 2009, 09:43   #1
jactati
Veteran
 
jactati
 
Join Date: May 2009
Posts: 251
Thumbs down Incidentul Pitbull-ALS

Intrucat topicul "De pe net adunate" este inchis adresez aici rugamintea catre illotempore sa cante odata aria calomniei pe care a compus-o pentru mine. Nu de alta dar o tot promite de cateva episoade si a devenit probabil frustrant, atat pentru amatorii de mondenitati cat si pentru compozitorul care nu-si vede opera "cantata" public.

Ce va spune despre mine ramane varianta finala. Nu am de gand sa raspund injuriilor si caracterizarilor zoologice care vor urma. Mai mult, am cerut pe mail Gloriei sa-mi stearga contul. Asa ca bucurati-va de mine, cel reflectat in ochii cuiva care m-a cunoscut doua minute si 300 de postari, in absenta mea. Sa fiti cuminti!

p.s. Gloria, Stefan, luati notite cum se face demascarea dusmanilor poporului forumist - she's good at it.

Last edited by Pitbull : 03 Oct 2009 at 07:05.
jactati is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 09:52   #2
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Hai la revedere! (sper ca nu incepi sa plangi acuma, deja am auzit niste scancete???)

p.s. chiar asa, de ce nu-i stergeti contul, ca oricum nu mai e user aici si oricum tot ce face e sa citeasca aici si sa copieze in alte parti si sa injure in alte parti ce se intampla aici?

Putem va rog sa curatzam locul de nulitati morale?

Last edited by illotempore2002 : 01 Oct 2009 at 09:57.
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 09:59   #3
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
illo, jactati, nu va aduceti pe forum cele doua minute

NU NE INTERESEAZA!

illo, te rog pastreaza-ti problemele si conflictele in afara forumului
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 10:00   #4
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Conflictul de care vbesti s-a creat strict in acest mediu forumistic, nu exista un "inafara" forumului.....mutati eventual astea la "In suturi" unde vor intra doar cei pe care ii intereseaza.
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 10:04   #5
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
nu mut nimic la in suturi, pur si simplu iti spun ca orice te-a facut sa-l asemui pe jactati cu nu stiu ce animal nu a provenit de pe forum.

repet, daca starnesti/intretii un alt conflict precum cel cu judex ne suparam urat de tot
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 10:37   #6
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Stefan, e cu totul altceva. Certurile noastre isi aveau izvorul in particular si ajungeau sa se desfasoare pe forum. Am spus amandoi ca am gresit aici si ne-am cerut iertare. Actualul conflict in care sunt implicati ei este de natura strict forumistica, dupa cate inteleg.

Scuze de interventie.
Judex is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 10:43   #7
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by StefanDo:
nu mut nimic la in suturi, pur si simplu iti spun ca orice te-a facut sa-l asemui pe jactati cu nu stiu ce animal nu a provenit de pe forum.

repet, daca starnesti/intretii un alt conflict precum cel cu judex ne suparam urat de tot

De unde stii tu ca aseMUIREA cu un animal nu provine de pe acest forum?
Iti zic eu:L provine 100% de pe acest forum, iar nu din alta parte. Faptul ca nu am reactionat pana acum si m-am facut ca ploua a fost tocmai pt ca nu am vrut sa continuu un alt scandal (read; am fost de treaba; azi nu am chef sa mai fiu de treaba). Faptul ca tu nu stii despre ce e vorba, pt ca nu ai vazut semne, este din cauza ca am ales sa tac. mai bine ai aprecia.

Last edited by illotempore2002 : 01 Oct 2009 at 10:47.
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 10:55   #8
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
apreciez din toata inima, dar sa ramana asa, prea multe scandaluri in ultima vreme
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:13   #9
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Cool

Originally Posted by Mistah J:
Vezi tu, StefanDo, există vremuri în care nici măcar butonul de bannare nu te mai poate ajuta. Exileaz-o şi pe illo şi o să rămâi cu o comunitate formată din Pitbull, Dragomara şi o gaşcă de adolescenţi semianalfabeţi care postează din joi în Paşti...
Welcome to the madhouse! (or should I say "asylum"?)
no, hai că iar am râs, vb Dragomarei.
no, da'stai să-ţi spui ce-am înţeles io de-aici, nu de alta da'ţiu morţiş să-mi apreciezi şi logica, nu numai gramatica: am înţeles, deci, că tu faci parte din acea gaşcă, şi că ospiciul ne include pe amân2. te rog spune-mi dacă greşesc.

PS: nu uita de tubul de oxigen.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:36   #10
jactati
Veteran
 
jactati
 
Join Date: May 2009
Posts: 251
Originally Posted by StefanDo:
apreciez din toata inima, dar sa ramana asa, prea multe scandaluri in ultima vreme

oops, she did it again. v-a convins ca eu sunt evil si ea o doamna marinimoasa si iertatoare.

stefan, si tu, ca si orice alt user onest, puteti verifica postarile mele pe forum si intelege (daca e ceva de inteles) ce a jignit-o pe stimata doamna illotempore2002. nu vreau scandal. imi doresc numai sa-mi facilitezi stergerea contului. multumesc.
jactati is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:39   #11
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Iar te smiorcai mah, molaule?
Ia valea de-aici!

p.s. Da, chiar am fost eleganta ignorandu-te total si nepunand la suflet scarbosenia-ti. Dovada ca nu m-am luat niciodata pana acum de tine. Ce tot stai logat aici daca te vrei disparut?
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:43   #12
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
jactati, nu-ti vom sterge contul

illo, daca o tii tot asa, te bannez
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:43   #13
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Originally Posted by illotempore2002:
Iar te smiorcai mah, molaule?
Ia valea de-aici!

p.s. Da, chiar am fost eleganta ignorandu-te total si nepunand la suflet scarbosenia-ti. Dovada ca nu m-am luat niciodata pana acum de tine. Ce tot stai logat aici daca te vrei disparut?
draga mea, între noi fie spus, e cineva pe care-l iubeşti, admiri şi respecţi pe forumul ăsta?! evident, după nobila-mi persoană!

personal, tipul mi s-a părut ok, asta poate unde nu m-am uitat nici măcar 2 minute în ochişorii lui.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:46   #14
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Sincer, nu, nu iubesc si nu respect pe nimeni pe forumul asta dar nici nu urasc pe cineva sau dispretuiesc. Am doar uneori apetitul sa imi bat joc de cate cineva. Iar pe tine nu te detest, urasc, dispretuiesc. Si crede-ma, jactati NU e ok, e doar o aparentza.

Stefan, de ce sa fiu banata, sa injur un user care nu e al nostru si care nu exista? Daca m-as lua de un user activ, care vrea sa fie in aceasta comunitate as intelege. Dar asa, pot injura pe Labehard, ALS, jactati cat vreau eu. Ei nu exista aici. Vin din cand in cand ca sa vicieze atmosfera si tu imi ceri sa fiu dragutza cu ei?
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:49   #15
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Unhappy

Originally Posted by illotempore2002:
Sincer nu respect pe nimeni pe forumul asta
tragic!
--
l-e. nu mă supăr că nu mă iubeşti.
a iubi = a înţelege şi accepta, chestie care presupune resurse (educaţie, inteligenţă), bunăvoinţă, timp.
respectul ar trebui să fie implicit, cel puţin până persoana respectivă ne convinge că nu-l merită. a nu respecta pe cel pe care nu-l cunoşti e ...

Last edited by Dragomara : 01 Oct 2009 at 11:54.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:53   #16
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Exista vreun lucru care sa nu te faca sa plangi, smiorcai (si tu?), depresezi etc?
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:54   #17
jactati
Veteran
 
jactati
 
Join Date: May 2009
Posts: 251
Originally Posted by StefanDo:
jactati, nu-ti vom sterge contul

atunci poate-mi facilitezi sa nu fiu vazut cand sunt on-line. se pare ca prezenta mea in bara de jos a forumului irita. eu am selectat de mult optinea ascunde la "online/offline" dar ceva nu merge. multumesc din nou. scuze pentru "planset".

ps. va rog sa observati in continuare ca "scarbosenia-mi" va ramane o vreme vaga, pentru ca ea trebuie "inventata".
jactati is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:55   #18
Dragomara
Banned
 
Dragomara
 
Join Date: Dec 2007
Location: Axiopolis
Posts: 2,871
Send a message via Yahoo to Dragomara
Originally Posted by illotempore2002:
Exista vreun lucru care sa nu te faca sa plangi, smiorcai (si tu?), depresezi etc?
da. toleranţa ta.
Dragomara is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:55   #19
Judex
Banned
 
Judex
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 5,986
Aiurea, Girafel, pe mine ma iubesti.
Judex is offline   sendpm.gif
Old 01 Oct 2009, 11:57   #20
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by Dragomara:
Originally Posted by illotempore2002:
Exista vreun lucru care sa nu te faca sa plangi, smiorcai (si tu?), depresezi etc?
da. toleranţa ta.

Ironic sau cum?
Ma consider foarte intoleranta.
illotempore2002 is offline   sendpm.gif
Closed Thread


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:44.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells