Go Back   Cinemagia Forum > De toate pentru toti > Cafenea

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 30 Aug 2002, 23:36   #1
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
ok...cred ca a venit momentul sa vorbim si despre cea mai importanta revista dedicata filmului (nu stiu daca mai este sau nu singuraastfel de publicatie)...
mie primul numar mi s-a parut o ratare...din partea mea au fost 35 000 lei aruncati...mai bine vedeam un film de banii astia si nici nu-mi faceam atatia nervi...
totusi am zis sa-i mai dau o sansa si am luat si numarul 2 (in mod surprinzator acesta a fost doar 30 000 lei)...mi s-a parut mai bine scris, este insa departe de ceea ce consider eu ca ar trebui sa fie o revista despre cinema...cel putin paginile dedicate filmelor care ruleaza pe ecrane lasa extrem de mult de dorit...
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Sep 2002, 14:52   #2
NoOne
Guru
 
NoOne
 
Join Date: Aug 2002
Posts: 709
Send a message via Yahoo to NoOne
Am luat si eu numarul 2 al revistei. Primul l-am ratat si nu sunt in totalitate de acord cu tine. Am vazut (cumparat) reviste mult mai proaste - bineinteles ca nu se poate compara cu raposatele "ProCinema" si "Noul Cinema". Poate ca ar trebui sa-i dam o sansa. Eu am trimis un mail in care mi-am exprimat parerea si le-am dat, sper eu, cateva idei (poate or tine cont de ele). Astept sa vad numarul 3 ce-o sa aduca nou.
NoOne is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 08 Oct 2002, 22:21   #3
bryce
Junior
 
bryce
 
Join Date: Sep 2002
Location: bucuresti
Posts: 46
Send a message via MSN to bryce Send a message via Yahoo to bryce
da... si eu ziceam la fel....
bryce is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:55.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells