Păreri Locura de amor

(2000)

Dragoste nebuna

user-5e807c82deca9 pe 29 Martie 2020 13:49
Păcat că nu îl putem vedea episoadele complete.
mihaelatb pe 11 Mai 2014 21:59
o telenovela amuzata, special pentru publicul adolescentin, din punctul meu de vedere, peste Rebelde. Singurul inconvenient este schimbarea distributiei, cu putin aproape de final. Versiuni ale acestei schimbari, multe: gelozia logodnicului Adrianei Nieto, acuzatia acesteia conform careia Juan Soler venea baut la filmari, lipsa de punctualitate si neseriozitate cu care Nieto trata filmarile.Toate acestea si probabil si altele au dus la aparitia in distributie a lui Irán Castillo. Nu pot sa spun daca a fost bine sau rau, a fost...altfel! in rest, Juan Soler si-a putut demonstra din plin pasiunea pentru motociclism iar muzica celor de la OV7 a fost foarte potrivita, mai ales tema : Enloqueseme, Iar Adamari López a dovedit un real talent pentru dans.
sarmas cristina pe 03 Martie 2009 12:14
mia placut f mult aceasta telenovela si sunt trista ca sa terminat .va iubesc mult.ati facut otreaba minunata
Anda Comanescu pe 06 Septembrie 2008 19:59
Salut!

Imi place mult acest serial.
Prima data l-am vizionat cu multi ani in urma, iar acum cand am vazut din intamplare ca AcasaTV il reia - nu pierd nici un episod.
Daca vrea cineva sa vorbim despre "Locura de amor", cei doi actori principali, Mexicul etc. - anda.comanescu@yahoo.com

Numai bine!