Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 27 Dec 2015, 20:34   #1
Mr.Halloween
Junior
 
Mr.Halloween
 
Join Date: May 2015
Posts: 69
@Costirik

Faceti ceva cu (vorba lui @Cosmin742000) aceasta forma de viata. E insuportabil... Si nu sunt singurul care crede asta.

Uitati un exemplu de "@Costirik in actiune"

http://www.cinemagia.ro/filme/sinister-2-595193/
Mr.Halloween is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 27 Dec 2015, 22:22   #2
emy_sinaia
Novice
 
emy_sinaia
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 1
salut

Parerea mea ca nu trebuiesc luati in seama toti prostii, sunt o gramada care au sarit gardul si nu au nicio treaba cu filmul...
emy_sinaia is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Dec 2015, 12:19   #3
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Costinik zici ca toata viata lui a concurat la 400 m garduri si mereu a terminat ultimul
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 Dec 2015, 15:39   #4
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Iata si alte replici de euglena ( sa ma scuze euglena pt comparatie )ale formei de viata costinick

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:53
Stiam eu ca te pricepiLipseste si filmul acela celebru cu pedofili, Apus de soare in Focsani

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:58
"Bunul si sociabilul meu prieten Cosmin" iar ai uitat sa-ti iei pastilele?Vorbeste cu prietena ta imaginara giuvaelka sa-ti aduca aminte data viitoare.Nu de alta dar iar incepi sa bati campii

Costirik pe 24 decembrie 2015 13:12
Da cate conturi fictive ai nebunule???

Costirik pe 27 decembrie 2015 04:03
Bunule si de Craciun ai fost pe aici?)))))Si cu prietenii tai imaginari))Esti demn de mila)

Doar cu asta se ocupa , cat mai tolerati?
A
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Dec 2015, 19:32   #5
Mr.Halloween
Junior
 
Mr.Halloween
 
Join Date: May 2015
Posts: 69
Originally Posted by cosmin742000:
Iata si alte replici de euglena ( sa ma scuze euglena pt comparatie )ale formei de viata costinick

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:53
Stiam eu ca te pricepiLipseste si filmul acela celebru cu pedofili, Apus de soare in Focsani

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:58
"Bunul si sociabilul meu prieten Cosmin" iar ai uitat sa-ti iei pastilele?Vorbeste cu prietena ta imaginara giuvaelka sa-ti aduca aminte data viitoare.Nu de alta dar iar incepi sa bati campii

Costirik pe 24 decembrie 2015 13:12
Da cate conturi fictive ai nebunule???

Costirik pe 27 decembrie 2015 04:03
Bunule si de Craciun ai fost pe aici?)))))Si cu prietenii tai imaginari))Esti demn de mila)

Doar cu asta se ocupa , cat mai tolerati?
A

"giuvaelka' ) Of, of, copilul asta n-are ce face cu viata lui...
Mr.Halloween is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 29 Dec 2015, 21:49   #6
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
i-am scris lui StefanDo urmatorul mesaj ::

Uite replici de euglena ( sa ma scuze euglena pt comparatie )ale formei de viata costinick

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:53
Stiam eu ca te pricepiLipseste si filmul acela celebru cu pedofili, Apus de soare in Focsani

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:58
"Bunul si sociabilul meu prieten Cosmin" iar ai uitat sa-ti iei pastilele?Vorbeste cu prietena ta imaginara giuvaelka sa-ti aduca aminte data viitoare.Nu de alta dar iar incepi sa bati campii

Costirik pe 24 decembrie 2015 13:12
Da cate conturi fictive ai nebunule???

Costirik pe 27 decembrie 2015 04:03
Bunule si de Craciun ai fost pe aici?)))))Si cu prietenii tai imaginari))Esti demn de mila)

http://www.cinemagia.ro/filme/sinister-2-595193/
Daca vrei mai adun ca e un izvor nesescat Cat timp o sa mai fie tolerate astgel de specimene

la care el a raspuns :

ca sa fie clara pozitia mea in aceasta privinta, te consider principalul responsabil pentru disensiunile din sectiunea de comentarii. toata lumea comenteaza civilizat, pana publici tu un comentariu si ceilalti reactioneaza (ceea ce mi se pare complet justificabil). cred ca iti amintesti de lunga perioada in care ti s-a dezactivat contul. se va intampla acelasi lucru daca vei continua in acest fel. avertismentul acesta urma sa vina in ianuarie, dar cand "hoţul strigă hoţul" trebuie sa iau masuri. mai mult, blocarea contului tau va fi insotita de blocarea celor care te-au sustinut frecvent. Inca nu am inceput sa verific IP-uri, dar o s-o fac

la care eu i-am zis

Lunga perioada in care mi-a fost dezactivat contul , a tinut o luna , deci nu a fost asa de lunga , si a fost complet nejustificata , nici azi nu mis-a zis dc .Probabil ca pt ca sunt mult prea cult si asta genereaza invidie.In continuare consider acea perioada ca pe un abuz odios.Eu am NUMAI comentarii civilizate si nu jignesc niciodata pe nimeni primul..Daca tu nu realizezi nivelul de tembelism la care s-a ajuns la discutiile de la articole , si ca oameni precum zeno marin , margott , iiii , liviu , windinthe country , marillion , crynick nu mai comenteaza acolo datorita acestui tembelism.eu am considerat de datoria mea a iti semnalez acest aspect ca sa iti dechid ochii.Daca tu nu vrei sa deschizi , e cu totul alta problema.Iti pot da mii de exemple in care eu nu am comentat la aricole si astia se injurau acolo ca la usa cortului.Dar oricum realizez ca e in zadar .Si tu suferi ca majoritatea moderatorilor de mania puterii.Eu sunt moderator pe3 trackere dar nu s-a plans nimeni niciodata pe mine.Consider discutia inchisa.Nu o sa ma cobor pana acolo incat sa te rog sa ii dai ban lui costinik , o sa plece singur in cel mult 2 saptamani asa cum au plecat toti cei pe care nu i-am suportat si nu le-am mai dat atentie.Exemple sunt destule: abraham lincoln nimicdinceparafi si multi altii.Plus ca nu uitati ca eu sunt singurul care mai aduce contributii la site , restul au renuntat din cauza ca va bateti joc de ei, de munca lor.Costinik ce contributii a avut la site in afara de faptul ca m-a injurat pe mine , fapt care pt tine e vede ca inseamna f mult?De acum , daca nu ma hotarasc saii dezactivez singur contul , nu o sa mai postez nimik la articole sa ramana doar prostii sa se certe intre ei.
D
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!

Last edited by cosmin742000 : 29 Dec 2015 at 21:53.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Dec 2015, 00:43   #7
giulaveka
Novice
 
giulaveka
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 13
Am primt acest mesaj :de la cosmin:

i-am scris lui StefanDo urmatorul mesaj ::

Uite replici de euglena ( sa ma scuze euglena pt comparatie )ale formei de viata costinick

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:53
Stiam eu ca te pricepiLipseste si filmul acela celebru cu pedofili, Apus de soare in Focsani

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:58
"Bunul si sociabilul meu prieten Cosmin" iar ai uitat sa-ti iei pastilele?Vorbeste cu prietena ta imaginara giuvaelka sa-ti aduca aminte data viitoare.Nu de alta dar iar incepi sa bati campii

Costirik pe 24 decembrie 2015 13:12
Da cate conturi fictive ai nebunule???

Costirik pe 27 decembrie 2015 04:03
Bunule si de Craciun ai fost pe aici?)))))Si cu prietenii tai imaginari))Esti demn de mila)

http://www.cinemagia.ro/filme/sinister-2-595193/
Daca vrei mai adun ca e un izvor nesescat Cat timp o sa mai fie tolerate astgel de specimene

la care el a raspuns :

ca sa fie clara pozitia mea in aceasta privinta, te consider principalul responsabil pentru disensiunile din sectiunea de comentarii. toata lumea comenteaza civilizat, pana publici tu un comentariu si ceilalti reactioneaza (ceea ce mi se pare complet justificabil). cred ca iti amintesti de lunga perioada in care ti s-a dezactivat contul. se va intampla acelasi lucru daca vei continua in acest fel. avertismentul acesta urma sa vina in ianuarie, dar cand "hoţul strigă hoţul" trebuie sa iau masuri. mai mult, blocarea contului tau va fi insotita de blocarea celor care te-au sustinut frecvent. Inca nu am inceput sa verific IP-uri, dar o s-o fac

la care eu i-am zis

Lunga perioada in care mi-a fost dezactivat contul , a tinut o luna , deci nu a fost asa de lunga , si a fost complet nejustificata , nici azi nu mis-a zis dc .Probabil ca pt ca sunt mult prea cult si asta genereaza invidie.In continuare consider acea perioada ca pe un abuz odios.Eu am NUMAI comentarii civilizate si nu jignesc niciodata pe nimeni primul..Daca tu nu realizezi nivelul de tembelism la care s-a ajuns la discutiile de la articole , si ca oameni precum zeno marin , margott , iiii , liviu , nu mai comenteaza acolo datorita acestui tembelism.eu am considerat de datoria mea a iti semnalez acest aspect ca sa iti dechid ochii.Daca tu nu vrei sa deschizi , e cu totul alta problema.Iti pot da mii de exemple in care eu nu am comentat la aricole si astia se injurau acolo ca la usa cortului.Dar oricum realizez ca e in zadar .Si tu suferi ca majoritatea moderatorilor de mania puterii.Eu sunt moderator pe trackere dar nu s-a plans nimeni niciodata pe mine.Consider discutia inchisa.Nu o sa ma cobor pana acolo incat sa te rog sa ii dai ban lui costinik , o sa plece singur in cel mult 2 saptamani asa cum au plecat toti cei pe care nu i-am suportat si nu le-am mai dat atentie.Exemple sunt destule: abraham lincoln nimicdinceparafi si multi altii.Plus ca nu uitati ca eu sunt singurul care mai aduce contributii la site , restul au renuntat din cauza ca va bateti joc de ei, de munca lor.Costinik ce contributii a avut la site in afara de faptul ca m-a injurat pe mine , fapt care pt tine e vede ca inseamna f mult?De acum , daca nu ma hotarasc saii dezactivez singur contul , nu o sa mai postez nimik la articole saramana doar prostii sa se certe intre ei.

Apoi am discutat cu el pe FB si mi-a zis ca a trimis acest mesaj si la ultimii , din pacate putin , oameni cu creier ramasi pe acest site.Eu sunt doctor in psihologie si in psihiatrie si pana la tine nu am mai intalnit un caz atat de grav de negare a realitatii.Cosmin m a rugat sa nu iti scriu nimic.Mie nu imi pasa daca imi ban sau nu .Eu am intrat pe acest site la recomandarea lui cosmin pt a studia cazuri de negare a realitatii pe site-uri de socializare , pentru al doilea doctorat al meu.Doctoratul l-am luat cu 10 .Mi se pare normal sa imi apar prietenul , mai ales ca el are evident dreptate.Singurul lucru lucru pe care il regret e ca nu te-am studiat pe tine pentru tema doctoratului.Daca schimbul asta de mesaje intre tine si cosmin il vedeam acum 3 ani , aveam si timp sa te tratez.Oricum nu meriti sa fii tratat.O , stai linistit , ca am avut de unde alege .Cinemagia a produs multi care au acelasi diagnostic ca si tine .Dar tu cu siguranta esti cel mai grav caz.


Daca stie cineva cum se poate dezactiva un cont de pe cinemagia i-as fi recunoscatoare daca mi-ar spune .E sub demnitatea mea sa fiu pe acelasi site cu StefanDo sau costinik
giulaveka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 30 Dec 2015, 13:18   #8
Mr.Halloween
Junior
 
Mr.Halloween
 
Join Date: May 2015
Posts: 69
Originally Posted by giulaveka:
Am primt acest mesaj :de la cosmin:

i-am scris lui StefanDo urmatorul mesaj ::

Uite replici de euglena ( sa ma scuze euglena pt comparatie )ale formei de viata costinick

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:53
Stiam eu ca te pricepiLipseste si filmul acela celebru cu pedofili, Apus de soare in Focsani

Costirik pe 28 decembrie 2015 14:58
"Bunul si sociabilul meu prieten Cosmin" iar ai uitat sa-ti iei pastilele?Vorbeste cu prietena ta imaginara giuvaelka sa-ti aduca aminte data viitoare.Nu de alta dar iar incepi sa bati campii

Costirik pe 24 decembrie 2015 13:12
Da cate conturi fictive ai nebunule???

Costirik pe 27 decembrie 2015 04:03
Bunule si de Craciun ai fost pe aici?)))))Si cu prietenii tai imaginari))Esti demn de mila)

http://www.cinemagia.ro/filme/sinister-2-595193/
Daca vrei mai adun ca e un izvor nesescat Cat timp o sa mai fie tolerate astgel de specimene

la care el a raspuns :

ca sa fie clara pozitia mea in aceasta privinta, te consider principalul responsabil pentru disensiunile din sectiunea de comentarii. toata lumea comenteaza civilizat, pana publici tu un comentariu si ceilalti reactioneaza (ceea ce mi se pare complet justificabil). cred ca iti amintesti de lunga perioada in care ti s-a dezactivat contul. se va intampla acelasi lucru daca vei continua in acest fel. avertismentul acesta urma sa vina in ianuarie, dar cand "hoţul strigă hoţul" trebuie sa iau masuri. mai mult, blocarea contului tau va fi insotita de blocarea celor care te-au sustinut frecvent. Inca nu am inceput sa verific IP-uri, dar o s-o fac

la care eu i-am zis

Lunga perioada in care mi-a fost dezactivat contul , a tinut o luna , deci nu a fost asa de lunga , si a fost complet nejustificata , nici azi nu mis-a zis dc .Probabil ca pt ca sunt mult prea cult si asta genereaza invidie.In continuare consider acea perioada ca pe un abuz odios.Eu am NUMAI comentarii civilizate si nu jignesc niciodata pe nimeni primul..Daca tu nu realizezi nivelul de tembelism la care s-a ajuns la discutiile de la articole , si ca oameni precum zeno marin , margott , iiii , liviu , nu mai comenteaza acolo datorita acestui tembelism.eu am considerat de datoria mea a iti semnalez acest aspect ca sa iti dechid ochii.Daca tu nu vrei sa deschizi , e cu totul alta problema.Iti pot da mii de exemple in care eu nu am comentat la aricole si astia se injurau acolo ca la usa cortului.Dar oricum realizez ca e in zadar .Si tu suferi ca majoritatea moderatorilor de mania puterii.Eu sunt moderator pe trackere dar nu s-a plans nimeni niciodata pe mine.Consider discutia inchisa.Nu o sa ma cobor pana acolo incat sa te rog sa ii dai ban lui costinik , o sa plece singur in cel mult 2 saptamani asa cum au plecat toti cei pe care nu i-am suportat si nu le-am mai dat atentie.Exemple sunt destule: abraham lincoln nimicdinceparafi si multi altii.Plus ca nu uitati ca eu sunt singurul care mai aduce contributii la site , restul au renuntat din cauza ca va bateti joc de ei, de munca lor.Costinik ce contributii a avut la site in afara de faptul ca m-a injurat pe mine , fapt care pt tine e vede ca inseamna f mult?De acum , daca nu ma hotarasc saii dezactivez singur contul , nu o sa mai postez nimik la articole saramana doar prostii sa se certe intre ei.

Apoi am discutat cu el pe FB si mi-a zis ca a trimis acest mesaj si la ultimii , din pacate putin , oameni cu creier ramasi pe acest site.Eu sunt doctor in psihologie si in psihiatrie si pana la tine nu am mai intalnit un caz atat de grav de negare a realitatii.Cosmin m a rugat sa nu iti scriu nimic.Mie nu imi pasa daca imi ban sau nu .Eu am intrat pe acest site la recomandarea lui cosmin pt a studia cazuri de negare a realitatii pe site-uri de socializare , pentru al doilea doctorat al meu.Doctoratul l-am luat cu 10 .Mi se pare normal sa imi apar prietenul , mai ales ca el are evident dreptate.Singurul lucru lucru pe care il regret e ca nu te-am studiat pe tine pentru tema doctoratului.Daca schimbul asta de mesaje intre tine si cosmin il vedeam acum 3 ani , aveam si timp sa te tratez.Oricum nu meriti sa fii tratat.O , stai linistit , ca am avut de unde alege .Cinemagia a produs multi care au acelasi diagnostic ca si tine .Dar tu cu siguranta esti cel mai grav caz.


Daca stie cineva cum se poate dezactiva un cont de pe cinemagia i-as fi recunoscatoare daca mi-ar spune .E sub demnitatea mea sa fiu pe acelasi site cu StefanDo sau costinik

Nu se poate dezactiva contul, ceea ce mi se pare o prostie
Mr.Halloween is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 06 Mar 2016, 12:19   #9
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Angry Ce cinefili umbla pe aici ... de ti se face rau ...

Am citit despre aceasta "forma de viata" si ce se intampla pe acest site mi se pare ca e o porcarie si o nedreptate .Vad ca moderatorii , in loc sa baneze specimene ca Costirik ,Neuptolem ,tatucu_alin, buicagabriel ,marillion ,Dacianus, Namaste si 0ctavian , ei baneaza oameni care n-au facut nimic rau .Am vazut asta pe pielea mea , deci nu , nu ma bag aiurea in vorba . Cand o sa primesc si eu o instiintare de la moderatori , in care sa-mi spuna macar de ce mi s-a banat contul mihnea_badea ?!? Pana atunci stau si eu ca prostul , asteptand in van un raspuns steril si tardiv de la moderatorii site-ului CineMagia ...

Last edited by someebody : 12 Mar 2016 at 09:51.
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:03.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells