Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Feb 2016, 13:48   #21
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Wink Scuze

Stimate domn 0ctavian , sincer , aceasta discutie chiar nu ajuta la nimic . Eu imi cer scuze pt. cuvintele adresate dvs. , dar va rog sa incetati cu atacurile . O zi buna !!!!
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Feb 2016, 15:52   #22
0ctavian
Novice
 
0ctavian
 
Join Date: Dec 2015
Posts: 14
Originally Posted by someebody:
Stimate domn 0ctavian , sincer , aceasta discutie chiar nu ajuta la nimic . Eu imi cer scuze pt. cuvintele adresate dvs. , dar va rog sa incetati cu atacurile . O zi buna !!!!


Tin doar sa iti amintesc ca atac (in cazul de fata) inseamna adresarea de injurii si / sau insulte.
Nu este si nu a fost cazul. Toate injuriile & insultele au venit doar din partea ta!

Nu stiu cat de relevant este dar poftim: Iti accept scuzele daca reusesti sa te abtii de la comportamente similare pe viitor.
0ctavian is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Feb 2016, 18:24   #23
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Originally Posted by 0ctavian:
Originally Posted by someebody:
Stimate domn 0ctavian , sincer , aceasta discutie chiar nu ajuta la nimic . Eu imi cer scuze pt. cuvintele adresate dvs. , dar va rog sa incetati cu atacurile . O zi buna !!!!


Tin doar sa iti amintesc ca atac (in cazul de fata) inseamna adresarea de injurii si / sau insulte.
Nu este si nu a fost cazul. Toate injuriile & insultele au venit doar din partea ta!

Nu stiu cat de relevant este dar poftim: Iti accept scuzele daca reusesti sa te abtii de la comportamente similare pe viitor.
Bun , nu m-ati atacat , imi cer scuze inca odata . Nu se mai repeta .Pe conul mihnea badea chiar nu am jignit pe nimeni , si nu am fost anuntat . Inca astept raspuns , domnilor moderatori . S-ar putea sa raspundeti repede??
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:34.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells