Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Video/DVD

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 01 Aug 2011, 20:56   #1
sinerteq
Novice
 
sinerteq
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Mesaj Sters

Mesaj sters, rog administartorii sa inchida thread-ul si contul, intrucat forum-ul este poluat de utilizatori neseriosi

Last edited by sinerteq : 03 Aug 2011 at 17:55. Reason: Mesaj Sters
sinerteq is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 16:43   #2
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
sunt de alea ciordite din hipermarketuri nu ????? desfaci cutia.... iei DVD... si lasi cutia pe la raionu de lapte milli nu????

bv baietas.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 16:46   #3
sinerteq
Novice
 
sinerteq
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Catre administrator forum

rog administratorul forum-ului sa stearga acest mesaj neserios din thread.
multumesc anticipat


Originally Posted by iiii:
sunt de alea ciordite din hipermarketuri nu ????? desfaci cutia.... iei DVD... si lasi cutia pe la raionu de lapte milli nu????

bv baietas.
sinerteq is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 16:50   #4
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
neserios?????
glumesti nu? cum poti vinde DVD-uri "originale" fara carcasa????
crezi ca eu nu stiu cum merge treaba? ma jur ca multi de pe aici au gasit carcase de DVD fara DVD in ele in hypermarketuri, parasite in diferite raioane.#
+ ca un DVD original nu se vinde la 1 ron bucata. Esti dubios.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 16:57   #5
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
da? tu sa mergi sa ma "raportezi".
dar iti garantez eu ca un om care pe drept cumpara filme... PASTREAZA carcasele.. nu le pune in borseta ca nu sunt cd-uri de ascultat in masina, si imi vinzi mie aici gogosi ca ai dat 29.99 ron sau 39.99 sau chiar 9.99 ron pe un film pe care tu apoi sa il vinzi la 1 ron bucata... filme noi si cunoscute???? hai te rog sa fim realisti.


macar puteai sa zici ca nu le-ai ciordit tu, ca le ai de la un baietas din cartier ... si ca vrei sa scapi de ele, pentru ca le-ai vazut deja.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 17:19   #6
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
pueril raspuns. arunca tu filmele, sa te vad... am sa caut si pe alte forumuri sau okazii daca le vinzi . in alta ordine de idei nu ma ocup de asa ceva, prefer sa le cumpar sau sa le descarc de pe net nu sa le FUR.

ai vb cu administratorul forumului? cum de inca nu imi sunt sterse mesajele? hmm.

am mai zis si altora si iti zic si tie, SIC + TIR = SICTIR (hotule)
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 17:25   #7
sinerteq
Novice
 
sinerteq
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Rugaminte stergere

Rog administratorii acestui forum, ori sa stearga orice mesaj neserios al utilizatorului iiii din acest thread ori sa inchida thread-ul.

Multumesc anticipat
sinerteq is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 17:34   #8
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
de ce sa stearga? zic cumva adevarul si adevarul e greu de digerat/ suportat?

de ce tot ti sa se stearga? se strica afacerea?
daca imi arati 6 bonuri fiscale, cu sau fara stampila , cum ca tu ai cumparat filmele alea esti baiat. dar cum filmele sunt ciordite nu ai cum.


eu macar zic ce cred, si tu nu faci nimic sa imi dai replica. am tras anumite concluzii si mi-au aratat niste obiectii puerile. deci consider ca am dreptate, si gata.

eu ce te-am rugat e sa recunosti ca le-ai furat si ca le dai ieftinache pt ca le-ai vazut si ca nu ai posibilitatea sa le pastrezi pentru ca nu esti colectionar.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 03 Aug 2011, 17:53   #9
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
as da public mesajul privat, dar nu copy paste, print screen, daca nu ar fi interzis pe acest forum.
asa ca te-ai facut de cacao si spre sfatul meu, incearca sa nu mai postezi escrocherii.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 Aug 2011, 11:01   #10
exPIRATul
Guru
 
exPIRATul
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 391
Lasati Omul Sa Isi Vanda Marfa.este Treba Lui De Unde O Are Si Cu Cat O Vinde.bravo Lui.sa Ziceti Mersi Ca O Da Ieftin Sa Luam Si Noi.asa Tara De Handicapati Ca Romani Astia Nu Am Vazut.nu Stiti Sa Traiti De Loc.vinde Omule Linistit.
exPIRATul is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:23.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells