Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 24 Aug 2008, 17:31   #61
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
E plin forumul asta de animozitati si dusmanii.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 17:53   #62
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
ca-n viata
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 18:08   #63
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Pai in viata intr`o comunitate nu e cum e aici.Ca si forumul tot o comunitate e,numai ca aici toata lumea se cearta cu toata lumea,si printre certuri se scrie si despre ce trebuie
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 18:29   #64
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
da, e foarte trist, crede-ma ca si eu sunt dezamagita
nu zic ca-s eu aia buna, slava domnului, stiu ca nu-s cea mai simpatica persoana de pe forumul asta, dar parca nu tin totusi neaparat sa transform locul asta in loc de vomitat frustrari, neimpliniri, ranchiuna si etc.....

nu vreau sa fim de acord atunci cand discutam despre filme, vreau sa ne certam, nu ma deranjeaza nici atacurile la persoana (care iese din categoria argumentelor si intra la sofisme)
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 20:34   #65
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
subiectul asta parca era cu reprosuri pentru moderatori
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 20:44   #66
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
era :lol:
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 20:45   #67
Supastar
Guru
 
Supastar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Timisoara
Posts: 1,286
Send a message via Yahoo to Supastar
Originally Posted by StefanDo:
subiectul asta parca era cu reprosuri pentru moderatori

tin sa reprosez moderatorilor ca nu ne lasa sa vorbim liber pe topicuri!
Supastar is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 22:16   #68
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Quote:
de ce nu spui oamenilor ca ma hartuiai si a trebuit sa-ti dau ban pe mess si pe email si tot? si ca dupa aceea ti-ai cerut iertare? si mi-ai trimis mp-uri de "impacare" la care nu ti-am raspuns? ma, voi ma cam iubiti...
Jesus! Hartuiam? Iertare?? Impacare??? :lol:
Asta oi fi-'nteles tu.
Am sa revin ca o sa creada lumea ca e asa cum zici tu.
Are un dar nemaipomenit sa-ti trezeasca increderea si e f persuasiva. Tocmai aici doream s-ajung.
Revin.
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 22:37   #69
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Lasä, nu mai reveni - fugi la aia cu "Despre revista Cinemagia", cä s-a-ntors Rambilici si chiräie cä vrea sä i-o tragi.
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Aug 2008, 23:59   #70
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by Pitbull:
Si pe Illo te rog s-o lasi în pace, da?
Asta ti-a fost norocul, jhgujygjy2002! unde jhgujygjy2002 poate fi inlocuit cu orice produs al oricarei imaginatii negative.
--
Am si eu o intrebare:
INTERESEAZA PE CAREVA CE S-A INTAMPLAT INTRE MINE SI ILLO??
Are vreo importanta pentru cineva?
Si mai am o intrebare:
Este cineva de partea mea in acest conflict?

Bun. Nedumeriri ar mai fi cum nu pot sa pricep de ce-i tine Pitbull apararea lui illotempore2002. Din respect pt Pitbull - care-i om de caracter si desi uneori e arogant, trebuie sa spun si ceva de rau, si mi-a dat 2 vesti bune in ult 48 de ore: aia cu 85min Elevator si cea cu Maichi Maxamo - nu am s-o mai atac pe aceasta...jhgujygjy2002.

Spun doar atat: Illo nu-i deloc o fata penala dupa care sa alergi, s-o cauti, sa umbli. Si-am ajuns la idiotul de marx.
(Paranteza: aici, sorry pitbule, stiu ce mi-ai zis, stiu, dar n-am ce-i face si chiar cu pretul unei ploi de negativisme ce mi-as atrage, a unei bannari sau a oricarui efect magistral d ela taica StefanDo care se pare c-a bagat frica si-n Dumnezeu, trebuie, e nevoie si necesar sa-i spun cateva degeneratului astuia cu pretentii de om civilizat.
In primul rand, nush de ce falusu' lu' Arhimede se baga el intre mine si Illo. Va spun eu: (tot de la Illo stiu - Illo nu e vina ta ca barbatii poarta masti de gentlemani cand ei saliveaza la mirosul labiilor tale) cand Marx o facut el cunoshtentza / connaisse cu Illo-a-"noastra", s-o roshit ca racu' si i s-o prelins asa pe langa barbie niste bale...apoi o filtrat cu ea (saracu! n-avea ce fute. nevasta-ta stie mah? 24fun-u' stie?), o incercat s-o abordeze...Illo saraca era la vreema aia in pragu' maritisului, ce s-o fi ales si de maritisul ei nu stim, ca nu pare a fi nici pe departe casatorita de sta tota ziulika pe cinemagia cat ii de mare si vorbeste cu de-alde Neuptolem.

Originally Posted by marx:
da muey muciformule, e greu sa inghiti refuzul unei tipe ca illotempore, dupa cat te-ai gudurat pe langa ea sa te bage in seama.
e datoria ta de limbric sa-ti expulzezi nimicnicia, in lipsa oricarui semn de bun-simt.
Deci asta-i marx. De aici si catalogarea mea ca tip ce nu poate inghite un refuz, din cauza ca EL nu a inghitit ACEL refuz.
Si daca tu lucrezi cu limbrici, bai PEDOFILULE, ai vrea sa i-o tragi unei studente ca Illo, no?
Adaug ca Illo nu-i nicidecum o femeie fatala si poate vrea sa afle cu adevarat numarul de telefon al unei fete care a avut parte de o hartuire onorabila de gentleman din partea mea.
Atat. Pitbull, i-am facut ceva lui Illo?

Cat despre marx asta, mi-as dori sa se-'ntoarca roata si sa-l vad odata bannat de pe forumul asta si ALS reintors care sa-i zica cateva marxului pana nu se vede. Marxul are impresia ca e CINEVA.
:lol: :lol: :lol:
Jesus! Nimic mai amuzant...
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 00:37   #71
marx
Guru
 
marx
 
Join Date: Apr 2003
Location: STIINTA "U" CRAIOVA-o iubire alb/albastra-
Posts: 1,671
Originally Posted by Neuptolem:
Jesus! Nimic mai amuzant...
bai prepelicarule, esti plin de maruntisuri si neputinte, te dai de-a dura zgmotos, doar ti-o creste si tie un cucui mai aratos, sa-l plasezi in loc de pula. asta e singura ta activitate.
marx is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 08:25   #72
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Neuptolem, spune domnule odata ce ai de spus.....de ce esti tu asa suparat pe mine? te vad asa suferind.....hai, spune!

p.s. Cine a zis ca sunt o femeie fatala?
Uite, pe mine ma intereseaza ce ai de spus.......pitbull imi tine apararea pt ca ma cunoaste. si Marx la fel.

Te rog spune tot, dar nu mai inventa!
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 09:37   #73
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by illotempore2002:
suferind
:lol: Da' tu chiar te crezi deosebita, no?
Sa sufar EU, dupa EA, auzi la EA! :huh: :? Bai cum e femeia...ca o vipera. :lol: :lol:
---
Am sa-ti spun peste vreo 3 luni, pe e-mail, acum nu sunt motivat, incitat, interesat...la rece.
Dk nu-ti trimit e-mail peste 3 luni inseamna ca o sa-ti trimit peste 6 luni, inseamna ca peste 3 luni inca nu am chef.
Daca nici peste 6 luni nu-ti trimit e-mail, sa te astepti peste 9-11 luni.
Daca nici atunci, ei, daca nici atunci...da-ti trimit.
Acum chiar nu ma intereseaza, ti-o spun cu toata sinceritatea.
Si pt Pitbull, te las in pace...aprop' pitbule, nu-mi mai trimite mp-uri superficiale, eu n-am sa-ti mai trimit niciunul pe Cinemagia cat oi trai io pana hat, am sa-ti scriu un e-mail, peste vreo 3 luni, sau 6 luni, sau 1 an, sau 2 ani, sau 3 ani, ori dk ma suna vreodata Hollywood-u' sa-mi spuna ca vor sa faca film dupa al meu screenplay.

Lui Pauline Kael i s-a facut o mare nedreptate cu bannarea. Asta m-a revoltat, am un spirit mai justitiar.

Si te rog Illo, nu te mai comporta ca femeia la procesul de divort, ca n-a fost nimic intre noi iar acum nu facem reglari de conturi. Eu nu reglez conturi cu femei, nu duc cruciade cu femei si nu ma razbun pe femei, nici macar virtual.
Good-bye!
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 09:48   #74
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
si acum urmeaza o tacere lunga, nu-i asa?

multumim!
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 10:06   #75
yssis
Senior
 
yssis
 
Join Date: Jul 2008
Location: bucuresti
Posts: 105
Send a message via Yahoo to yssis
nu ar fi mai simplu ca toata lumea sa treaca peste ura si sa va impacati? ar fi mai frumos decat sa stati toata ziua sa va certati intre voi la urma urmei oricine greseste.
am auzit cndva o vorba:"daca vrei sa fi fericit un moment razbuna-te,daca vrei sa fi fericit o viatza atunci iarta".
sper ca totul sa se rezolve si sa va impacati
__________________
toti oameni sunt cu 2 fetze si eu sunt om,asa ca nu te astepta la mai mult de la mine
yssis is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 10:07   #76
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Neuptolem, tu chiar ai uitat cine a declansat aceasta discutie?

TU ai venit aici la acest topic plangand dupa injuraturile aleia.....tu ai venit acuzandu-ma si etc....si tot tu te miri de ce ne reglam conturile?

astept emailul tau.

nu ma cred deosebita, sunt un om normal si uneori chiar banal! big deal!
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 12:07   #77
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Originally Posted by illotempore2002:
sunt un om normal si uneori chiar banal! big deal!

sunt perfect de acord cu tine...doar "uneori"-ul e usor discutabil....

in alta oridine de idei, ma asteptam si eu la un rapsuns avand in vedere ca mesajul meu a fost printre putinele la obiect...
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 12:31   #78
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
la ce raspuns te referi?
si ce mesaj? cel pe care mi l-ai trimis pe mp?

nu ti-am raspuns atunci ca am vrut sa las timp sa treaca.....but we can talk chiar daca stiu ca tu complotezi impreuna cu pauline si ma barfiti
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 12:38   #79
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
nu illo, ai inteles gresit...doar prima parte a mesajului era pentru tine...
trebuia eu sa clarific mai bine!

a doua parte era despre subiectul de discutie si faceam referire la primul meu mesaj postat pe acest topic...iar raspunsul ma asteptam sa-l primesc de la oricare din moderatori.
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 25 Aug 2008, 12:40   #80
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Originally Posted by ricutza:
Originally Posted by illotempore2002:
sunt un om normal si uneori chiar banal! big deal!

sunt perfect de acord cu tine...doar "uneori"-ul e usor discutabil....

in alta oridine de idei, ma asteptam si eu la un rapsuns avand in vedere ca mesajul meu a fost printre putinele la obiect...

oricum, nu as vrea sa intelegi ca daca nu mi-am pus mintea cu aia doi si nu le-am raspuns la injurii am sa permit acuma tuturor sa arunce cu pietre in mine devin agresiva cu oamenii care fac fatza si tu cred ca faci fatza, asa ca watch your language

in rest, hugs and love :love:
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:04.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells