Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Jul 2009, 18:11   #1021
StefanDo
Super Moderator
 
StefanDo
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,571
cum?... ce?...
__________________
This is not THE END...
StefanDo is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 18:13   #1022
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
daca tu imi explici ce legatura are ""expresie folosita de fatuci atunci cand penisul este varat la maxim in interiorul cavitatii vaginale" cu iesitul la film... at esti cel mai tare
de fapt eu unu nu inteleg ce legatura are tot ce-ai scris tu cu iesirea la film ..erau doar niste comentarii de prost gust la adresa avatar-ului lui egoism si la adresa celui care o va insotzii sau nu la film ...
deci te intreb eu pe tine... mare inteligent ce te dai neuptolem... ce leg au astea cu topicul "haideti la film"?
daca erai asa baiat destept cum te dai ..spuneai simplu ca ai vrea sa mergi,dar nu poti ca nu esti din buc simplu... nu cred ca interesa pe nimeni comentariile tale suplimantare..
si vrei sa-ti zic de ce a zis egoism faza cu pantalonii? din cauza forumistilor k tine pentru ca mereu se gaseste unu ca tine kre sa se dea rotund si sa comenteze total pe langa problema.. nu vroiai,nu puteai,nu aveai chef.. itzi tzineai comentariile in pantaloni

Last edited by stefan_c : 22 Jul 2009 at 18:18.
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 18:19   #1023
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Originally Posted by stefan_c:
daca tu imi explici ce legatura are ""expresie folosita de fatuci atunci cand penisul este varat la maxim in interiorul cavitatii vaginale" cu iesitul la film... at esti cel mai tare
OMFG - "Oh my fucking God!" log-line vizibil pe posterul filmului Gossip Girl avut de EgOisM la avatar pana mai alaltaieri.
Si nu ma intelege gresit! Nu aveam nimic cu acel avatar! Ba chiar o apreciez pt curajul nonconformisto-dezinhibat de care a dat dovada! Ba chiar imi pare rau ca si l-a schimbat!
Eu am ceva cu ATITUDINEA ei care desi NU ERA O SFANTA INOCENTA pe acest forum, AVEA PRETENTIA SA NE TINEM COMENTARIILE IN PANTALONI !!!! REPET: IN PANTALONI !!!!
Ce nu e clar?!????.......
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 18:20   #1024
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Si ce-i daca nu e o "sfanta inocenta"? Trebuie sa-ti exhibezi tu comentariile? Si daca era o "sfanta inocenta"? Atunci considerai ca trebuie inhibate?
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 18:24   #1025
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Originally Posted by Neuptolem:
Originally Posted by stefan_c:
daca tu imi explici ce legatura are ""expresie folosita de fatuci atunci cand penisul este varat la maxim in interiorul cavitatii vaginale" cu iesitul la film... at esti cel mai tare
OMFG - "Oh my fucking God!" log-line vizibil pe posterul filmului Gossip Girl avut de EgOisM la avatar pana mai alaltaieri.
Si nu ma intelege gresit! Nu aveam nimic cu acel avatar! Ba chiar o apreciez pt curajul nonconformisto-dezinhibat de care a dat dovada! Ba chiar imi pare rau ca si l-a schimbat!
Eu am ceva cu ATITUDINEA ei care desi NU ERA O SFANTA INOCENTA pe acest forum, AVEA PRETENTIA SA NE TINEM COMENTARIILE IN PANTALONI !!!! REPET: IN PANTALONI !!!!
Ce nu e clar?!????.......

pentru ca va cunoaste mult prea bine.. si stie ca va legatzi de orice ..mai ales tu de ea..de asta aceea remarca...kre a fost destul de isteatza ahh...dar ce va atacatzi cnd o fata kre arata bine, are si ceva in cap si nu putetzi s-o mai facetzi voi in toate felurile
de ce "pantaloni"? ... hmmm..pentru ca mai toate comentariile la adresa ei sunt misogine si gandite cu capu din pantaloni..hmm..oare de asta? poate k da...poate k nu
si prin "voi" ..ma refer la cei k tine de pe forum..pentru ca mai sunt ...

Last edited by stefan_c : 22 Jul 2009 at 18:27.
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 18:28   #1026
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Raspuns pt ultimele 3 intrebari ale Corinkai: Da, Da, Da!
DA, C'orinka!
Cred ca m-am facut inteles destul de bine!
Cinemania mi-a sters acel mesaj, No comment! de la unul ca el ma astept sa fiu si bannat permanent! Asa ca orice discutie e de prisos! Se pare ca EgOisM si-a gasit bodyguarzi virtuali care o apara pe tot forumul si tocmai de un tip care a placut-o, o place, o va place in continuare, o respecta, ba i-a mai si luat apararea, ba a vorbit si civilizat cu ea...
Cum "Printesa" trebuie pazita DE ORICINE, eu imi iau bagajele si jucariile si ma car!
NU ARE ROST !!!!
NIMIC NU MAI ARE ROST !!!!!
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 18:33   #1027
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
tocmai de un tip care a placut-o, o place, o va place in continuare, o respecta, ba i-a mai si luat apararea, ba a vorbit si civilizat cu ea...

pfoaa....omule,tu asa aratzi unei fete ca o placi...asa o respecti? inseamna ca tot ce-am "invatzat" eu pana la varsta asta despre fete e total gresit...
daca asa le vorbesti tu fetelor pe care le placi... wow! ...that's really fucked up!!
si nu e nici printzesa si nici nu are bodyguarzi ... eu vorbesc in numele meu akm... sunt amic cu ea, si nimic mai mult...dar...ca sa intelegi mai bine... putea sa fie orice alta fata de pe forumu asta cu care ma intelegeam ok, ca tot la fel reactionam
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 19:31   #1028
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Cine i-a lasat pe astia de mai sus sa chiuleasca de la gradinitza?
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Jul 2009, 19:41   #1029
stefan_c
Senior
 
stefan_c
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 139
Originally Posted by illotempore2002:
Cine i-a lasat pe astia de mai sus sa chiuleasca de la gradinitza?


hmm.. illo...n-ai treaba sa cautzi niste acte?
stefan_c is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Jul 2009, 08:03   #1030
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194
Originally Posted by Neuptolem:
Cinemania mi-a sters acel mesaj, No comment! de la unul ca el ma astept sa fiu si bannat permanent!

eu nu pot bana si nu militez pt banari
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 24 Jul 2009, 10:27   #1031
redmen
Old School Hollywood
 
redmen
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ramnicu Valcea
Posts: 3,221
Incep sa inteleg de ce mai multi useri au ales sa plece de pe acest forum...si nu imi place deloc pentru ca moderatorii forumului nu se sinchisesc sa faca nimic pentru a ii aduce inapoi ... sau pentru a ii opri pe cei care vor pleca.
__________________
I had some problems with my screenplay so I bought that book .. "How to Write a Movie in 21 Days".That was a year ago. (Christopher Moltisanti)
redmen is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jul 2009, 20:00   #1032
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Cred ca sunteti prea agresivi cu sectiunea pt adulti, nu stiu, poate e perceptia mea wrong, dar de fiecare data cand dau new posts imi apar numai topicuri interzise minorilor nu ca as avea vreo problema, dar ma irirta, nu stiu de ce, mi se pare ca toata atentia a fost supta de aceasta sectiune ca de o gaura neagra.....nu stiu de ce, ma irita. Spun lucrurile astea doar pt ca sunt curioasa daca mai sunt si altii care au senzatia asta
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jul 2009, 22:24   #1033
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Wow, ce schimbari, eu abia acum am descoperit noile sectiuni.
Poate se face si o sectiune de teatru si TV.
Si una pentru "alte arte" [in afara de cinema]. Nu de alta, dar cafeneaua e un ghiveci. Sunt topicuri de genul fericit/nefericit, calatorii, impreuna cu carti citite si pictura.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 31 Jul 2009, 22:31   #1034
illotempore2002
Guru
 
illotempore2002
 
Join Date: Apr 2007
Location: Bucuresti
Posts: 5,244
Da, o propunere foarte buna. Sectiune de Alte arte ar fi ok, si sa ducem acolo din cafenea picturile, poezia, fotografia...
illotempore2002 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2009, 09:02   #1035
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Intr-adevär, bunä ideea cu "Alte arte" (poate-i vom zice "Sapte arte")...
Sectiunea TV e pe vine, împreunä cu cele de Comedie si Documentar. De luni încolo.
(Apropo, la "Acum pe ecrane", am trecut moderator doar provizoriu, cât au loc schimbärile astea, ca s-o ajut pe Booty la mutat topicuri - care nu mai sunt acum pe ecrane - în sectiunile aferente.)
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2009, 09:20   #1036
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Nu prea merge sapte, cinematografia e separat. Si daca si teatrul va avea sectiune separata... raman numai vreo cinci... Eventual ar merge o sectiune mai mare: TV, teatru si alte arte sau Arta si TV sau cum credeti voi, dar cu subsectiuni: TV, Teatru, Literatura, Muzica, Dans etc.
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2009, 10:12   #1037
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
OK, atunci "Grädina muze(e)lor"!
(Apropo, te-am visat azi-noapte - eram cu tine si cu Porumboiu la un fel de festival de film la Cluj; da' nu era TIFF.)
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2009, 10:25   #1038
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
Originally Posted by Pitbull:
OK, atunci "Grädina muze(e)lor"!
Mie imi place si sustin ideea.

Originally Posted by Pitbull:
(Apropo, te-am visat azi-noapte - eram cu tine si cu Porumboiu la un fel de festival de film la Cluj; da' nu era TIFF.)
Frumos! Si? Cum a fost? Dezvolta, te rog!
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2009, 10:40   #1039
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Päi eu sedeam cu Porumboiu de vorbä, pe niste fotolii, si tu ai venit la noi. Atunci ne-am cunoscut prima oarä, asa cä ne-am pupat. Ti-am fäcut cunostintä cu Porumboiu, si l-ai pupat si pe el.
Cristi Puiu era si el pe-aläturi. In genere, multä lume, multä vânzolealä... Genul äla de vis cu o poveste foarte complicatä si stufoasä, care pe moment pare sä aibä o logicä perfectä, da-n amintire nu mai e decât un haos...
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 01 Aug 2009, 10:52   #1040
corinka
Dancer in the Dark
 
corinka
 
Join Date: Jun 2004
Location: Phántasien
Posts: 3,135
OK, dar in visul urmator concentreaza-te mai bine, pentru ca eu vreau sa il cunosc si pe Nae Caranfil!
__________________
They say it's the last song.
They don't know us, you see.
It's only the last song if we let it be.
corinka is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:28.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells