Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 17 Jun 2009, 14:06   #1
owlpuffpower
Novice
 
owlpuffpower
 
Join Date: Oct 2008
Location: bucuresti
Posts: 1
Question nelamurire...

imi cer scuze daca prin threadul meu repet ceva ce probabil s-a mai intrebat/raspuns insa as vrea sa stiu daca se trimit pe mail anunturi din partea site-ului cinemagia castigatorilor... din cate observ, in special invitatiile la film, sunt valabile pe o perioada relativ scurta de timp, si in cazul in care o persoana castigatoare nu intra sa verifice zilnic daca se afla pe lista castigatorilor, risca sa ramana fara premiu, corect? ar fi cam nedrept...

in alta ordine de idei, (acesta e si motivul pt care v-am intrebat lucrul acesta) am observat acum cateva minute ca ma aflu pe lista castigatorilor de azi (printr-o intamplare am intrat sa verific). problema e ca eu incep bacul de luni, nu am timp sa ma duc sa ridic invitatiile la film, si mai ales sa ma si duc la film (asta din cauza ca sunt valabile doar saptamana viitoare ceea ce mi se pare o mare mare aberatie....) in fine, exista vreo alta modalitate sa ridic biletele fara a ma duce eu personal pentru a le putea oferi unei rude sau ceva...?

o zi buna!
owlpuffpower is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 17 Jun 2009, 15:37   #2
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Originally Posted by owlpuffpower:
as vrea sa stiu daca se trimit pe mail anunturi din partea site-ului cinemagia castigatorilor...
Salut; cei care au aplicat pentru un anumit concurs de pe site-ul nostru trebuie sa verifice singuri daca au castigat sau nu. Notificarea zecilor de castigatori zilnici si zilnic ar fi greu de realizat de catre operatorii nostri.

Originally Posted by owlpuffpower:
in alta ordine de idei, (acesta e si motivul pt care v-am intrebat lucrul acesta) am observat acum cateva minute ca ma aflu pe lista castigatorilor de azi (printr-o intamplare am intrat sa verific). problema e ca eu incep bacul de luni, nu am timp sa ma duc sa ridic invitatiile la film, si mai ales sa ma si duc la film (asta din cauza ca sunt valabile doar saptamana viitoare ceea ce mi se pare o mare mare aberatie....) in fine, exista vreo alta modalitate sa ridic biletele fara a ma duce eu personal pentru a le putea oferi unei rude sau ceva...?
o zi buna!

Daca ai castigat intr-o anumita zi, cu buletinul tau ar trebui sa i se permita unei rude sa intre. Invitatiile castigate si neonorate la data castigata nu se reporteaza.
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:53.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells