Păreri The Clovehitch Killer

(2018)

The Clovehitch Killer

xerses pe 28 Noiembrie 2018 17:06
Impresionant cum un copil isi da seama ca astfel de lucruri pot sa fie oprite.
lavara_laiarna pe 24 Noiembrie 2018 09:15
Eleganța și tandrețea unor caractere. .corectate altfel.
ValentinaV pe 05 Decembrie 2018 00:57
Avand in vedere ca pur si simplu nu il suport pe Dylan McDermott, rolul i se potriveste de minune! :D
mladitza pe 30 Martie 2019 00:47
terifiant
Criminal în serie și cap de familie... respectat de fiul său, care refuză inițial să accepte evidența. Filmul e destul de profund, pentru că te face să te-ntrebi despre relațiile de familie într-o situație de acest gen... Mi-a plăcut îndeosebi tânărul Charlie Plummer, cum a jucat, gradat, cu treceri de la un sentiment la altul. Charlie Plummer e un tânăr actor care promite. Dylan McDermott a fost corect în rolul negativ, dar cam atât. Madisen Beaty a fost pe aproape de ce trebuia, adică o fată drăguță, însă dramatismul personajului nu i-a ieșit.
madda97 pe 10 Februarie 2019 14:19
Filmul a fost pe genul meu. Mi-ar fi placut totusi mai mult lucru pe partea de personaje... Sa fie dezvoltate mai mult personajele (in special criminalul).
Dorin2792 pe 31 Decembrie 2018 10:04
va recomand sa nu va uitati la acest film,nu impresioneaza cu nimic
crisalisa pe 11 Decembrie 2018 15:11
O familie perfectă este distrusă atunci când munca unui criminal în serie se lovește prea aproape de casă. Dylan McDermott joacă în acest portret friguros al răului american.