Păreri The ABCs of Death

(2012)

ABC-ul Morții

arnoldroland pe 02 Februarie 2013 11:09
Masterpiece!
This is truly the new face of horror anthology. Enjoy ;)
yo_dominic pe 11 Aprilie 2015 00:30
CEL MAI PROST FILM
nu stiu de ce si-au mai batut capul cu panarama asta de film,nu are niciun sens fratilor, cred ca e cel mai de cacat film pe care l-am vazut, are nota prea mare, merita cam un 3
above_beyond pe 02 Iunie 2013 09:59
nu va uitati la prostia asta de film
filmul ruleaza in cadrul festivalului de ffilm transilvania la cluj napoca. l am vazut si pot spune ca este o porcarie de film. pt snobi poate fi captivant.
happysunnyday pe 20 Aprilie 2012 23:46
deja ma sperie dupa poster...uuuhh...domane. chiar daca eu cred ca va iesi o salata la cati regizori sunt acolo.
cosmin_kedii pe 27 Noiembrie 2013 08:39
Urmărind acest film , am realizat ca sunt Douazeci si sase de realizatori care s-au adunat pentru a face un talmeş-balmeş
user-5e8f689a5ab85 pe 09 Aprilie 2020 22:41
Și filmul ăsta vine de la psihopatul ăla de regizor care a regziat porcăria aia de ,,a serbian film" -_-? Doamne ferește cum îi vin asemenea idei.....
The ABCs of Death – Un film pentru care Oscarul e fier vechi

Regie: Kaare Andrews, Angela Bettis, si alti 24 regizori
An: 2012

Actori: Dallas Malloy, Kyra Zagorsky, Peter Pedrero
Genul: groaza

The ABCs of Death va supara multa lume. Vor fi multi cei care vor urla ca acesta nu e film, ca o chestie ieftina facuta de cativa regizori (26) de care nimeni nu a auzit si care  vor atentie. Cand vor termina cu ce au avut de spus si isi vor stinge ... citeşte

AndreBlack pe 01 Februarie 2013 22:16
Filmul promite sa fie foarte interesant . Sper sa fie mult mai fain decat V/H/S . Filmul are premiera undeva prin luna martie in SUA .
AndreBlack pe 13 iulie 2013 15:35
Stie cineva de unde pot lua o subtitrare pentru acest film ? Filmul l-am luat de pe torrente dar nu gasesc subtitrare .
AndreBlack pe 25 mai 2016 00:01
Multumesc :) . Uitasem de flmul acesta :))