Păreri RED 2

(2013)

Greu de pensionat 2

anonymous.6229028630c4f pe 30 Octombrie 2013 15:29
cosmin_kedii pe 03 Septembrie 2013 14:08
Foarte amuzant , Malkovich , Hopkins , Mirren : în partea de sus , și Bruce Willis plin de umor , surprins si de Neal McDonough mare ticălos
tudiqu pe 23 Noiembrie 2013 23:24
Bunicel, dar nu grozav ca prima parte...
Personajele sunt cam caricaturale, iar povestea este stupida.

derp pe 06 August 2013 00:12
Nu pot sa cred ce pot face americanii.Scot niste filme de senzatie.Acest film este superb.Anthony Hopkins face un rol fenomenal, iar ceilalti...ce pot sa zic?Imi place la nebunie cum joaca Bruce Willis, atat in filme de actiune, cat si in cele de comedie.Este incredibil cat talent pot avea unii actori.Cu rasul ala al lui si cu zambetul acela care te face sa razi cu pofta(cel putin pe mine).Cum se certa cu iubita din cauza saruturilor indecente cu alte persoane(am facut pe mine de ras:)))))))))))).John Malkovich,la fel,cu strambaturile sale si cu replicile acelea ironice.Mi-a placut la nebunie acest film, de aceea am fost la cinema sa-l vad.Scenele de actiune foarte bine realizate si foarte spectaculoase, povestea interesanta,distributia exceptionala, iar jocul actoricesc, pfffffff, mirific!!!Toata sala a ras cu cea mai mare pofta.
Alexandru_G pe 03 August 2013 02:21
Un film excelent
tocmai ce l-am vazut. un fil excelent care iti desreteste fruntea. Anthony Hopkins ca de obicei..mare, foarte mare.
filmul face toti banii numai pentru sarutul in care Zeta Jones ""il spala pe dinti"" pe Willis

Go 1 2